Records 1 to 13 of 13

van Dieten Stamp Auctions Sale: 645

NEDERLANDS-INDIË

Sale No: 645
Lot No: 1401

image 14, 30 cent groen, postfris prachtex. € 350 (Image)

Closed..Apr-15-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 645
Lot No: 1403
Symbol: (*)

image PC41, ongetande kleurproeven 2,50 gulden, 17 verschillende ex. waarbij gekozen kleur Hfl.380 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1405
Symbol: (*)

image PC47, kleurproeven van de plaat in de waarde van 15 cent, 10 verschillende ex. zonder gom Hfl.500 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1406

image 59Cv, 2½ gulden Veth met variëteit ´Linkerzijde ongeperforeerd´, vrijwel prachtex. met vierkantstempel Palembang 20-2-1908. De zegel heeft aan de bovenzijde een alleen met goede loep zichtbaar miniem scheurtje, overigens prachtex. Echt gebruikt een uitermate zeldzame zegel. Cert. Van Dieten (2020). € 2500 cursief (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1407
Symbol: (*)

image PC57, kleurproeven van de plaat in de waarde van 25 cent, 10 verschillende prachtex. zonder gom Hfl.300 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1408

image 93f, 22½ cent bruin en olijf met kopstaande opdruk 'Buiten Bezit', ongebr. prachtex. met keur Ned. Bond € 2750 (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 950.00

Sale No: 645
Lot No: 1409

image 160/66, Jubileum 1923 in postfrisse vrijwel prachtige randblokken van vier (op de gomzijde ´abklatsch´ van dezelfde emissie in blokken van vier, 1 ex. 2½ gulden minieme papiersnippers op vz. geplakt). € 2000 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1410

image 1924, Stockholmserie, tgv. het Postcongres uitgegeven serie van 49 waarden met opdruk Specimen. Postfrisse prachtex. € 2000 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1411

image PC.194, kleurproef 50 cent Kreisler in de gekozen kleur, getand 13¼, met onregelmatige gom zoals uitgegeven. Vrijwel prachtex. (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1412

image 181A, 12½ Cent Kreisler gedrukt in loslatende kleur op speciaal geprepareerd papier, postfris prachtex. met velrand waarop oplageletter A. Attest Vleeming (2019) (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1414
Symbol: #

image NP2, 2½ cent Noodport in rood op met 10 i.p.v. 12½ cent gefrankeerde, lokaal verzonden envelop te Soerabaja 4-2-1921. € 200 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1415

image D2f, 12½ cent Dienst met variëteit ´Machine-opdruk D kopstaand´, ongebruikt vrijwel prachtex. Keuren Evert Kroon en de Ned. Bond. € 380 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1416

D3f, 15 cent Dienst met variëteit ´Machine-opdruk D kopstaand´, ongebruikt vrijwel prachtex. € 350