Records 1 to 18 of 18

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

INDONESIË

Sale No: 643
Lot No: 711

image 353bf/56bf, 25, 45 en 50 cent in podtfrisse vrijwel prachtblokken van vier waarvan een ex. met foutdruk ´Zonder I van Indonesia´ (Image)

Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 643
Lot No: 712

image 366A, 4 Sen Cijfer type Smelt in postfris, licht tropisch randblok van twaalf met variëteit ´Verschoven horizontale perforatie´ (Image)

Sale No: 643
Lot No: 713

image 369B, 10 Sen paars, Kt. 11½, gebruikt prachtex. met cert. NVPH (1978) € 575 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 714

image 380A, 50 Sen Gebouwen type Smelt in postfris, licht tropisch hoekblok van 21 met variëteit ´Sterk verschoven horizontale en licht verschoven verticale perforatie´ (Image)

Sale No: 643
Lot No: 734

image KPI.86A/95A, President Soekarno 1951, ongetand en postfris, in randblokken van vier (iets tropisch en kreukelig). Rp. 14.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 735
Symbol: (*)

image KPI.96A/100A, Tweede Nationale Sportweek 1951, ongetand en ongegomd, randblokken van vier. Rp. 80.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 737
Symbol: (*)

image KPI.112A/116A, Ksatria 1953, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 4.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 738
Symbol: (*)

image KPI.112A/116A, Ksatria 1953, ongetand en ongegomd, randblokken van vier. Rp. 4.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 740
Symbol: (*)

image KPI.132Awa/c, Kind 1954 van 1 rupiah in drie andere kleuren, ongetand en ongegomd, verticale randparen. Rp. 3.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 741
Symbol: (*)

image KPI.142A/145A, 10 Jaar Vrij Indonesië 1955, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 9.600.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 743
Symbol: (*)

image KPI.161A/163A, Studentenconferentie Azië-Afrika 1956, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 16.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 744
Symbol: (*)

image KPI.179A/184A, Indonesische Rode Kruis 1957, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier met op velrand officiële notities. Rp. 36.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 745
Symbol: (*)

image KPI.189A/194A, Gehandicaptenfonds 1957, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 12.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 746
Symbol: (*)

image KPI.189A/194A, Gehandicaptenfonds 1957, ongetand en ongegomd, randblokken van vier. Rp. 12.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 747
Symbol: (*)

image KPI.192Aw/193Aw, Gehandicaptenfonds 1957, 50s en 75s in andere kleuren, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 8.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 748
Symbol: (*)

image KPI.200A/203A, Dag van de Samenwerking 1957, ongetand en ongegomd, hoekblokken van zes met op velrand officiële notities (fiat drukken). Rp. 24.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 749

image KPI.259A/260A, Jeugdconferentie 1960, ongetand en gegomd, postfrisse randblokken van vier met op velrand officiële notities (m.b.t. kleur). Rp. 12.000.000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 750

image Republik Maluku Selatan. Zwarte of rode opdrukken op de 1, 2, 2½, 3, 4, 5 en 10 sen in zeer fraaie tot vrijwel prachtblokken van vier, 15 sen in blok van acht en 7½ (2x), 12½ (2x), 20, 25 (tanding onder beschadigd), 30, 40, 60 en 80 sen in paren. Postfris, doch licht tropisch. Opinie SvL: de opdrukken zijn echt. Cat. Dai Nippon € 2160 (excl. 25 sen) (Image)