Records 1 to 39 of 39

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

PORT

Sale No: 643
Lot No: 526
Symbol: */**

image P1AA, 5 cent bruin op oranje, Kt.13¼ kl.g., blok van vier, waarin de onderste twee ex. postfris! Prachtstuk met cert. Koopman (1977) € 1950 (Image)

Opening EUR 740.00

Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 643
Lot No: 528
Symbol: */**

image P2A, 10 CENT KARMIJN OP BLAUW, KT.13¼ KL.G. IN ONGEBRUIKT BLOK VAN VIER WAARIN DE ONDERSTE TWEE ZEGELS POSTFRIS. HET LINKER ONDER EX. HEEFT EEN MINIMALE OPPERVLAKTEBESCHADIGING (PAPIERKORRELTJE VERWIJDERD-HELAAS), CERT. KOOPMAN (1977) € 8500 (Image)

Sold...EUR 4,800.00

Sold For 4800

Sale No: 643
Lot No: 529

image P1ABf, 5 cent type V en 2Bf, 10 cent met kringetje onder de N, gebruikte prachtex. (Image)

Sale No: 643
Lot No: 530

image P3/P12, de complete serie met opdruk Specimen, ongebruikte prachtex. € 800 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 532

image P4AI, P5AI en P8AI, ongebr. prachtex. € 365 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 533

image P3, 4, 8, 9, 10 en 11, alle AII, Kt.13½ x 13¼, ongebr. prachtex. € 1387 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 534

image P3AIII, 3DIII, 4DII en 5DIII, alle postfrisse prachtex. € 355 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 536

image P11A-IV, 25 cent lichtblauw, Kt.13½ x 13¼, ongebruikt prachtex. met flinke plakkerrest € 700 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 541

image P9BI, 15 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. (origineel papiervezeltje) met cert. Vleeming (2016) € 1750 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 545

image P11BII, 25 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. met enkele minieme vezeltjes, cert. Vleeming (2017) € 2600 (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 643
Lot No: 546
Symbol: */**

image P12BII en I, Een Gulden lichtblauw en rood, Kt.12½ x 12 in verticaal paar, resp. type II en I, type II ongebruikt, type I postfris met variëteit: "weggevallen D in Gulden". Zeldzaam! (Image)

Sale No: 643
Lot No: 548

image P3 t/m 12, alle type BIII, Kt.12½ x 12, ongebr., meest prachtex. € 1557 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 550

image P6BIII, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, in luxe postfris blok van vier met cert. NVPH (2008) € 4000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 551

image P7BIII, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris rechterrandstuk, enkele originele puntjes en cert. Vleeming (2017) € 1000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 553
Symbol: (*)

image P6BIV, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, ongebruikt prachtex. zonder gom (€ 1625) (Image)

Sale No: 643
Lot No: 554

image P7BIV, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, ongebruikt zeer fraai ex. met cert. Vleeming (2017). Zeldzaam! € 1625 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 555

image P10BIV, 20 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, prachtex. met de gebruikelijke onregelmatige boventanding en cert. Muis (2006) € 460 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 556
Symbol: (*)/*

image P3CI ongebr., P9CI zonder gom, P10CI ongebr. en P11CI zonder gom, ov. goed getande prachtex. € 1100 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 557
Symbol: (*)

image P4CI, 1½ cent lichtblauw, Kt.11½ x 12, ongebr. prachtex. zonder gom met certificaat Ned. Bond (1958) (€ 1600) (Image)

Sale No: 643
Lot No: 558

image P3, 4, 5, 8 en 12, alle CII, Kt.11½ x 12, ongebruikte meest prachtex. € 1070 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 560

image P3CIII, P9CIII en P10CIII, Kt.11½ x 12, ongebr. prachtex. € 480 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 561
Symbol: (*)

image P4CIII, 1½ cent lichtblauw, Kt.11½ x 12, ongebr. prachtex. zonder gom met cert. NVPH (1986). Zeldzaam! € 1400 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 563

image P4CIV, 1½ cent lichtblauw, Kt.11½ x 12, ongebr. zeer fraai ex. met cert. Vleeming (2017). Zeer zeldzaam! € 1850 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 564

image P9CIV (zware plakkerrest), P11CIV en P12CIV, ongebruikte prachtex. € 1630 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 567

image P3DI, P4DI en P5DI, postfrisse prachtex. € 325 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 568

image P3 t/m 8, 10, 11 en 12, alle DI, Kt.12½ gr.g., ongebr. meest prachtex, € 1448 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 570

image P8DI, 12½ cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2015) € 1500 (Image)

Sold...EUR 2,000.00

Sale No: 643
Lot No: 571

image P9DI, 15 cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. € 1500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 574

image P3DII, P4DII en P10DII, Kt.12½ gr.g., postfrisse prachtex., de 20 cent met cert. Vleeming (2017) € 325 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 575

image P3DII t/m 12DII, serie compleet in Kt.12½ gr.g., ongebruikte, meest prachtex. € 1705 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 577

image P7DII, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2015) € 1200 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 578

image P8DII, 12½ cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met cert. Muis (2000) € 1500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 579

image P12DII, Een Gulden lichtblauw en rood, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met cert. NKD (2014) € 900 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 580

image P3DIII, P4DIII, P5DIII en P10DIII, Kt.12½ gr.g., postfrisse prachtex. € 415 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 582

image P6DIII, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g. postfris prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 1000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 584

image P7DIII, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met cert. NKD (2013) € 1000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 585

image P9DIII, 15 cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met cert. Moeijes (1992) € 1430 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 589

image P6DIV, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., gebruikt prachtex. met cert. Moeijes (1977) € 1000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 590

image P8EI, 12½ cent lichtblauw, Kt.12½ kl.g., ongebruikt prachtex. € 425 (Image)