Records 1 to 39 of 39

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Los - Nederland en O.G.D.

NEDERLANDS-INDIË
Sale No: 641
Lot No: 535

image 2, 10 cent karmijnrood, gebruikt prachtex. met lichte afst. Passoeroean. € 225 (Image)

Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 536

image 5F, 2 cent lilabruin in kt. 12½:12 gr.g. Ongebruikt luxe ex. met volle, originele gom. € 125 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 537

image 7G + 7F, 2½ cent geel in gecombineerde tanding, ongebruikt prachtpaar. € 450 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 539

image 12F, 20 cent ultramarijn, Kt. 12½ x 12, postfris pr.ex. met cert. Vleeming (2015) € 975 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 542

image 22, 5 Cent ultramarijn in postfris blok van vier. € 400 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 543

image 31/36, Hulpuigifte 1900 lage waarden met blauwe opdruk ´Ultramar´. Prachtserie (12½c licht tropisch) en weinig aangeboden! (Image)

Sale No: 641
Lot No: 544
Symbol: #

image 38f, ½ Cent op 2 cent met variëteit ´Dubbele opdruk´ in prachtpaar op mooie envelop van 16 gram waarop tevens nrs. 18 en 32 in prachtparen, van Malang 24-9-1903 aangetekend naar Batavia 27-9-1903. € 400+ (Image)

Sale No: 641
Lot No: 546

image 58/61, 1 en 2½ gulden op gewoon resp. blauw papier, ongebruikte prachtex. € 400 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 547

image 58A, 1 Gulden doflila, Lt.11, postfris pracht hoekstuk. € 325 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 548

image 80f, 2½ Gulden zwartblauw met opdruk Java kopstaand, ongebruikt pr.ex. met div. keuren en cert. NVPH (1974) € 3500 (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 641
Lot No: 549
Symbol: (*)

image PC.76, ½ Cent type Vürtheim, kleurproef in zwart op wit papier, ongetand en ongegomd, licht tropisch (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 641
Lot No: 550

image 109, 4 cent geelbruin, 20 stuks in postfrisse veldeeltjes, enkele ex. met miniem bruine puntjes, overigens prachtex. € 1100 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 551

image 122, 20 cent oranje in postfris pracht randblok van tien. € 750 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 552

image 127, 35 cent roodbruin in postfris pracht randblok van tien. € 500 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 553

image 129, 132/34, 50 cent, 1, 1.75 en 2½ gulden in postfrisse pracht randblokken van vier. € 960 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 554

image 129/34, Wilhelmina met palmbomen, postfrisse prachtserie. € 300 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 555

image 133, 1.75 gulden donkerlila in postfris pracht randblok van tien. € 1000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 556

image 134, 2½ gulden karmijn in postfris pracht randblok van tien. € 800 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 558

image Proef voor de definitieve uitgave Koningin Wilhelmina type Kreisler op gegomd papier zonder watermerk, vier zegels op rij in een velletje, in rasterdiepdruk van links naar rechts aflopend van zwaarder tot lichter geëtst, waardoor het lijkt alsof de kleur van donker naar licht gaat. Oranje op licht getint oranjekleurig papier, als PC.178 (velletje heeft hor. vouw onder de zegelbeelden). Schaars (Image)

Sale No: 641
Lot No: 559

image Proef voor de definitieve uitgave Koningin Wilhelmina type Kreisler op gegomd papier zonder watermerk, vier zegels op rij in een velletje, in rasterdiepdruk van links naar rechts aflopend van zwaarder tot lichter geëtst, waardoor het lijkt alsof de kleur van donker naar licht gaat. Sepia op licht getint sepiakleurig papier, als PC.178. Schaars (Image)

Sale No: 641
Lot No: 560

image 260, 50 cent Kreisler met watermerk, postfris vrijwel prachtex. met cert. NVPH (2016) € 750 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 561

image 280, 35 Cent van Konijnenburg in postfris, iets tropisch blok van vier. € 800 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 563

image 289, 25 gulden Van Konijnenburg, ongebruikt prachtex. € 325 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 565
Symbol: (*)

image PC.256, 258/60, Moehammadijah 1941, kleurproeven w.o. de gekozen kleuren van de 2c, 7½c, 10c en 15c in groen, lila, rood, oranje en blauw, ongetand, ongegomd, enkele ex. met bruine plekjes (Image)

