BELGIË, 20 brieven 1817-1902, waarbij aardige ex. (Image)
Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No: 1969
FAROE ISLANDS, Provisionals 1919, Bisected 4 ore perforated and 5 ore green on local letter to Vestmanhavn (cert. Gronlund), Bisected 4 ore imperf. and 5 ore with TOFTE star cancel (cert. Gronlund), another bisected imperf. from Thorshavn (cert. Moller), and one bisected perforated with 5 ore from Thorshavn. The 2/5 ore overprint single (2), on 8 covers, one whit star cancel MIDVAAG, 3 ore BREVKORT with 2/5 ore overprint, and 7 ore King Chr. X on local postcard and local letter. Several items with certificates. All mounted on exhibit-pages and well described in Dutch. A beautiful lot! (Image)
Sold...EUR 2,400.00
Sold For 2400
Sale No: 645
Lot No: 1970
FAROE ISLANDS, 1942 Undercover Mail, cover from Birkerød (Danmark) 17/2/1942 via Postbox 506 in Lissabon, the travelagency of Thomas Cook, first censured by the German 'Wehrmacht' in Munich, arrived in Lissabon 1/3/1942. Thomas Cook arranged the route to Londen (censor 757) and then to the pharmacist 'Fru Juul' in Thorshavn Certificate v. Wowern (1988). Also two censored covers from Denmark to the Faroe Islands with interesting routes- and Censor-Marks. Rare and desirable covers (Image)
Sold...EUR 2,800.00
Sold For 2800
Sale No: 645
Lot No: 2001
ENGELSE KOLONIËN, Ceylon 1857-1900, o/(*)/* op insteekkaarten met diverse betere nummers (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2025
ENGELSE KOLONIËN, betere series en nrs. op insteekkaarten, waarbij o.a. Sungei Ujong S.G.24 (2 types) met cert. RPS, en Southern Nigeria 45/56 met Specimen (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2032
FRANKRIJK POSTHISTORIE, 6 briefkaarten 1910-1912, betreffende Vliegshows met leuke vignetten, tevens brief Constantinopel naar Denemarken 1845 (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2036
FRANS ANTARCTICA, Yv. Luchtpost 1, Terre Adélié-opdruk op 100 Fr. Madagaskar, in blok van 12 op briefstuk, gebr. pr.ex. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2040
GRIEKENLAND 1861-1886, Plaatreconstructie van de 5 Lepta groen o/*/** in div. drukken w.o. in blokken en eenheden. Tevens 20 Lepta blauw, karmijn, lilarose en amilinerood, ook in blokken en strippen. Een zelden aangeboden prachtkoop met zeer hoge waarde! (Image)
NOORWEGEN, verzameling Kerstzegels 1934-1981, kleurproeven, meest postfris, ongetand in veldeeltjes, alsmede 5 boekjes met Kerstzegels (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2044
OOSTENRIJK 1851-1867, gebruikte speciaalverzameling 'Zeitungsstempelmarken' uitgebreid opgezet op typen en kleurnuances, zeer aardige afstempelingen op brief en krant. Prachtige verzameling met zeer aardige nummers (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2047
RUSLAND POSTHISTORIE, 14 oude poststukken tussen 1860 en 1912 waarbij 8 brieven met meerkleuren-frankeringen naar Amsterdam (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2048
RUSLAND, veelal beter materiaal o/* op insteekkaarten (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2051
WEST EUROPA, veelal betere zegels o/* van diverse landen in meest nette kwaliteit (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2053
ZWITSERLAND, Strubli, kleine verzameling op albumblad met o.a. Mi.nr.18 (3), etc., tevens 2 briefjes (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2054
ZWITSERLAND 1919-1946, 42 Luchtpostbrieven waarbij goede ex., tevens 2 brieven met blokken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2151
BELGIË 1849-1950, */o in Lindner album waarbij zeer aardig klassiek, nette afstempelingen, enkele poststukken, etc., etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2152
BELGIË 1851-1965, o/*/** verzameling in 1 album en 1 insteekboek wb. aardige nrs. zoals OBP.221/33, 258/66, 308/14, 351/52, 377/83, 394/400, 880/91, 898/99, Blok 4, 26, etc., etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2153
BELGIË, 1849-2000, vrijwel geheel gebruikte verzameling in nette kwaliteit in 5 Davo albums, bevat o.a. OBP.1/5, 37, 147, 165/78, 342/50, alle blokken, etc., Spoorweg, Port en Dienst (Image)
