Records 1 to 50 of 557

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Los - Nederland en O.G.D.

BRANDKAST
Sale No: 641
Lot No: 508

image 1/7, 15 cent t/m 7½ Gulden, compl. postfrisse prachtserie € 1500 (Image)

Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 509

image 1/7, complete postfrisse prachtserie alle met linkervelrand en cert. Muis (2000) € 1500 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 510

image 1/7, complete postfrisse prachtserie met cert. Muis (1992) € 1500 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 511

image 1/7, 15 cent t/m 7½ Gulden, postfrisse prachtserie € 1500 (Image)

CURAÇAO
Sale No: 641
Lot No: 630

image 75/81, Jubileum 1923, postfrisse serie (5 gulden 2 bruine puntjes op gom). € 725 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 631

image 104/20, 300 jaar Nederlands Gezag, prachtserie met verzoekafstempeling Willemstad oudjaar 1934. € 273 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 632

image 178/81, Van Konijnenburg 1947, postfrisse prachtserie met cert. Muis (1996) € 415 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 633

image 180/81, Van Konijnenburg 5 en 10 gulden met echte afstempelingen en controleerbare data met cert. Muis (2010) € 590 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 634

image 182a, 1½ + 2½ ct. op 6 ct. bruinviolet, postfris verticaal paar met verschoven opdruk Niwin, prachtex. € 160 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 635

image LP1/3 en opdrukafwijking ´gIl in plaats van gld´ LP3f, ongebruikte prachtex. € 300 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 636

image LP82/88, Vliegtuig 1947, ongebruikte prachtserie met nette, eerste plakker. € 525 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 637

image Luchtpost 82/88, 1,50 t/m 25 Gulden Vliegtuig, postfrisse prachtex. met cert. C. Muis (1996) € 525 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 638
Symbol: (*)

image Port 8fb, 30 cent groen met plaatfout 'open lijst', ongebruikt prachtex. € 300 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 639

image Port 19 en 20, 40 en 50 cent groen en zwart, de twee hoogste waarden van de serie, postfrisse prachtex. € 750 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 640

image Postzegelboekje 11, compleet boekje met 4 maal 6 zegels nr.89A, de velletjes zijn iets getint, ov. een zeldzaam prachtboekje met cert. H. Vleeming (2018), € 3000 (Image)

DIENST
Sale No: 641
Lot No: 512

image 8f, 1½ Cent donkerblauw met rode opdruk en variëteit ´Gebroken A rechtsboven´, ongebruikt prachtex. met cert. NVPH (1985) € 1150 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 513

image 16f/19f, opdrukafwijking InternationalF, postfrisse prachtserie € 560 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 514

image 20/24, Cour Internationale de Justice 7½ t/m 25 cent, postfrisse prachtex. met cert. C. Muis (1995) € 1200 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 515

image 25/26, 2 cent blauw en 4 cent olijfgroen, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1991) € 750 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 516

image 27, 28, 29 en 40, de 2, 3 en 4 cent en de 1 Gulden, postfrisse prachtex. € -.- (Image)

Sale No: 641
Lot No: 517

image 41/43, aanvullingswaarden Vredespaleis 40, 45 en 50 cent, postfrisse prachtex. alle met bovenvelrand en cert. Muis (1991) € 4500 (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

EMISSIE 1852 - DIVERSE AFSTEMPELINGEN OP LOSSE ZEG
Sale No: 641
Lot No: 353

image Franco zonder kader op 15 cent (EY.250), prachtex. op briefstukje waarop tevens Zevenaar 15-9-1861 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 355

image NYMEGEN rondstempel (K.45) waaroverheen halfrond-franco Nymegen C 30-11-1858 op 10 cent nr. 2i-Pl.V-86 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 356

image ONTOEREIKEND op 5 cent (EY.750, type K.132a, PEP2.A285). Boven smal, overigens prima gerande zegel met bijna volledige afst. Laat gebruikte zegel, omdat dit type uit 1866-69 bekend is (Image)

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 641
Lot No: 2

image 1b-Pl.I-66/67. Breed gerand prachtpaar (Image)

Sale No: 641
Lot No: 4

image 1i-Pl.III-27/29. Mooi gerande prachtstrip van drie met Almelo C (Image)

