Records 1 to 19 of 19

Heritage Auctions Europe Sale: 69

INDONESIA / Indonesië

Sale No: 69
Lot No: 194

image 168 (Zon.) - postfrisse 25 Sen Dierenzegels 1956-1958 met dubbele harmonicavouw, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 980

Complete postfrisse velletjes van 28 van de Landkaartserie uit 1950 van Repoeblik Maloekoe Selatan, de 5-10-15 sen. Cataloguswaarde fl. 25,-per zegel.

Low Estimate € 200

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 982

Souvenierboekje ter gelegenheid van de eerste Afro-Aziatische Conferentie te Bandung met de nrs. 133/136A, ongetande afgestempelde proeven!

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 69
Lot No: 1440

image Stockboek met een partij Indonesië met oa. 30x postfris nrs. 563-578 ongetand (€1.280,- per serie) 88x nrs.524a en 528a en een compleet vel van 50 nr. 592a met kleurvariëteit paars en groen ipv. roodoranje! en Irian Barat nr. 27 met sterk verschoven perforatie! Totale cataloguswaarde € 47.500,-++ Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 1000

Sale No: 69
Lot No: 1441

Goed gevulde verzameling Indonesië tussen 1949-1995 in 3 luxe Davo-albums met cassette, in het begin ongebruikt daarna postfris wb. ook Portzegels en Irian Barat aanwezig zijn.

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1442

Indonesië 1980-1995. Collectie postfris incl. de blokken en vrijwel compleet.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1443

Indonesië 1949-1991. Collectie (on)gebruikt/postfris in Davo-album met diverse betere blokken**.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1444

Indonesië 1945-1994, tot 1963 (on)gebruikt en vanaf 1964 t/m 1994 compleet postfris aanwezig in een Unie album en een Davo-album. Mooie verzameling met een hoge cataloguswaarde.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1445

image Verzameling Indonesië wb. ongetand** in een Importa album. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1446

Verzameling Indonesië*/**/gebruikt in een Davo-album tussen 1949-1978 ( vanaf 1965 t/m 1978 compleet postfris aanwezig) wb. ook diverse*/** Port, Riau en Irian Barat.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1447

Indonesië 1949-1969 in Davo de luxe album. Collectie (on)gebruikt/postfris en va. 1956 zeer overwegend postfris met oa. 351/361 en RIS serie gebruikt.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1448

Startcollectie Indonesië 1949-1984 wb. veel postfris va. 1970.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1449

Merendeels postfrisse voorraad Indonesië in een dik Fil-I-Safe winkelboek vanaf 1949 wb. oa. een postfrisse serie NVPH 383-388 (cat. € 310,-)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 1450

Collectie Indonesië 1946-2003 in 2 mooie albums, inclusief; portzegels, Irian Barat & Zuid Molukken.

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00

Sale No: 69
Lot No: 1451

Stockboek met postfrisse minisheets en blokjes.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 28.00

Sold For 28

Sale No: 69
Lot No: 1452

Kleine verzameling FDC's Indonesië in een Lindner ringband en enig postfris Nederland uit de jaren '80.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 15.00

Sold For 15

Sale No: 69
Lot No: 2184

Doosje met 9 rondzendboekjes postfris Indonesië (geen doubletten) uit de jaren '70-'90 wb. betere series en blokken. oa. Voetbal- en Apen blokken. Inzendwaarde van boekjes bedraagt € 1.275,-

Low Estimate € 75

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 2185

Meest gestempelde partij Indonesië in 4 ringbanden.

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 2186

Vrijwel complete postfrisse verzameling Indonesië tussen 1982-1993 in een Schaubek album en eenvoudig Wereld in 5 stockboeken en een fdc albumpje.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00