Sale No: 641
Lot No: 567

image 298, Menari-danseres in ongebruikt prachtblok van vier met verschoven horizontale perforatie (Image)

Sale No: 641
Lot No: 568
Symbol: (*)

image PC 284, stempelproef op dun papier van de American Bank Note Co., geplakt op kartonnetje met portret van Koningin Wilhelmina met tekst: 'Special V-85818" Hfl.750 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 569
Symbol: (*)

image PC 297, stempelproef op dun papier op kartonnetje van de 1 Gulden blauwgroen Hfl.500 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 570
Symbol: (*)

image Proef op dun papier op kartonnetje met de beeltenis van Koningin Wilhelmina met "Gulden", zonder waarde-inschrift, in grijsgroen € -.- (Image)

Sale No: 641
Lot No: 571

image 330b, 80 cent nr. 207 met opdruk ´1947´ zonder watermerk, postfris prachtex. Schaars! Attest ´Vleeming, 2016´. € 625 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 572

image 351/61, Hulpuitgifte opdruk ´Indonesia´, postfrisse prachtserie. € 345 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 573

image Indonesië 383/88, 1 t/m 25 Rupiah, postfrisse prachtex. € 310 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 575

image Postzegelboekje PZ9 (Horn 8A) uit 1922, met variant H, dat het velletje van zes zegels van 7½c kopstaand in het boekje is gehecht (Horn: de 7½c heeft een kopstaand cliché, en dat is zelfs de enigst bekende zegel van Nederland & O.R.), de zegels van 2½c en 7½c zijn gedrukt in watervaste kleuren, de opdrukzegels van 12½c en 20c in loslatende kleuren, kaftvariant II (20 staat rechts van de 12½), het nietje is iets roestig, overigens een prachtkwaliteit, en uiterst zeldzaam. Hoogst zelden aangeboden! € 2500+ cursief (Image)

Sale No: 641
Lot No: 576

image Postzegelboekje PZ9 (Horn 8A) uit 1922, met variant H, dat het velletje van zes zegels van 7½c kopstaand in het boekje is gehecht (Horn: de 7½c heeft een kopstaand cliché, en dat is zelfs de enigst bekende zegel van Nederland & O.R.), de zegels zijn gedrukt in watervaste kleuren, kaftvariant I (20 staat links van de 12½), het nietje is iets roestig, overigens een prachtkwaliteit, en zeer zeldzaam. Hoogst zelden aangeboden! € 2500 cursief (Image)

Sale No: 641
Lot No: 577

image Luchtpost 17f, 50 cent op 1,50 oranje met foutdruk 'opdruk kopstaand', ongebruikt prachtex. met zoals altijd licht ingedroogde gom, cert. NVPH (1957) € 2750 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 641
Lot No: 578

image Port emissie 1882. Proeven van de goedgekeurde rand en cijfers in de gekozen kleuren op gegomd papier, ongetand, in de waarden 2½, 5, 20, 40 en 75 cent. Volgens Korteweg (Proevenboek, 1931) werden proeven aangevraagd in diverse waarden in het type der nieuwe Nederlandse portzegels, met blauwe rand en zwarte waarde, maar in een andere kleur rand. Niet gecatalogiseerd. Zeldzaam! (Image)

Sale No: 641
Lot No: 580
Symbol: #

image NP7, Noodportstempel TE BETALEN PORT 2½ Ctn./v.d. Hooftkantoorchef/De Expediteur, waaronder paraaf op envelop gefrankeerd met 10 cent (dat is sedert 1-2-1921 2½ ct. te weinig), lokaal verzonden in Weltevreden 5-2-1921. Dit is geen maakwerk maar authentiek gebruik van het noodportstempel € 750 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 581

image Dienst 3f, 15 cent olijfbruin met kopstaande opdruk en keur Hekker € 325 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 582

image Dienst 19a, 15 cent bruin met strepen, in postfris blok van vier, cert. Bakker (2000) Tax.200 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 583

image D27C, 2½ gulden Dienst in lt. 11½, postfris pracht randstuk. € 235 (Image)