Sold...EUR 1,900.00
Sold For 1900
Sale No: 645
Lot No: 2154
BULGARIJE 1879-1945, o/*/** goed gedocumenteerde verzameling in ordner wb. 1/5, 6/11, 242/48, 252/58, 274/89, 285, Port 4/6, etc., etc., ondanks iets wisselvallige kwaliteit een prachtkavel met hoge waarde! (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2155
BULGARIJE 1879-1975, o/* verzameling in Schaubek album met veel betere nummers in nette kwaliteit (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2156
DENEMARKEN 1851-1997, o/*/** verzameling met vele betere nummers en series, veelal dubbel verzameld in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2157
DENEMARKEN, Spoorwegzegels, 124 postfrisse vellen van 100, 25 en 20, totaal ruim 4500 zegels (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2158
FAROE ISLANDS, A comprehensive collection 1857-1955, with f.i. 1857 Skydsbrev, numeral 238 Thornshavn on 3 sk. 8 and 25 øre bicolored, the first Thorshavn, Klaksvig and Trangisvaag date stamps and letters, DFDS PERFIN's on parcel letter, Paquebot and Ship letter marks, 4/8 provisional on postcard to Iceland, SMIRIL star cancel, WWI censored letters, star and removed star cancels on postcards and letters, rare D.D.P.A. perfin used in the Faroes, VL perfin letters, rare commercial First Air Mail letter 10 July 1946, PORKERE removed star cancel on printed matter, local and foreign mail, Thorshavn Maelkeforsyning freight labels, Christmas Seals on letters and so on, all on exhibition pages and well described in Dutch. A verry nice collection with a high value (Image)
Sold...EUR 4,000.00
Sold For 4000
Sale No: 645
Lot No: 2159
FAROE ISLANDS, Collection 1940-1941 provisional issues and WWII censorship with several good items, f.i.: Diplomatic letter with STATSMINISTERIET to Thorshavn, used overprint set, 60/6 øre provisional on 190 øre letter to Denmark, provisionals 20/1, 20/5, 20/15 and 50/5 øre on local and foreign letters of wich many with censorship including "I.C.' Bermuda censorship, 6 øre used as 5 øre on coupon, 'FÆRØERNE FRANCO BETALT'-letters, 'Postudvekslingen indstillet...' letter from Denmark, Red Cross form and letter, locally censored letters 'OPENED BY MILITARY CENSOR' from Sandevaag and Sørvaag, FIELD POST OFFICE 219, 611 and the two of the rare 695, Active Service letter with FPO 219, extremely rare Trangisvaag letter sent to Sweden and after the war 'RELEASED' and sent to Greenland, two election envelopes of wich one is with US Censorship from Iceland, O.A.T. handstamp and manuscript on letters to USA and Sweden, two Air Mail letters via Prestwick to Sweden, British air mail vignette and British registered vignettes from Klaksvig Færøerne and Thorshavn, 25 øre NEO-POST letter and 'BARNAHJALPIN' seals on 1944-letters. All mounted on exhibition-pages and well described in Dutch. A beautiful collection with a very high value (Image)
Sold...EUR 6,000.00
Sold For 6000
Sale No: 645
Lot No: 2160
FAROER 1919-2005, postfrisse verz. in Davo album en insteekboek wb. ook Eng. Bezetting 1/6 (gebruikt) (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2183
ENGELSE KOLONIËN, Jamaica 1860-1990, o/*/** verzameling in Victoria album met diverse betere nrs. en series (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2185
ENGELSE KOLONIËN, Pacific, meest postfrisse verzameling van Cocos Isl., Christmas Isl., Cook Isl., Fiji, Gilbert en Ellice, Nauru, Tuvalu en Kiribati tot ca.1985, in Schaubek album (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2189
ESTLAND 1918-1926, uitgebreide, gespecialiseerde verzameling o/*/** waarbij op kleur-, type- en tandingvariëteiten, private uitgiften en met omvangrijk deel vergelijkingsmateriaal wb. vervalsingen. Een studie-object met hoge filatelistische waarde! (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2191
FINLAND 1866-1997, o/*/** verzameling, veelal dubbel verzameld met o.a. Kareliën 1/15, in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2192
