Worldwide Stamps and Covers NETHERLANDS AND OVER- SEA / Overzeese Gebiedsdelen
Sale No: 69
Lot No: 662
Op een enkel zegel na, op hoofdnummers complete verzameling Curacao/ Nederlandse Antillen en Aruba inclusief beter Luchtpost in een Davo album tussen 1873-1995. Zie de foto voor een impressie - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’ (Image)
Low Estimate € 300
Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 663
Na 1960 zeer goed gevulde postfrisse verzameling Aruba, Nederlandse Antillen en Curacao in 2 Importa albums t/m 2011.
Low Estimate € 300
Sale No: 69
Lot No: 664
Verzameling Nederlands Indië, Suriname en Curacao*/**/gestempeld en Nederlandse Antillen, Suriname Republiek en Aruba t/m 2004 wb. gutterpairs en minisheets in 2 Davo albums en een insteekboek.
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No: 665
Nederlands Indië/ N.N.G. 1864-1963. Collectie postfris/(on)gebruikt met oa. Bandoeng serie ongebruikt, 205/210 postfris en Brandkastserie ongebruikt.
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No: 666
O.G. van Nederland 1864-1985 postfris/(on)gebruikt in 2 albums wb. Ned. Indië, Ned. Nieuw Guinea, Curacao, Nederlandse Antillen en Indonesië. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 667
Voorraadboek OR */**/gebruikt wb. oa. Curacao Lp. 82-88*, Suriname 64, Nederlands Indië 160-166*, Brandkast 1-7*, Port etc. Leuke koop met een hoge cat.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 69
Lot No: 668
Verzameling Curacao/Nederlandse Antillen in 2 Davo albums tussen 1873-2001 (bladen lopen door t/m 2007) tot 1959 meest ongebruikt, waarbij de serie Juliana Enface* 218-233 en vanaf 1960 compleet t/m 2001 postfris. Tevens diverse LP**aanwezig.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 69
Lot No: 669
Verzameling Nederlands Indië, Curacao, NNG en Suriname*/**/gestempeld tussen 1864 en 1999 in 2 Davo albums met cassette wb. beter materiaal, oa. Luchtpost 18-25* van Curacao.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 670
Postfrisse verzameling Nederlandse Antillen tussen 1980-2007 in een insteekalbum. Cataloguswaarde volgens inzender € 2.145,-
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 672
Verzameling Nederlands Indië, Curacao, Suriname en Nederlands Nieuw Guinea*/**/gebruikt tussen 1870-1979 in 3 Davo albums wb. Untea postfris en van Curacao Luchtpost 18-25*.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 673
Gestempelde verzameling Suriname tussen 1873-1998, na 1960 vrijwel compleet in 3 Davo albums.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 674
Verzameling OR in 2 Davo albums en een Unie album wb. Nederlands Indië, NNG en Curacao (on)gebruikt en Suriname, Nederlandse Antillen en Aruba zeer overwegend postfris aanwezig t/m 1994.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 676
Gestempelde verzameling Nederlands Nieuw Guinea in een Lindner album met een uitgebreid deel Untea waarbij veel leuke opdrukafwijkingen.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 678
Postfrisse verzameling Aruba in een Davo album met cassette 1986-2009 (bladen t/m 2007.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 679
Gestempelde verzameling Nederlandse Antillen 1988-2004 in een insteekalbum.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 680
Verzameling OR (deels dubbel verzameld) met beter materiaal in een Importa album waarin Nederlands Indië vanaf 1864, NNG en Nederlandse Antillen.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 681
Complete onbeschreven verzameling FDC's Aruba in een Davo album E1 t/m E115.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 683
Oud AVRO album met start verzameling Nederlands Indië, Curaçao en Suriname gebruikt/ongebruikt in wisselende kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 684
Kleine gestempelde verzameling Curacao en Suriname tussen 1873-1973 waarin nog beter materiaal. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 685
Verzamelingen OR*/**/gebruikt in 3 albums tussen 1864-1980 wb. nog aardig materiaal oa. Ned. Indië nr. 1
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 686
Verzameling Curacao en Ned. Antillen in 2 albums tussen 1873-1991.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 688
3 insteekalbums met OR wb. aardig gestempeld Nederlands Indië.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 689
Gestempelde verzameling Ned. Indië en NNG in een Luxe Davo album en een stockboek met doubletten.
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 691
Verzameling FDC's Suriname (1959-1975) , Nederlandse Antillen (1959-1980 E135) in 3 albums.
Low Estimate € 15
Opening EUR 15.00
Sold...EUR 15.00
Sold For 15
Sale No: 69
Lot No: 692
Voorraad Nieuw Guinea*/**/gebruikt in een insteekalbum wb. Untea.