Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. INDONESIË
Sale No: 641
Lot No: 599
Symbol: (*)
uit KPI.25A/36A, Tempels en Gebouwen 1949, ongetand en ongegomd w.o. met velrand, zeer fraaie tot prachtex. 30s (1x), 40s (1x), 45s (paar), 80s (paar), 1Rp (1x, vouw), 2Rp (1x + paar), 3Rp (1x), 10Rp (paar, vouw) en 25Rp (paar, lichte vouw). Rp. 6.300.000 (Image)
Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 601
Symbol: (*)
KPI.67A/71A, Eerste Aziatische Spelen 1951, ongetand, ongegomd, prachtserie in verticale randparen. Rp. 20.000.000 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 602
Symbol: (*)
KPI.67A/71A, Eerste Aziatische Spelen in New Delhi 1951, ongetand en ongegomd, zeer fraaie blokken van vier (verticale vouw tussen of net op een horizontaal paar van de zegels, behalve de 35s die zonder gebreken is). Rp. 40.000.000 (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 641
Lot No: 605
KPI.86A/95A, President Soekarno 1951, ongetand in postfrisse randblokken van vier (randen wat bruine puntjes, 25Rp door bovenste paar zeer lichte vouw). Rp. 14.000.000 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 606
Symbol: (*)
KPI.96A/100A, Tweede Nationale Sportweek 1951, ongetand, ongegomd, prachtparen. Rp. 40.000.000 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 607
Symbol: (*)
KPI.107A/111A, Hoofdpostkantoor Bandung 1953, ongetand, ongegomd, in prachtparen. Rp. 2.000.000 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 608
Symbol: (*)
KPI.107A/111A, Hoofdpostkantoor Bandung 1953, ongetand, ongegomd, in veldelen van honderd. Rp. 100.000.000 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 609
Symbol: (*)
KPI.112A/116A, Ksatria 1953, ongetand en ongegomd in randblokken van vier. Rp. 4.000.000 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 610
Symbol: (*)
KPI.112A/116A, Ksatria 1953, ongetand en ongegomd, in randblokken van vier. Rp. 4.000.000 (Image)