Sale No: 641
Lot No: 6

image 1j-Pl.III-76/79. Zeer breed gerande luxe hoekstrip van vier. € 1700 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 7

image 1i/k, 5 Cent plaat III, 38 losse zegels en 6 paren, posities 2, 3, 5, 6, 7/8, 9, 11, 12, 15, 18, 22, 31, 60, 65, 71, 76, 81 (2x), 82, 82/83, 83, 84, 84/85, 85, 86, 87, 87/88, 88 (2x), 89, 89/90, 90, 91, 92, 93 (2x), 94, 95, 97 (3x), 98, 99 (watermerklijn) en 99/100. Uitsluitend prachtex. in uitgezochte kwaliteit w.o. randstukken. Ca. € 2720 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 10

image 1o, 5 Cent plaat V, pos. 22, 75, 76, 81/82 en 96. Prachtige rand- resp. hoekstukken in uitgezochte kwaliteit (Image)

Sale No: 641
Lot No: 11

image 1o, 5 Cent plaat V, 7 losse zegels pos. 1, 2, 30, 32, 51, 52, 71 en 39 paren pos. 1/6 (2x), 3/8, 23/24, 26/27, 26/31, 27/28, 28/29, 29/30, 29/34, 31/32, 32/33, 33/34, 34/35, 36/37, 37/38, 38/39, 39/40, 39/44, 41/42, 42/43, 43/44, 44/45, 46/47, 49/50, 53/54, 56/57, 57/58, 58/59, 59/60, 61/62, 62/63, 62/67, 63/64, 64/65, 66/67, 74/75, 76/77, 81/82 alsmede 1 strip van vier pos. 11/14. Veelal breed tot zeer breed gerande prachtex. w.o. randstukken en div. ex. in licht groenblauwe nuance (Image)

Sale No: 641
Lot No: 12

image 1q, 5 Cent plaat VI op dik papier, 10 losse ex. pos. 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23 en 1 paar pos. 15/20 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 13

image 1q/r, 5 Cent plaat VI, 18 losse zegels en 4 paren, posities 5 (q), 9/10, 21, 24/25, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87/88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97 en 99/100. Prachtex. w.o. rand- en hoekstukken. Ca. € 1645 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 14

image 1r, 5 Cent plaat VI op dun papier, 4 losse ex. pos. 29, 30, 90, 1 ex. niet gepositioneerd en 40 paren pos. 6/7, 17/22, 19/20, 21/26, 26/27, 27/28, 31/36, 32/33, 34/35, 36/37, 38/43, 41/42, 42/43, 43/44, 44/45, 46/47, 48/49, 51/52, 52/53, 53/54, 54/55, 56/57, 57/58, 58/59, 59/60, 61/62, 62/63, 63/64, 64/65, 66/67, 67/72, 68/69, 69/70, 71/72, 72/73, 74/75, 77/82, 80/85, 84/89 en 96/97. Mooi tot zeer breed gerande ex. w.o. div. randstukken (Image)

Sale No: 641
Lot No: 15

image 2g, 10 Cent plaat IV, mooi gerande strip pos. 87/90 alsmede pracht randstuk pos. 91 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 16

image 2h/j, 10 Cent plaat V, pos. 30, 50 en 92. Pracht hoekstukken en prachtex. op briefstukje (Image)

Sale No: 641
Lot No: 17

image 2j-Pl.V-92/94. Breed tot zeer breed gerande prachtstrip van drie (Image)

Sale No: 641
Lot No: 18

image 2l, 10 Cent plaat VI, 21 losse zegels en 1 paar uit het rechter onder kwadrant van een plaatreconstructie, posities 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91/92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100 als ook 6 (randstuk, papiervezeltje verwijderd). Prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit w.o. randstukken. Ca. € 2300 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 19

image 2m, 10 Cent plaat VII, 10 losse ex. pos. 2, 3, 4, 9, 15, 31, 32, 41, 42, 48 en 8 paren pos. 11/12, 26/31, 38/39, 39/40, 43/44, 45/50, 46/47, 49/50 alsmede 3 strippen van drie pos. 26/28, 36/38, 43/45 (€) en een prachtstrip van vier pos. 2/5. Prima tot zeer breed gerande ex. w.o. randstukken (Image)

