Ierland 1922-1999 in 2 Davo-albums. Collectie zeer overwegend postfris 1/8**, 9I/11I*, 12I-22I**, 37II-39II**, 37III-39III**, A61-C61**. Zeer mooie koop! (Image)
Low Estimate € 750
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1426
Voornamelijk postfris stock Ierland tussen 1922-1999 wb. veel minisheets.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1427
Mooie prima gevulde gestempelde verzameling Ierland waarin de beginperiode goed vertegenwoordigd is tussen 1922-1994 in 2 albums - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1428
Ierland 1920-2001. Handelvoorraad gebruikt en ongebruikt/postfris in dik insteekboek wb. frankeergeldig.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1429
Gestempelde verzameling Ierland in een album 1995-2001 wb. ook postzegelboekjes en minisheets - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 1430
Gestempelde verzameling Ierland tussen 1934-2016 in een Davo band met thema Sport wb. diverse postzegelboekjes en minisheets - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 69
Lot No: 2183
Doosje met 2 sigarenkistjes met postfrisse velletjes en postzegelboekjes Ierland.