Op enkele zegels na een geheel complete verzameling Finland 1856-1999 in 2 Davo-albums met cassette waarin veel beter klassiek materiaal( kwaliteit zoals meestal iets divers) Luchtpost en Veldpost. Vanaf 1956 alles postfris aanwezig. Prachtkoop met een zeer hoge cat. waarde. Zie de foto voor een overzicht. (Image)
Low Estimate € 450
Sold...EUR 550.00
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1381
Dik insteekalbum met een partij Finland */**/gebruikt tussen 1875-2000. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1382
Merendeels gestempelde verzameling Finland tussen 1875-2008 in 2 Davo-albums.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1383
Vrijwel complete postfrisse verzameling Finland 1945-1982 in een Kabe-album met cassette.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1384
Gestempelde verzameling Finland vanaf 1867 inclusief wat back of the book en enkele FDC's en postzegelboekjes in een insteekalbum en een Davo-album.