Heritage Auctions Europe Sale: 69
NETHERLANDS / Luchtpostzegels Nederland
Sale No: 69
Lot No: 112
LP2 - postfrisse 15 cent groen Luchtpost 1929 in hoekblok van 4 met drukkersteken, pr.ex., catw. € 160 (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 113
LP2 - postfrisse 15 cent groen Luchtpost 1929 in blok van 4, pr.ex., catw. € 160 (Image)
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 23.00
Sold For 23
Sale No: 69
Lot No: 114
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, randstukken, pr.ex., catw. € 600 (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 115
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, attest Karssen 2002 (postfris zonder gebreken), pr.ex., catw. € 600 (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 117
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, gomzijde miniem getint, catw. € 600 (Image)
Low Estimate € 60