Records 1 to 50 of 470

Heritage Auctions Europe Sale: 69

NETHERLANDS / Nederland

Sale No: 69
Lot No: 324

image Prachtige plaatreconstructie van de 5 cent blauw 1852 plaat 1-6 waarbij 12 paren, vele tinten en betere stempels wb. oa. Doesborgh-B, Grave-B, Enkhuizen-A en Grave-C en 2 brieven. De cataloguswaarde bedraagt volgens inzender € 9.160,- Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 500

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 325

Collectie Nederland 1852-1939 op albumbladen met beter materiaal incl. roltanding, port en dienst. Kwaliteit gevarieerd.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 326

Postfrisse partij veldelen De Ruyter Port tussen nr. 32-41.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 327

Op de Roltanding 32 na complete verzameling Roltanding 1-101 gebruikt (R94-97*) op Excellent bladen in zeer overwegend prima kwaliteit!

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 328

Nette complete gestempelde verzameling Roltanding op bladen.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 330

Nederland postfris in complete vellen, veldelen wb. zegels met tropische plekjes; 100x 454-459, 88x 469-473, 80x 490-494 en 46x 495-499.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 332

image Aangetekende brief Cour Internationale de Justice (verticale vouw en enkele kreukjes) gefrankeerd met de nrs. D 27, 29, 33, 34, 35, 37, 38 en 40 naar den Haag 24.5.1951. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 333

image Mapje met 12 poststukken wb. 11 stuks uit 1940-1945 wb. aangetekend, waarde en censuur alsmede Rode Kruiskaart Zuid Beveland-West naar Zaamslag. Interessant geheel. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 334

Postfrisse serie Veth met watermerk 177-198 wb. enkele zegels met licht getinte gom.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 335

Nederland nrs. 34-43* op een kaartje in iets diverse kwaliteit met opdruk Specimen. Cataloguswaarde € 860,-

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 336

Leuk lotje misdrukken etc. op een kaartje.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 337

Verzameling Nederland (on)gebruikt en iets OR in een oud AVRO album vanaf 1852 wb. stempels en beter wat hier en daar vastgeplakt zit, toch een leuke koop!

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 338

Meest ongebruikte verzameling Nederland tussen 1899-1959 op bladen in plastic hoezen wb. 84-86, jaren '20-'30, 518-533 en 537.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 339

Partijtje postfris (wb. met nieuwe gom) tussen 1876-1950 op insteekbladen.

Low Estimate € 70

Sale No: 69
Lot No: 340

Gestempelde verzameling Back of the Book wb. Luchtpost, 12-13, Dienst, beter Port en PPV zegels.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 341

Nederland 1891-1894 Prinses Wilhelmina 3ct./m 50 ct. en 50ct. t/m 2½ Gld. Alle ongebruikt met gom doch deels met bemerkingen.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 343

Lot diverse plaatfouten etc. op bladen wb nog aardig materiaal.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 344

image Nederland 1946. Vouwblad "Staunton wereldschaaktournooi, Groningen 1946" met 4 Konijnenburg zegels 10/50 cent bijzonder stempel "5 Sept 1946" en handtekeningen van de deelnemers. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 345

Partij postfrisse veldelen tussen 1976-1981 in 2 mappen.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 348

Insteekblad met kleinrondstempels, grootrondstempels en puntstempels voornamelijk op emissie Hangend Haar en Bontkraag wb. veel mooie afdrukken.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 349

Nederland 1926-1939. Vliegende Duif en Veth serie met watermerk ongebruikt compleet. NVPH 169-178 € 335,-

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 350

COMPLEET postfris vel van 100 (op de tanding iets ingescheurd) NVPH nr. 637 met plaatnummer 47, Schaars!!

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 351

Postfris Prestigeboekje PRA Het Sterrenboek uit 1999. cat. waarde € 175,-

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 352

Partijtje met ca. € 80,- frankeergeldig.

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 353

Partijtje met 38 kleinrondstempels op briefkaarten waaronder; Schoorldam, Nistelrode (plaatje!) Borger, Standaarbuiten en Bezooijen.

