Israël 1948-2014 in 7 Davo-albums en 2 insteekboeken. Bijzonder mooie collectie postfris vrijwel compleet (ex. 7/9 en 19/21) full tab wb. 1/5, 4E(!), 10/14, 16(2x), 18(2x), 30/31(ongebruikt), 37, 54, 61, 66, alle blokken (incl. Anti-honger vel), div. series in compl. velletjes aanwezig (wb. ook oudere), heel goed Postzegelboekjes wb. 1, 2 en 2a(alle met complete inhoud), Prestige boekjes, Automaatstroken, Presentatiebladen etc. etc. Zeer mooie koop! (Image)
Low Estimate € 1500
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1457
Israël 1948-2008 in 1 insteekalbum en 2 albums. 1948-1952 meest gebruikt met zonder tab/halve tab en vanaf 1953 vrijwel alles postfris met ful tab. Tevens diverse back of the book en minisheets aanwezig.
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No: 1458
Postfrisse verzameling Israël tussen 1950-2006 in 2 Davo-albums wb. oa. Blok 1, het Halbanon velletje, diverse postzegelboekjes en een aardig deel Automaatstroken.
Low Estimate € 90
Sale No: 69
Lot No: 1459
Postfrisse verzameling Israël in 4 Lindner albums tussen 1948-1998.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1460
Postfrisse goed gevulde verzameling Israël in 2 stockboeken tussen 1965-1999.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1461
Partij Israël*/**/gestempeld tussen 1949-2004 in 2 stockboeken wb. in de beginperiode oa. enkele cornerblocks en postzegelboekjes.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1462
Restantverzameling Israël*/**/gebruikt tussen 1948-1979 in 2 Schaubek-albums wb. met hele tab, halve en zonder tab in diverse kwaliteit wo. blok 1 zonder gom.
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 2188
Doos Israël 1950-1998 wb. 3 albums overwegend postfris, insteekboek doubletten en 5 albums FDC's (ca. 650 stuks) een en ander grotendeels met abonnement verzameld va. ca 1970.
Low Estimate € 200
Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 2189
Een eenvoudige verzameling Israël*/**/gestempeld in een Davo album tussen 1948-1982 en postfrisse nieuwtjes in een insteekboek en in zakjes wb. ook diverse fosforvarianten, automaatstroken, boekjes en minisheets.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 2190
Verzameling postfris Israël in 2 Davo albums en in zakjes tussen 1950-2007 en diverse FDC's in een album.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 2191
Verzameling Israël FDC's in 4 albums en los in een plastic map en een zeer overwegend postfrisse verzameling in 2 Lindner albums tussen 1948-1980 waarin de beginjaren meest met halve tab zijn maar ook fulltab** oa. Michel nrs. 1-6, 10-14, 22-27, 80-86, het Halbanon blok en blok 1.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 2192
Doos Israël 1948-1986 in 2 klembanden wb. tot 1953 zonder of korte tab en nadien veel postfris, wat voorlopers JNF en div. brieven/FDC's alsmede voorraadboek 1948-1985 met veel postfris.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 2193
Doos Israël 1948-1979 wb. collectie in album en doubletten in 2 insteekboeken en album. Veel postfris.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 2194
Doosje met voornamelijk modern postfris Israël in zakjes, op bladen en in een insteekalbum.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 2195
Doosje met 25 gelopen rondzendboekjes Israël met meest postfris materiaal. De restwaarde van de boekjes bedraagt ca. 1.900,-
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 2196
Partij Israël vnl postfris in stockboeken, jaarsets, etc. wb. 5x blok 43b uit 1991 (cat. € 110,- per stuk)
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 2197
Spaarzaam gevulde verzameling Vatikaan in 2 Lindner ringbanden en een postfrisse verzameling Israël 1973-1986 in 2 Lindner ringbanden wb. diverse minisheets.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 2198
Doos Israël in stockboeken, los en in albums wb. nog een aardige postfrisse verzameling.
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 2775
Partij/verzameling Israël*/**/gebruikt tussen 1948-2007 in 13 insteekboeken wb. een aardig deel Interim periode.