Sale No: 641
Lot No: 20

image 2m, 10 Cent plaat VII, 22 losse zegels, 1 strip van drie en 1 paar, posities 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83/84, 85, 86, 87, 88/90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 als ook 10 en 15. Tevens 2n-Pl.VIII-80. Prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit w.o. randstukken. Ca. € 1410 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 21

image 2o, 10 Cent plaat IX, 6 losse ex. pos. 16, 17, 34, 35, 36, 50 en 8 paren pos. 26/27, 28/33, 31/32, 32/33, 41/42, 41/46, 43/44, 44/45, alsmede 3 strippen van drie pos. 27/29, 28/30, 47/49 en 1 strip van vier pos. 67/70. Alle redelijk tot zeer breed gerande zegels (Image)

Sale No: 641
Lot No: 22

image 2p-Pl.X-42/44 op dik papier. Zeer breed gerande prachtstrip van drie (Image)

Sale No: 641
Lot No: 23

image 2p, 10 Cent plaat X op dik papier, 4 losse ex. pos. 20, 31, 35, 40, 17 paren pos. 7/12, 20/25, 26/27, 27/28, 29/30, 32/33, 33/34, 36/37, 37/38, 38/39, 41/42, 42/43, 43/44, 44/45, 46/47, 48/49, 49/50 alsmede 2 strippen van vier pos. 11/14, 17/20. Alle redelijk tot zeer breed gerande prachtex. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 24

image 2q/p, 10 Cent plaat X, pos. 5 (p), 6 (p), 21 (q), 22 (q), 26 (q) en 48 (q), alle breed tot zeer breed gerande pracht randstukken (Image)

Sale No: 641
Lot No: 25

image 2q, 10 Cent plaat X op dun poreus papier, 11 losse ex. pos. 5, 11, 25, 35, 51, 68, 80, 84, 85, 86, 93 en 32 paren pos. 4/5, 5/10, 27/28, 28/29, 31/32, 33/34, 36/37, 38/39, 39/40, 41/42, 42/43, 44/45, 47/48, 48/49, 49/50, 52/53, 54/55, 56/57 (2x), 58/59, 59/60, 61/62, 64/65 (2x), 64/69, 66/67, 70/75, 71/72, 73/74, 74/75, 89/90, 91/92 alsmede 2 strippen van drie pos. 7/9, 56/58. Prima tot zeer breed gerande prachtex. w.o. rand- en hoekparen (Image)

Sale No: 641
Lot No: 26

image 3b, pos. 11/15. Breed tot zeer breed gerande strip van vijf (rechter rand boven iets smal) afgestempeld Rotterdam C groot 6-6-1860 ('0' van '60' gekanteld) op briefstukje waarop tevens 5 cent nr. 1l-Pl.IV-79. Deze strip is afgeknipt van een vouwbrief naar de V.S. € 3000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 27

image 3b/d, 15 Cent, 3 strippen van drie pos. 28/30, 41/43, 51/53 en 1 breed tot zeer breed gerande strip van vier pos. 22/25 (zegel 24 heeft vlekje) (Image)

EMISSIE 1852 - HALFROND-FRANCOSTEMPELS OP LOSSE ZE
Sale No: 641
Lot No: 28

image ALKMAAR A (EY.100) op 5 cent nr. 1b-Pl.I-5. Prachtex. met volledige, zoals gewoonlijk wat gevlekte afst. (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 641
Lot No: 30

image ALKMAAR A (EY.800) op 15 cent nr. 3b. Breed gerande prachtzegel met vrijwel volledige, zoals gewoonlijk wat gevlekte afst. Zeldzaam in deze kwaliteit! Ex John de Leeuw (Image)

Sale No: 641
Lot No: 31

image ALKMAAR C groot (EY.75) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-31. Prachtex. met complete afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 42.00

Sold For 42
Sale No: 641
Lot No: 33

image ALKMAAR C klein (EY.100) op 5 cent. Pracht randstuk met twee watermerklijnen, waarvan een door het zegelbeeld, met luxe afst. (Image)