Records 1 to 24 of 24

van Dieten Stamp Auctions Sale: 645

OVERIGE POSTSTUKKEN VANAF EMISSIE 1864

Sale No: 645
Lot No: 727
Symbol: #

image Complete zeer frisse brief van de distillateur J.H. Henkes gefr. met 12½ cent nr. 22H afgest. met puntstempel 21 van Delfshaven 7-6-1879 naar Amiens (F) 8-6 (Image)

Closed..Apr-14-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 645
Lot No: 728
Symbol: #

image Frisse brief gefr. met 5 cent nr. 19D afgest. met puntstempel 121 van Willemstad 26-2-1875 naar Rotterdam 26-2. Prachtafdruk van het puntstempel, dat schaars is op poststuk (zie: Jans, blz. 338)! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 729
Symbol: #

image Env. gefr. met 5 cent nr. 35 waarop mooie afst. puntstempel 130 van Zevenaar 4-8-1892 naar Zutphen 4-8. Zeldzaam! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 732
Symbol: #

image Env. van 28 gram gefr. met 4x 5 cent nr. 19G, afgest. met puntstempel 221 van Lobith 20-3-1883 aangetekend naar het Nederlands Familiearchief te Rotterdam 21-3, met het eerste, horizontale R-strookje (Image)

Sale No: 645
Lot No: 733
Symbol: #

image Kortebalk (typenrader met jaartal onderin) van het spoorlijntraject HULST-WALSOORDEN 25-6-1921 op bk. gefr. met 7½ cent Bontkraag van afz. in Terhole (dorp iets ten noorden van Hulst), naar Ridderkerk. Grote stempelrariteit en tot op heden enig bekende afdruk van dit stempel van deze tramlijn op poststuk. Zie: Spoor en Post, Lijst 17, blz. 232 (melding van slechts 2 stempelafdrukken, maar niet op poststuk) (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 645
Lot No: 734
Symbol: #

image Tentoonstellingsserie 1924 nrs. 136/38 op geïllustreerde briefkaart G199-k met speciaal tentoonstellingsstempel, op 16-9-1924 verzonden naar Maagdenburg (Image)

Sale No: 645
Lot No: 735
Symbol: #

image Van Konijnenburg alle lage waarden die op 1-4-1940 zijn uitgegeven op aangetekende envelop met eerste dag-afstempeling van Rotterdam-Witte v. Haemstedestraat. Prachtig, lokaal verzonden couvert. € 270 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 736
Symbol: #

image Combinaties. 356c met extra zegel en 379c met extra zegel, twee strippen van vier op aangetekend couvert ´2e. Congres Haagsche Ballonclub´ 26-4-1943 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1450
Symbol: #

image 5 Cent port P1AA luxe afgest. met puntstempel 76 op deels gedrukte ´Waarschuwing´ aan erfgenamen om de successie te voldoen, van ´sHeer-Arendskerke (az. prachtige afdruk blauw naamstempel) over Middelburg 3-9-1870 naar Zoutelande (Image)

Closed..Apr-15-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 645
Lot No: 1451
Symbol: #

image Bk. G3 bijgefr. met 3x 1c Rijkswapen (1 ex. mist hoektandje) van Middelburg 15-12-1875 naar Etterbeek bij Brussel 16-12 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1452
Symbol: #

image 5 Cent in kamtanding 12½ : 12 gr.g. nr. 19H (bovenste ex.) en in kamtanding 13½ : 13¼ gr.g. (overige 3 ex. w.o. paar) op env. (2 zijden geopend) van 19 gram, aangetekend van Montfort via Roermond 29-11-1878 naar Amsterdam 30-11. Zegels van dezelfde waarde in verschillende tandingen op één stuk zijn schaars! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1453
Symbol: #

image Env. gefr. met 2c nr. 32 in paar, 2x 3c en 2x 7½c Hangend Haar, van Utrecht 13-2-1893 naar Bern 14-2-1893. Aantrekkelijke frankering! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1454
Symbol: #

image Telegram. Telegramcouvert (boven- en rechterzijde iets ingekort) gefr. volgens lokaal tarief met 3c Hangend Haar waarmee een telegram door een besteller van het postkantoor te Breda 19-8-1896 werd bezorgd te Ginneken, waar geen telegraafkantoor was gevestigd. Op de az. afst. Breda als op vz. en stempel Rijkstelegraaf Breda (die de 3 cent aan het postkantoor moest betalen, want de bezorging was ´Vrachtvrij per post´). Zeldzaam! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1455
Symbol: #

