Records 1 to 18 of 18

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Los - Nederland en O.G.D.

INDONESIË
Sale No: 641
Lot No: 599
Symbol: (*)

image uit KPI.25A/36A, Tempels en Gebouwen 1949, ongetand en ongegomd w.o. met velrand, zeer fraaie tot prachtex. 30s (1x), 40s (1x), 45s (paar), 80s (paar), 1Rp (1x, vouw), 2Rp (1x + paar), 3Rp (1x), 10Rp (paar, vouw) en 25Rp (paar, lichte vouw). Rp. 6.300.000 (Image)

Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 601
Symbol: (*)

image KPI.67A/71A, Eerste Aziatische Spelen 1951, ongetand, ongegomd, prachtserie in verticale randparen. Rp. 20.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 602
Symbol: (*)

image KPI.67A/71A, Eerste Aziatische Spelen in New Delhi 1951, ongetand en ongegomd, zeer fraaie blokken van vier (verticale vouw tussen of net op een horizontaal paar van de zegels, behalve de 35s die zonder gebreken is). Rp. 40.000.000 (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 641
Lot No: 605

image KPI.86A/95A, President Soekarno 1951, ongetand in postfrisse randblokken van vier (randen wat bruine puntjes, 25Rp door bovenste paar zeer lichte vouw). Rp. 14.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 606
Symbol: (*)

image KPI.96A/100A, Tweede Nationale Sportweek 1951, ongetand, ongegomd, prachtparen. Rp. 40.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 607
Symbol: (*)

image KPI.107A/111A, Hoofdpostkantoor Bandung 1953, ongetand, ongegomd, in prachtparen. Rp. 2.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 608
Symbol: (*)

image KPI.107A/111A, Hoofdpostkantoor Bandung 1953, ongetand, ongegomd, in veldelen van honderd. Rp. 100.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 609
Symbol: (*)

image KPI.112A/116A, Ksatria 1953, ongetand en ongegomd in randblokken van vier. Rp. 4.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 610
Symbol: (*)

image KPI.112A/116A, Ksatria 1953, ongetand en ongegomd, in randblokken van vier. Rp. 4.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 611
Symbol: (*)

image KPI.112A/116A, Ksatria 1953, ongetand, ongegomd, in prachtparen (1 ex. 75s miniem bruin puntje). Rp. 2.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 612
Symbol: (*)

image KPI.117A, Natuurrampenfonds 1953, ongetand en ongegomd in hoekblok van acht. Rp. 2.400.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 613
Symbol: (*)

image KPI.118A, Moederdag 1953, ongetand en ongegomd, vrijwel pracht hoekblok van vier met maximale, maar gevouwen velrand. Rp. 6.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 614
Symbol: (*)

image KPI.127A/132A, Kind 1954, ongetand, ongegomd, in pracht randparen. Rp. 6.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 615
Symbol: (*)

image KPI.132Awa/Awc, Kind 1954, ongetand en ongegomd, 1Rp in drie andere, verschillende kleuren, in blokken van vier. Rp. 6.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 620
Symbol: (*)

image KPI.161A/163A, Studentenconferentie Azië-Afrika 1956, ongetand, ongegomd, hoekstukken. Rp. 4.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 622
Symbol: (*)

image KPI.189A/194A en 192Aw/193Aw (andere kleuren), Gehandicaptenfonds 1957, ongetand en ongegomd, in randblokken van vier. Rp. 20.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 623
Symbol: (*)

image KPI.189A/194A, Gehandicaptenfonds 1957, ongetand en ongegomd, prachtserie. Rp. 3.000.000 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 627

image KPI.259A/260A, Jeugdconferentie 1960, ongetand en postfris i.p.v. gecatalogiseerd als zonder gom, hoekblokken van vier. Rp. 12.000.000 (Image)