Records 1 to 14 of 14

Heritage Auctions Europe Sale: 61

NETHERLANDS AND OVER- SEA / Overzeese Gebiedsdelen

Sale No: 61
Lot No: 439

image O.G. van Nederland 1873-1989 gebruikt in album. Collectie gebruikt (Curaçao/Antillen/Aruba en Suriname) met vele types en tandingen meest in goede kwaliteit wb. Cur. Luchtpost (compleet), Port met types, Antillen compleet, Aruba compleet en Suriname met 1 (Image)

Low Estimate € 650

Sold...EUR 1,700.00

Closed..Feb-15-2019, 08:00:00 EST
Sold For 1700

Sale No: 61
Lot No: 440

image Verzameling Curaçao, Nederlandse Antillen en Aruba tussen 1873 en 1993 Postfris/(on)gebruikt deels dubbel verzameld in 4 Lindner albums waarbij veel betere frankeerzegels, luchtpost en port. Af en toe wisselende kwaliteit, niettemin een mooie collectie. (Image)

Low Estimate € 300

Sale No: 61
Lot No: 441

image O.G. 1870-1988 in album. Collectie ongebruikt/postfris met Curaçao, Ned. Antillen en Suriname 1870-1976 aanvankelijk wat matig gevuld doch 'modern' deel goed gevuld met oa. Luchtpost Curaçao 18 t/m 88 postfris, 230/233*/** en Suriname va. 1930 goed gevuld (Image)

Low Estimate € 300

Sale No: 61
Lot No: 442

image Collectie O.G. van Nederland 1864-1992 in 2 Davo albums. Gespecialiseerde en uitgebreide startcollectie deels dubbel aanwezig met Nederlands-Indië, Ned. Nieuw-Guinea, Curaçao, Antillen/Aruba tot 1992 en Suriname tot 1975. (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 61
Lot No: 443

Suriname 1948-2003/Aruba 1986-2010 in 2 Importa ringbanden. Collectie Suriname postfris va. 1948 compleet met diverse extra's als velletjes en brugparen alsmede Aruba compleet postfris t/m 2010. Mooie koop!

Low Estimate € 250

Sale No: 61
Lot No: 444

Curaçao/Ned. Antillen 1873-1999 in Holland album. Collectie postfris/(on)gebruikt, op enkele topnummers na compleet aanwezig, met veel modern postfris en wat beter 'achterin' van Curaçao wb. LP 88.

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No: 445

O.G. 1873-1987 in 2 Davo albums. Starcollectie O.G. wb. Wat beter Ned. Indië wo. Klassiek, 63/80*, 149/159 (hoekstempeltjes), 166*, wat beter Curaçao, Antillen tot 1987 en wat Suriname tot 1975.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 446

Goed gevulde startcollectie O.G. van Nederland 1873-1976 postfris/(on)gebruikt in 2 klembanden.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 447

Suriname 1873-1976 in Davo de luxe album. Startcollectie postfris/(on)gebruikt aanvankelijk zeer matig gevuld doch na 1948 goed gevuld. Tevens Ned. Nieuw-Guinea compleet ongebruikt aanwezig incl. UNTEA.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 448

Nederland Nieuw-Guinea 1950-1962 in blanco album. Collectie overwegend postfris wb. div. veldeeltjes, wat poststukken en UNTEA serie.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 449

Startcollectie Suriname postfris/(on)gebruikt met wat klassiek en oud en na 1945 vrijwel compleet aanwezig, in Davo cristal album.

Low Estimate € 40

Sale No: 61
Lot No: 450

2 insteekboeken O.G. meest 60/70er jaren postfris in blokken van 4 en iets ouder Suriname.

Low Estimate € 30

Sale No: 61
Lot No: 451

image Partijtje albumbladen met en zonder zegels meest 2014/15 wb. Curaçao, Aruba etc. (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 61
Lot No: 452

Davo de luxe-album voor Nederlands-Indië en Nederlands Nieuw-Guinea met minimale startcollectie en lege Davo de luxe band Nederland VIII. Beide met hoes.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00