Heritage Auctions Europe Sale: 61
NETHERLANDS / Luchtpostzegels Nederland
Sale No: 61
Lot No: 84
LP1 - postfrisse 10 op 12½ cent Luchtpost, hoekrandstuk met drukkersteken 73, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Closed..Feb-15-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 85
LP1-3 - postfrisse serie Luchtpost 1929, 15 cent z.fr., ov.pr.ex., catw. € 250 (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 61
Lot No: 86
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. Muis 1983, catw. € 600 (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 87
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 88
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 89
LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250
Low Estimate € 30