Heritage Auctions Europe Sale: 69
MONACO
Sale No: 69
Lot No: 1516
Merendeels postfrisse voorraad Monaco in een dik insteekalbum waarin veel jaren '80-'90 ** maar ook iets ouder materiaal.
Low Estimate € 75
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1517
Partijtje Monaco veelal postfris uit de jaren '80-'90 maar ook iets ouder wb. blok 1 postfris.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 69
Lot No: 1518
Partij Monaco*/**/gebruikt in 2 dikke insteekboeken tussen 1885-2003. (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 69
Lot No: 1519
Partij Monaco*/**/gestempeld in een insteekboek.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 18.00
Sold For 18