Israël 1954-2017 in 6 Davo de luxe albums en 2 Lindner ringbanden. Collectie postfris en zo goed als compleet wb. periode 1980/1991 dubbel** aanwezig. Tevens wat zelfklever-velletjes en wat nieuwe doubletten in hoes bijgevoegd. Mooie koop!
Low Estimate € 450
Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 1020
Israël 1950-1998 in 2 klembanden. Collectie zeer overwegend postfris met wat beter genoteerd jaren 50 en zeer veel modern postfris wb. tevens wat velletjes en postzegelboekjes. (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 1021
Israël 1948-1970 in KaBe klemband. Collectie overwegend postfris met div. beter uit de beginjaren en overig goed gevuld.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 61
Lot No: 1022
Israël 1948-1999 in 2 albums. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris va. 1953 en full-tab va. 1965. Moderne deel zeer goed gevuld.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1357
Doos Israël 1948-1990 postfris/(on)gebruikt wb. startcollectie in 2 Lindner albums, collectie in 2 insteekboeken en album FDC's/covers wb. ook iets Suriname.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1358
Doos Israël 1948-1985 in 14 mappen wb. startcollectie postfris/(on)gebruikt en div poststukken wb. wat Mandaat en Interim-periode en veel 1e/bijzondere vluchten zowel El-Al als Arkia.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1684
Doos FDC's/Covers uit 1948-1984 in 11 FDC albums wb. FDC's, 1e/bijzondere vluchten en gelegenheidscovers wb. ook div. J.N.F. poststukken ca. 1948.