image Telegram. Telegramcouvert (gerepareerd) gefr. volgens lokaal tarief met 3c Bontkraag voor een telegram naar een poste restante adres (´Hauptpostlagernd´) te Groningen 22-7-1904. Op de az. afst. Groningen als op vz. en stempel Rijkstelegraaf Groningen (die de 3 cent aan het postkantoor voor de PR-service moest betalen). Zeldzaam! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1456
Symbol: #

image Telegram. Couvert van de Rijkstelegraaf voor een ´telegraphische postwissel´, portvrij en ongedateerd, naar een sergeant in de Nieuwe Kazerne, Gebouw B (in Harderwijk). Schaars stuk! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1457
Symbol: #

image Uit Utrecht 2-8-1899 ongefrankeerd verzonden prentbk. met 3x 2½ cent P16 (w.o. 2x met lange breukstreep) beport en afgest. met kleinrond ´sH:Arendsk: 3-8-1899. Schaars! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1458
Symbol: #

image Lokaal Moesman-couvert gefr. met 2x 1c nr. 31a en 1c nr. 51, de nrs. 31a op de laatste dag van de 19e eeuw ten onrechte niet meer geldig verklaard, op de eerste dag van de nieuwe eeuw met 2x 1c + 5c beport (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1460
Symbol: #

image Bk. G53 van Amsterdam 1-10-1900 waarop kleinrond Vlissingen-Queenborough 1-10-1900 via Pretoria 31-10-1900 op zoek naar de geadresseerde, vanuit Machadodorp 7-5-1901 en een Returned Letter Office 11-5-1901 over Breda 28-6-1901 terug in Amsterdam 1-7-1901. Prachtige reis voor 5 cent (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1462
Symbol: #

image 10 Cent De Ruyterport op iets minder mooi bedrijfscouvert gefrankeerd met 5 cent fiscaalzegel van Maastricht 30-9-1908 naar Tilburg 1-10-1908 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1463
Symbol: #

image Couvert met aangegeven waarde van 400 francs waarop 2x 5c, 12½c en 15c Bontkraag van Amsterdam 6-8-1914 eerst via Londen 9-8, dan over Parijs 11-8 naar Winterthur 22-8. Blijkbaar is de verzendroute over Londen naar Parijs, wat te maken kan hebben met de op 28-7-1914 uitgebroken wereldoorlog. Interessante Bontkraagbrief in prachtkwaliteit met 2 verschillende Valeur-strookjes! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1465
Symbol: #

image Env. geplakt geweest op strikt persoonlijk drukwerk (1c/50gr) van Amsterdam C.S. 21-11-1919 per expresse naar Haarlem, gefr. met 47 cent: 16 x 2 cent = 32 cent + expresserecht 15 cent. Zeer zeldzaam tarief! (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1467
Symbol: #

image Env. met portvrijdom-stempel gefr. met 2½c Jub. ´13 in paar en 7½c Bontkraag = 12½ cent (briefport) van een grenadier in de Legerplaats bij Zeist, op 30-3-1916 aangetekend naar Kopenhagen 7-4. Blijkbaar is het R-recht van 10 cent niet voldaan, maar juist wel het briefport, ondanks het portvrijdom-stempel. Curieus (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1469
Symbol: #

image Bk. gefr. met 2x 7½c Kind 1927 van Delft 16-4-1931 per expresse naar Eijsden 16-4. Tarief 5 cent briefkaartport + 10 cent expresserecht, blijkbaar is de afstand van Eijsden naar het Kasteel Oost meer dan een ½ uur gaans, dus moest de geadresseerde nog 23 cent afstandsport betalen. Eisden heeft een kasteel op minder dan een half uur gaans, terwijl Kasteel Oost in Valkenburg ligt, ca. 21 km van Eijsden. Interessante puzzel voor de liefhebber (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1471
Symbol: #

image Moderne militaire verhuiskaart afgest. in rood met PORT BETAALD / VELDPOST UTRECHT en Veldpost 95 8-7-1982 (Haris, Libanon, Unifil) (Image)