12F, 20 cent ultramarijn, Kt. 12½ x 12, postfris pr.ex. met cert. Vleeming (2015) € 975 (Image)
Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 542
22, 5 Cent ultramarijn in postfris blok van vier. € 400 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 543
31/36, Hulpuigifte 1900 lage waarden met blauwe opdruk ´Ultramar´. Prachtserie (12½c licht tropisch) en weinig aangeboden! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 544
Symbol: #
38f, ½ Cent op 2 cent met variëteit ´Dubbele opdruk´ in prachtpaar op mooie envelop van 16 gram waarop tevens nrs. 18 en 32 in prachtparen, van Malang 24-9-1903 aangetekend naar Batavia 27-9-1903. € 400+ (Image)
Sale No: 641
Lot No: 546
58/61, 1 en 2½ gulden op gewoon resp. blauw papier, ongebruikte prachtex. € 400 (Image)
80f, 2½ Gulden zwartblauw met opdruk Java kopstaand, ongebruikt pr.ex. met div. keuren en cert. NVPH (1974) € 3500 (Image)
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 641
Lot No: 549
Symbol: (*)
PC.76, ½ Cent type Vürtheim, kleurproef in zwart op wit papier, ongetand en ongegomd, licht tropisch (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 641
Lot No: 550
109, 4 cent geelbruin, 20 stuks in postfrisse veldeeltjes, enkele ex. met miniem bruine puntjes, overigens prachtex. € 1100 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 551
122, 20 cent oranje in postfris pracht randblok van tien. € 750 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 552
127, 35 cent roodbruin in postfris pracht randblok van tien. € 500 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 553
129, 132/34, 50 cent, 1, 1.75 en 2½ gulden in postfrisse pracht randblokken van vier. € 960 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 554
129/34, Wilhelmina met palmbomen, postfrisse prachtserie. € 300 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 555
133, 1.75 gulden donkerlila in postfris pracht randblok van tien. € 1000 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 556
134, 2½ gulden karmijn in postfris pracht randblok van tien. € 800 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 558
Proef voor de definitieve uitgave Koningin Wilhelmina type Kreisler op gegomd papier zonder watermerk, vier zegels op rij in een velletje, in rasterdiepdruk van links naar rechts aflopend van zwaarder tot lichter geëtst, waardoor het lijkt alsof de kleur van donker naar licht gaat. Oranje op licht getint oranjekleurig papier, als PC.178 (velletje heeft hor. vouw onder de zegelbeelden). Schaars (Image)
Sale No: 641
Lot No: 559
Proef voor de definitieve uitgave Koningin Wilhelmina type Kreisler op gegomd papier zonder watermerk, vier zegels op rij in een velletje, in rasterdiepdruk van links naar rechts aflopend van zwaarder tot lichter geëtst, waardoor het lijkt alsof de kleur van donker naar licht gaat. Sepia op licht getint sepiakleurig papier, als PC.178. Schaars (Image)
Sale No: 641
Lot No: 560
260, 50 cent Kreisler met watermerk, postfris vrijwel prachtex. met cert. NVPH (2016) € 750 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 561
280, 35 Cent van Konijnenburg in postfris, iets tropisch blok van vier. € 800 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 563
289, 25 gulden Van Konijnenburg, ongebruikt prachtex. € 325 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 565
Symbol: (*)
PC.256, 258/60, Moehammadijah 1941, kleurproeven w.o. de gekozen kleuren van de 2c, 7½c, 10c en 15c in groen, lila, rood, oranje en blauw, ongetand, ongegomd, enkele ex. met bruine plekjes (Image)
Sale No: 641
Lot No: 567
298, Menari-danseres in ongebruikt prachtblok van vier met verschoven horizontale perforatie (Image)
Sale No: 641
Lot No: 568
Symbol: (*)
PC 284, stempelproef op dun papier van de American Bank Note Co., geplakt op kartonnetje met portret van Koningin Wilhelmina met tekst: 'Special V-85818" Hfl.750 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 569
Symbol: (*)
PC 297, stempelproef op dun papier op kartonnetje van de 1 Gulden blauwgroen Hfl.500 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 570
Symbol: (*)
Proef op dun papier op kartonnetje met de beeltenis van Koningin Wilhelmina met "Gulden", zonder waarde-inschrift, in grijsgroen € -.- (Image)
Sale No: 641
Lot No: 571
330b, 80 cent nr. 207 met opdruk ´1947´ zonder watermerk, postfris prachtex. Schaars! Attest ´Vleeming, 2016´. € 625 (Image)
Postzegelboekje PZ9 (Horn 8A) uit 1922, met variant H, dat het velletje van zes zegels van 7½c kopstaand in het boekje is gehecht (Horn: de 7½c heeft een kopstaand cliché, en dat is zelfs de enigst bekende zegel van Nederland & O.R.), de zegels van 2½c en 7½c zijn gedrukt in watervaste kleuren, de opdrukzegels van 12½c en 20c in loslatende kleuren, kaftvariant II (20 staat rechts van de 12½), het nietje is iets roestig, overigens een prachtkwaliteit, en uiterst zeldzaam. Hoogst zelden aangeboden! € 2500+ cursief (Image)
Sale No: 641
Lot No: 576
Postzegelboekje PZ9 (Horn 8A) uit 1922, met variant H, dat het velletje van zes zegels van 7½c kopstaand in het boekje is gehecht (Horn: de 7½c heeft een kopstaand cliché, en dat is zelfs de enigst bekende zegel van Nederland & O.R.), de zegels zijn gedrukt in watervaste kleuren, kaftvariant I (20 staat links van de 12½), het nietje is iets roestig, overigens een prachtkwaliteit, en zeer zeldzaam. Hoogst zelden aangeboden! € 2500 cursief (Image)
Sale No: 641
Lot No: 577
Luchtpost 17f, 50 cent op 1,50 oranje met foutdruk 'opdruk kopstaand', ongebruikt prachtex. met zoals altijd licht ingedroogde gom, cert. NVPH (1957) € 2750 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 641
Lot No: 578
Port emissie 1882. Proeven van de goedgekeurde rand en cijfers in de gekozen kleuren op gegomd papier, ongetand, in de waarden 2½, 5, 20, 40 en 75 cent. Volgens Korteweg (Proevenboek, 1931) werden proeven aangevraagd in diverse waarden in het type der nieuwe Nederlandse portzegels, met blauwe rand en zwarte waarde, maar in een andere kleur rand. Niet gecatalogiseerd. Zeldzaam! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 580
Symbol: #
NP7, Noodportstempel TE BETALEN PORT 2½ Ctn./v.d. Hooftkantoorchef/De Expediteur, waaronder paraaf op envelop gefrankeerd met 10 cent (dat is sedert 1-2-1921 2½ ct. te weinig), lokaal verzonden in Weltevreden 5-2-1921. Dit is geen maakwerk maar authentiek gebruik van het noodportstempel € 750 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 581
Dienst 3f, 15 cent olijfbruin met kopstaande opdruk en keur Hekker € 325 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 582
Dienst 19a, 15 cent bruin met strepen, in postfris blok van vier, cert. Bakker (2000) Tax.200 (Image)