Records 1 to 16 of 16

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

EMISSIE 1852 - POSTSTUKKEN

Sale No: 643
Lot No: 263
Symbol: #

image 5 Cent nr. 1-Pl.II in verticaal randpaar (links iets smal, overigens breed gerand) op vouwbrief van Rotterdam 3-6-1854 over Willemstad 4-6 (superbe afstempeling!) naar een ambtenaar van de gemeente Princeland (Image)

Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 643
Lot No: 264
Symbol: #

image ONDERDENDAM B (EY.100) op 5 cent nr. 1b (prachtex.) op frisse briefomslag van Warffum (az. naamstempel) via Onderdendam 19-10-1853 naar Groningen 19-10 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 265
Symbol: #

image ENSCHEDE B (EY.75) op 5 cent nr. 1b-Pl.I-77(€) (links smal gerand, overigens juist breed gerand) op zeer frisse, lokaal op 30-6-1854 verzonden briefomslag (Image)

Sale No: 643
Lot No: 266
Symbol: #

image DEVENTER A (EY.100) op 5 cent nr. 1d-Pl.II-14/15 (prachtpaar) op briefomslag van 21-11(-1854) naar Amsterdam 21-11 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 267
Symbol: #

image HARLINGEN C (EY.250, roodzwarte stempelafdruk) op 5 cent (breedgerand prachtex.) op briefomslag van 26-10-1859 naar Leeuwarden 26-10 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 268
Symbol: #

image 5 Cent melkblauw nr. 1m-Pl.IV-99/100 in prachtpaar op complete brief van Amsterdam 12-6-1861 naar Utrecht 12-6 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 269
Symbol: #

image 10 Cent nr. 2j-Pl.V, pracht randstuk op briefomslag van Arnhem 2-4-1860 naar Utrecht 3-4 met op vz. ´Na Posttijd´. Ex Berghuijs (Image)

Sale No: 643
Lot No: 270
Symbol: #

image 'sHERTOGENBOSCH A op 10 cent nr. 2b-Pl.I-25 (aan drie zijden zeer breed gerand prachtex.) op complete brief van Oss (az. naamstempel) via 'sHertogenbosch 18-8(-1852) naar Eindhoven 18-8 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 271
Symbol: #

image HARDERWYK A (EY.400) op 10 cent nr. 2b-Pl.I (prachtex.) op complete brief van 24-12(-1852) via Zutphen naar een gepensioneerd paardenarts te Vorden (Image)

Sale No: 643
Lot No: 272
Symbol: #

image ROZENDAAL C (EY.100) op 10 cent (prachtex.) op frisse, complete brief van 24-2-1857 naar 'sGravenhage 24-2 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 273
Symbol: #

image Zegels van verschillende platen op een brief. 10 Cent nr. 2n-Pl.VIII-5 (boven aangesneden) en nr. 2p-Pl.X-62 (prachtex.) tezamen op cpl. vouwbrief van Rotterdam 11-5-1863 naar Luik 12-5 met op vz. ´P.D.´ en az. ´Hollande Nord N.2 12-5´ (Image)

Sale No: 643
Lot No: 274
Symbol: #

image Brief van Rotterdam naar Rotherham. 10 Cent nr. 2g-Pl.IV pos. 11/12 en 13/14 (zegel pos. 11 links aangesneden) op envelop van Rotterdam 12-6-1858 over Londen 14-6 naar Rotherham 14-6 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 275
Symbol: #

image 10 Cent nr. 2m-Pl.VII in strip van vier (links en rechts wat smal gerand, overigens prachtstrip) op briefomslag van Rotterdam 28-2-1862 naar Londen 1-3 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 276
Symbol: #

image LEEUWARDEN B klein (EY.175) op 15 cent (breed tot zeer breed gerande zegel, linksonder in de rand ingeknipt) op briefomslag van 28-2-1854 naar de staatsman te 'sGravenhage 1-3 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 277
Symbol: #

image GOES B (EY.500) op 15 cent (aan drie zijden zeer breed gerand) op briefomslag van 17-3-1854 naar Utrecht 18-3 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 278
Symbol: #

image GOUDA A op 15 cent (linksonder iets smal, overigens prachtex.) op ongedateerde, wat smoezelige briefomslag (want door vele vieze handen gegaan) naar Delmenhorst bij Bremen, in Duitsland geschreven 'reicht nicht' (dus ontoereikend gefrankeerd), met diverse aanduidingen voor het na te heffen port. Prettige puzzel voor de liefhebber (Image)