Records 1 to 11 of 11

Heritage Auctions Europe Sale: 69

NETHERLANDS / Telegramzegels Nederland

Sale No: 69
Lot No: 145

image TG1 - postfrisse 1 cent lila en zwart 1879, vr.pr.ex., enkele tandjes iets korter, catw. € 605 (Image)

Low Estimate € 100

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 146

image TG2 - postfrisse 3 cent lila en zwart 1879, luxe ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 147

image TG3 - postfrisse 5 cent lila en zwart 1879, cert. NVPH 2010 (postfris zonder gebreken) pr.ex., catw. € 410 (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 148

image TG5 - postfrisse 15 cent lila en zwart 1877, cert. NVPH 2008 (postfris zonder gebreken, behoudens enkele bruine vlekjes op gomzijde), pr.ex., catw. € 1760 (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 149

image TG6 - ongebruikte 20 cent lila en zwart Telegram 1877, pr.ex., catw. € 440 (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 150

image TG7 - postfrisse 25 cent lila en zwart 1903, cert. NVPH 1997 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 1925 (Image)

Low Estimate € 450

Sale No: 69
Lot No: 151

image TG7 - gebruikte 25 cent lila en zwart 1903, cert. NKD 2020 (zonder gebreken en echt), voor doorboring zie foto, pr.ex., catw. €1760 (Image)

Low Estimate € 300

Sale No: 69
Lot No: 152

image TG9 - ongebruikte 50 cent lila Telegram 1877, cert. Vleeming aug. 2021 (gom orig. met minimaal spoor verwijderde plakker, fris zegel zonder gebreken), cert. Bakker dec. 2006 (postfris pr.ex.), catw. € 495 (Image)

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 69
Lot No: 153

image TG10 - ongebruikte 60 cent lila Telegram 1877, cert. Vleeming aug. 2021 (rechts in rand spoortje verwijderde plakker, gom bijgewerkt, geen verdere gebreken), cert. Albert Louis juli 2006 (farbfrisch, zentriert, gut gezähnt und postfrisch), catw. 770 (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 154

image TG11 - ongebruikte 1 gulden lila en rood Telegram 1877, cert. Vleeming aug. 2021 (rechts in rand spoortje verwijderde plakker, gom bijgewerkt, geen verdere gebreken, mooi gecentreerd), cert. Albert Louis (farbfrisch, gut gezähnt und zentriert, postfrisch), catw. € 2100 (Image)

Low Estimate € 500

Sold...EUR 2,000.00

Sale No: 69
Lot No: 155

image TG12 - gebruikte 1 gulden lila en rood 1887, tanding zie foto, pr.ex., catw. € 500 (Image)

Low Estimate € 100