Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. CURAÇAO
Sale No: 641
Lot No: 630
75/81, Jubileum 1923, postfrisse serie (5 gulden 2 bruine puntjes op gom). € 725 (Image)
Closed..Apr-11-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 631
104/20, 300 jaar Nederlands Gezag, prachtserie met verzoekafstempeling Willemstad oudjaar 1934. € 273 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 632
178/81, Van Konijnenburg 1947, postfrisse prachtserie met cert. Muis (1996) € 415 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 633
180/81, Van Konijnenburg 5 en 10 gulden met echte afstempelingen en controleerbare data met cert. Muis (2010) € 590 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 634
182a, 1½ + 2½ ct. op 6 ct. bruinviolet, postfris verticaal paar met verschoven opdruk Niwin, prachtex. € 160 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 635
LP1/3 en opdrukafwijking ´gIl in plaats van gld´ LP3f, ongebruikte prachtex. € 300 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 636
LP82/88, Vliegtuig 1947, ongebruikte prachtserie met nette, eerste plakker. € 525 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 637
Luchtpost 82/88, 1,50 t/m 25 Gulden Vliegtuig, postfrisse prachtex. met cert. C. Muis (1996) € 525 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 638
Symbol: (*)
Port 8fb, 30 cent groen met plaatfout 'open lijst', ongebruikt prachtex. € 300 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 639
Port 19 en 20, 40 en 50 cent groen en zwart, de twee hoogste waarden van de serie, postfrisse prachtex. € 750 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 640
Postzegelboekje 11, compleet boekje met 4 maal 6 zegels nr.89A, de velletjes zijn iets getint, ov. een zeldzaam prachtboekje met cert. H. Vleeming (2018), € 3000 (Image)