R.I.S. serie ongebruikt (ex. 60 sen) enj 2x RIAU serie (keur: A.V.P.I.)ongebruikt. Tevens enkele doubletten. (Image)
Low Estimate € 100
Closed..Feb-16-2019, 08:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 1011
Indonesië 1949-2010 in 3 albums + 1 map. Collectie postfris/(on)gebruikt met RIS serie gebr/ongebr., RIAU* en va. 1960 zeer veel postfris en veel extra's wb. een map met siervellen/blokken. (Image)
Low Estimate € 350
Sale No: 61
Lot No: 1012
Indonesië 1945-1980 in Davo album. Collectie ongebruikt/postfris met Japanse bezetting, voorlopige Republiek, Maluku Selatan, RIAU serie* en va. 1951 vrijwel compleet aanwezig.
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 1014
Indonesië 1949-1988 in Davo album. Collectie ongebruikt/postfris en na 1962 overwegend postfris, zeer goed gevuld incl. RIS serie* (keur H. Okker). Tevens Port Irian Barat en iets RIAU.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 1015
Indonesië 1949-2001 in 3 Leuchtturm stiftbanden. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. periode 1985-2011 vrijwel compleet postfris aanwezig. Tevens lege stiftband t/m 2010 aanwezig.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1016
Indonesië 1950-1981 in Schaubek klemband. Collectie ongebruikt/postfris met oa. RIS vrijwel compleet incl. 2 Rp RIS* en na 1950 compleet aanwezig wb. va. 1960 zeer overwegend postfris incl. blokken wat Port en Irian Barat.