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 354

Set van 12 postfrisse Provincievellen.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 69
Lot No: 355

Oud klein stockboekje met vooroorlogse zegels wb. postfris, iets perfins en wat buitenland wb. fiscaal.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 69
Lot No: 356

Nederland ca. 1900. Ruim 50 stuks nrs. 50 allen mety Amsterdamse knip wat Bossche tandingen en enkel drukwerkrolstempels.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 357

Kinderzegels 1982, 1986, 1988 en 1990 in complete postfrisse vellen van 100.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 28.00

Sold For 28

Sale No: 69
Lot No: 359

Kinderblokjes 1965, 1966, 1967, 1970 en Amphilex velletjes 1967 op grootformaat enveloppen.

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00

Sale No: 69
Lot No: 360

Diverse gestempelde Persoonlijke Postzegels van € 0,29, € 0,34, € ,39 en € 0,44.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 69
Lot No: 400

image Mooie grote verzameling Nederland in 7 luxe Davo albums met cassette tussen 1852-2010 waarin met certificaten voor postfris of ongebruikt met minimale plakkerspoortjes etc. oa. Heel veel beter materiaal en diverse back of the book! Zeer hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 5000

Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 6,000.00

Sold For 6000

Sale No: 69
Lot No: 401

image Nederland 1852-1998 in 4 Davo albums met zeer veel beter genoteerd doch deels met (kleine) schoonheidsfoutjes en voorzien van diverse certificaten wo. Nr.1 postfris,18 postfris, 23H postfris, 26K postfris, 28 postfris, 101 postfris, Port 6BIII postfris en ook veel zegels zonder certificaat wb. 80**, 130/131**, 136/138** Roltanding compleet (ex. R32), Dienst, Brandkast(*)etc. etc. Een en ander echter door koper te beoordelen. Een mooie koop met zeer hoge cat. waarde. (Image)

Low Estimate € 3000

Sold...EUR 7,000.00

Sold For 7000

Sale No: 69
Lot No: 402

image Nederland 1852-2002 in 2 Holland albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en vrijwel compleet doch deels in gevarieerde (gom)kwaliteit wb. 2*, 6(*), 68*(pr.ex), 80*, 61b/c*, 101*(gerepareerd scheurtje)130/131*, 164** div. postfris jaren 30, 347/48**, LP12/13, Port compleet ongebruikt (wb. 67b/68b**), Armenwet 1/8*, Brandkast 1/7*, Postbewijs 1/7, Internering 1/2(*)en wat Telegram*/(*). Zeer hoge cat. waarde! (Image)

Low Estimate € 2000

Sold...EUR 4,400.00

Sold For 4400

Sale No: 69
Lot No: 403

image Vrijwel complete collectie Nederland in 3 Lindner albums tot 1992. Tussen 1852-1900 (on)gebruikt in gemengde kwaliteit, daarna op hoofdnummers compleet ongebruikt en vanaf 1954 postfris. Tevens back of the book wb. Roltanding op een enkel zegel na compleet aanwezig is, LP 12-13*, 61b/c* en diverse Port. Prachtkoop met een zeer hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 1250

Opening EUR 1,250.00

Sale No: 69
Lot No: 404

image Prachtige overcomplete gestempelde collectie Nederland 1852-2010 in 11 Lindner albums wb. ook alle Port, Dienst, Roltanding, (zonder R32 en Brandkast 1-7) Luchtpost, veel Telegram etc. overcompleet aanwezig is. Een bezichtiging waard! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 1000

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

Sale No: 69
Lot No: 405

image Mooie vrijwel complete verzameling Nederland 1852-1978 in een Luxe Davo album met cassette wb. oa. 346-349**, 518-533** en 534-537* en veel back of the book oa. Port compleet, Roltanding compleet op de R32 na, Internering 1-2 postfris met certificaat Muis Luchtpost 1-3 postfris etc. etc. Prachtkoop met een zeer hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 900

Sale No: 69
Lot No: 406

Voornamelijk postfrisse voorraad Nederland in veldeeltjes 1899-1974 wb. ook beter Luchtpost en Port.