FINLAND, verzameling Spoorwegzegels op ruim 1300 documenten w.o. 6x de schaarse 500 MK en 1x gehalveerd, in 3 insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2202
GRIEKENLAND 1861-1987, ongebr. resp. postfrisse verzameling waarbij div. goede nrs. en series o.a. 96/107, 174/89 (ex. 188), 210/26, 227/37, 304/17, etc., etc., tevens Bezetting Albanië. Mooie koop in 2 Leuchtturm albums met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2204
IJSLAND 1873-1987, o/*/** verzameling in Leuchtturm album met talrijke betere nrs. en series o.a. Mi.69/75, 114/18, 125/40, 142/46, 147/55, Dienst 1/2, 41/42 en 44/59, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2205
IJSLAND 1873-1999, o/*/** verz. met beter materiaal in 3 insteekboeken, veelal dubbel verzameld (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2207
LIECHTENSTEIN 1912-1990, */** verzameling in Schaubek album met vele betere nrs. en series en goed Dienst (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2208
LIECHTENSTEIN 1912-2002, */** verz. met diverse betere nummers en series in insteekboek met o.a. 45/52A, 82/89, 140/42, Dienst 1/19, etc. Hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2209
LUXEMBURG 1852-1970, o/*/** verzameling met beter materiaal in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2210
LUXEMBURG 1882-1999, hoofdzakelijk ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 2 Davo de Luxe albums met vele beter genoteerde nummers zoals Mi.57/66, 245/49, 252/56, 266/80, 478/83, blok 3, Dienst 47/56, 76/92, etc., etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2212
NOORWEGEN 1855-1982, zowel gebruikt alsook ongebruikte verzameling, waarbij div. oudere uitgiften meervoudig aanwezig. Mooie koop met beter materiaal en hoge waarde (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2213
NOORWEGEN 1855-1997, o/*/** verzameling met vele betere nrs. en series, veelal dubbel verzameld in 2 grote insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2214
NOORWEGEN, collectie Stadsposten (Bypost) wb. div. variëteiten in insteekboek (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2215
OOSTENRIJK KEIZERRIJK 1851-1919, zeer uitgebreide, net opgezette verzameling o/*/** in insteekboek met diverse betere nummers en series met o.a. Mi.57, 105/18, 119/132, 139/156, 175/76 (2), 200/03, 201/07, Port 45/46, Levant 54U/61U, 57U, Port 6/14, Liechtenstein wb. 3ya met keur Marxer, Kreta 1/7, Croatië 64/65, etc., etc. (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 645
Lot No: 2216
OOSTENRIJK 1850-1961, uitgebreide verzameling o/*/** in 2 Davo albums waarbij goede series 30-er jaren, tevens Back of the Book met o.a. Bosnië, Levant, Servië, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2217
OOSTENRIJK 1851-1983, o/*/** verzameling in 2 Kabe albums met aardig 30-er jaren w.o. 'Rotary'-serie en Levant (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2218
OOSTENRIJK 1867-1994, o/*/** in 2 Davo albums waarbij diverse aardige nummers o.a. Mi.156, 175/76, 360/97, 418/24, 433/41, 485, 567/87, 612, 616, etc., etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2219
ROEMENIË 1872-1980, o/* verzameling in 2 Schaubek albums met talloze betere nrs. en series in nette kwaliteit (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2222
TSJECHOSLOWAKIJE 1919-1970, o/* verzameling in insteekboek, tevens iets Servië (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2224
VATICAAN 1929-1984, zowel gebruikte als ongebr. resp. postfrisse verzameling in 3 insteekboeken, met diverse aardige nrs. en series waarbij 21/38, 45/50, 51/58, 67/72, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2226
ZWEDEN 1855-1982, uitgebreide, verz. in 2 Leuchtturm albums wb. een zeer fraaie 3 Skilling Bco nr.1 (cert.), 96, 144/58, 159/73, enkele variëteiten en vele combinaties. Mooie koop met zeer hoge cat.wrd. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2227
ZWEDEN 1856-1990, o/*/** verzameling in 2 Davo album en insteekboek wb. vele betere nrs., series en combinaties, hier en daar dubbel verzameld (Image)