Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. POSTBEWIJS
Sale No: 641
Lot No: 530
1/7, cpl. ongebruikte serie, merendeels prachtex. met cert. C. Muis (2000) € 5250 (Image)
Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 531
1 en 3, 1 Gulden en 2 Gulden, postfris (2 gld miniem roesttandje), € -.- (Image)
Sale No: 641
Lot No: 532
Symbol: #
1, 2 en 6A resp. 3, 4 en 5 resp. 7 op drie frisse postbewijsformulieren G7 (enkele gaatjes), alle afgest. Maastricht 22-12-1894. De 3 en 5 gulden zijn zeer fraai, de overige zegels prachtex. Zeldzame set! (Image)