Low Estimate € 800

Sold...EUR 2,000.00

Sale No: 69
Lot No: 407

image Mooie, op hoofdnummers complete gestempelde verzameling 1852-1980 in een UE album wb. 80 en 101 beide met certificaat Muis, maar ook Roltanding ( alleen R32 en R79 manco) Port 1-106, Luchtpost 12-13 etc. Zie de foto voor een impressie - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’ (Image)

Low Estimate € 750

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 69
Lot No: 408

image Prachtige meest gestempelde verzameling Persoonlijke Postzegels in een Davo album met ca. 860 zegels, heel veel €0,29 en € 0,39 en diverse velletjes. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 69
Lot No: 409

image Op hoofdnummers complete! verzameling Nederland 1852-2000 in prima kwaliteit waarin dus alle topnummers aanwezig zijn in 3 Luxe Davo albums met cassette. Tevens zijn de Portzegels en Luchtpostzegels op hoofdnummers compleet aanwezig. Prachtkoop! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 600

Sale No: 69
Lot No: 410

image Mooie goed gevulde merendeels ongebruikte (hier en daar postfrisse) verzameling Nederland 1899-1969 inclusief Luchtpostzegels in een luxe Leuchtturm album met cassette. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 600

Sale No: 69
Lot No: 411

image Op hoofnummers complete collectie gestempeld Nederland in 2 Excellent albums tussen 1852-1978. De collectie bevat tevens diverse Luchtpost, Dienst en Port. Mooie koop. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 600

Sale No: 69
Lot No: 412

Postfrisse verzameling Nederland 2010-2015 in 2 luxe Davo albums met cassette waarin ook de extra velletjes verzameld zijn.

Low Estimate € 600

Sale No: 69
Lot No: 413

image Mooie, meest in prima kwaliteit, overwegend gestempelde verzameling Nederland 1852-1984 in 2 Davo albums met cassette op hoofdnummers compleet dus alle topnummers zijn aanwezig inclusief diverse back of the book oa. 61b/c Luchtpost, Dienst, Armenwet en Port. Prachtkoop met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 600

Sale No: 69
Lot No: 414

Voorraad Nederland in een insteekboek vanaf 1852 wb. oa. 1-6, 3x 98*, 2x 99*, 2x 100*, 101*, 104*, 2x 105*, 2x 129-131, veel jaren '20-'30* Dienst 1-8*, LP, Port etc. etc.

Low Estimate € 500

Sale No: 69
Lot No: 415

image Mooie merendeels ongebruikte/postfrisse verzameling Nederland in een Safe album tussen 1852-1971 met veel beter materiaal zoals; 78, 79, 99, 100, 104-105, 121-131, 136-138, 149-162, 177-198 en vanaf 1923 vrijwel compleet en diverse Port, LP en Dienst. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 500

Sale No: 69
Lot No: 416

image Op enkele zegels na complete verzameling Nederland */**/gestempeld in deels gemengde kwaliteit (wb. nieuwe gom) in 3 Leuchtturm albums wb. dus heel veel beter materiaal, 346-349** met cert. Muis, inclusief diverse back of the book! Mooie koop met een zeer hoge cataloguswaarde! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 500

Sale No: 69
Lot No: 417

image Complete verzameling FDC's E1-E1A t/m 817b dat is tot December 2020!! in 7 Luxe Davo albums met cassette in wisselende kwaliteit oa. E1 met tropische plekjes en E 1A aan de bovenzijde geopend maar verder een mooi exemplaar met aankomststempels , E2 Luxe! met open klep, nr. 3 niet officieel met dagtekenstempel Leiden, uitgave Leidse Universiteit. Vanaf de E 146 is de collectie geheel onbeschreven. Mooie koop. Zie de foto. (Image)

Low Estimate € 500

Sale No: 69
Lot No: 418

image Op hoofdnummers complete! gestempelde verzameling Nederland 1852-1975 inclusief dus de 80 en 101 in een Leuchtturm album wb. ook diverse Luchtpost, Port en Dienst aanwezig zijn. Hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 500

Sold...EUR 950.00