van Dieten Stamp Auctions Sale: 641
Los - Nederland en O.G.D.
PORT
Sale No: 641
Lot No: 498
6BIII, 5 cent lichtblauw en zwart, Kt.12½ x 12, postfris vrijwel prachtex., tanding links iets onregelmatig. € 1200 (Image)
Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 499
6DIII, 5 cent lichtblauw en zwart, Kt.12½, in papier origineel vezeltje en uitgevallen papierpuntje, overigens fris postfris zegel zonder gebreken met cert. Vleeming (2016) € 1100 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 502
27II/28III, ongebr., vrijwel postfrisse prachtex. € 195 (Image)
Sold...EUR 42.00
Sold For 42
Sale No: 641
Lot No: 503
35fa, 5 cent op 2½ ct. steenrood, met plaatfout: dubbele punt tussen E en N, in paar met normaal ex., postfris prachtex. € 500 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 504
37f, 38f, 39f, 39af, 41f, 42f en 43f, plaatfout 'streepje door de D', gebruikte prachtex. 43f in blok van vier met 3 normale ex. en cert. Muis (2000) € 1105 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 505
43 en 43f in postfris luxe paar € 1850 + (Image)
Sale No: 641
Lot No: 506
49Abf, 4 cent lichtblauw met plaatfout I in plaats van L in betalen, postfris prachtex. in paar met een normaal ex. € 225 + (Image)
Sale No: 641
Lot No: 507
67a/68b, keerdrukken zonder- en met tussenstrook, postfrisse vrijwel prachtex. € 825 (Image)