Records 1 to 50 of 275

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1966

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 75 poststukken ca. 1876-1942 w.o. betere, met een verscheidenheid aan stempels, censuur, bestemmingen, etc. alsmede enige diversen

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 1967

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 32 voorfilatelistische brieven/briefomslagen met diverse stempels w.o. zeebriefstempels, Buitensorg (WdB.16), etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1971

image TURKIJE en EGYPTE POSTHISTORIE, 45 gebruikte en ongebruikte poststukken, waarbij leuk ouder materiaal (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1973

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 86 aanzienlijk betere poststukken veelal met vierkantstempels in goede tot luxe kwaliteit, w.o. als vertrekstempel Belawan (1916, blauw), Blinjoe, Koepang, Laboeanbilik, Lombok, Moearadjawa, Moearatambesi, N.I.Postagent Penang, Padalarang, Pajakombo, Paree, Rantauprapat, Samarinda, Sawahloento, Segli, Semarang-Karangtoeri, Sendaran Agoeng, Seorabaja, Taroetoeng, Veldpostkantoor Bali (2x), 3 uit Suriname en inclusief 30 particulier bedrukte postwaardestukken. Prachtkavel! (Image)

Sold...EUR 820.00

Sold For 820

Sale No: 641
Lot No: 1977

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 138 kwalitatief mooie poststukken met vnl. verschillende vierkantstempels w.o. beter, enkele in blauw of violet, aangetekend waarbij diverse ongetande R-strookjes, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1979

image BELGIË POSTHISTORIE, 53 oudere prentbriefkaarten, waarbij zeer mooie ex. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1981

NED.- INDIË, 39 oude foto´s/prentbriefkaarten waarop vrouwen met ontbloot bovenlichaam in min of meer ontwapenende poses

Sale No: 641
Lot No: 1983

image PORTUGAL en KOLONIËN POSTHISTORIE, 86 gebruikte en ongebruikte poststukken, waarbij 52 stuks van de Koloniën met India, Africa, Macao, Madeira, Azoren, etc., met leuke oudere ex., tevens 16 poststukken Spanje (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1984

NEDERLAND, Uniformplaatje, ovaal geelkoperen uniformplaatje (in gebruik van 1878 tot 1938), waarop in rood koper het Rijkswapen en het opschrift "Posterijen" in hoog reliëf aangebracht, de achterzijde van het plaatje is voorzien van een losse, door twee ogen gestoken pen, de pen is bekleed met leer die aan de bovenkant uit loopt in een lus, met de lus kon men het plaatje aan een knoop van het uniform bevestigen

Opening EUR 24.00

Sale No: 641
Lot No: 1986

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 125 poststukken met kortebalkstempels w.o. Djokjakarta/Bandoeng, Magalang, etc. en kortebalk met uur w.o. Kotanopan, Soekaradja, Soreang, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1987

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 57 poststukken w.o. stempels, postagenten, frankeringen, censuur, incoming mail, beport, etc.

Sale No: 641
Lot No: 1988

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 31 poststukken met grootrondstempels

Sale No: 641
Lot No: 1989

image OOST EUROPA POSTHISTORIE, ca.235 gebruikt en ongebruikte poststukken met veel Hongarije en Rusland (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1993

ZUID en MIDDEN AMERIKA POSTHISTORIE, ca.160, gebr./ongebr. poststukken, veelal ouder materiaal waarbij veel Argentinië

Sale No: 641
Lot No: 1994

NEDERLAND POSTHISTORIE, vele honderden (on)gebruikte meest vooroorlogse post(waarde)stukken, tevens iets buitenland, etc.

Sale No: 641
Lot No: 1995

image OOSTENRIJK en LEVANT POSTHISTORIE, ruim 400 gebr./ongebr. poststukken waarbij ca.85 Levant, met diverse mooie ex. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1996

PRENTBRIEFKAARTEN, doosje wb. aardig oudere ex. Nederland

Sale No: 641
Lot No: 1997

image BELGIË POSTHISTORIE, ruim 600 gebr./ongebr. poststukken, waarbij aardige ex. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1999

NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, honderden post(waarde)stukken merendeels ca.1890-1960 met frankeringen, stempels, censuur, luchtpost, etc.

Sale No: 641
Lot No: 2000

NEDERLAND POSTHISTORIE, tweeletterstempels w.o. tevens met puntstempels, naamstempels, bestellersstempels op honderden poststukken zonder of met postzegels, briefkaarten, enkele dienstbriefkaarten, etc.

Sale No: 641
Lot No: 2002

NEDERLAND POSTHISTORIE, honderden post(waarde)stukken, meest 1900-1945, met frankeringen, stempels w.o. klein- en grootrond, korte- en langebalk, spoorwegtrajectstempels, iets O.R. etc.

Sale No: 641
Lot No: 2005

NEDERLAND POSTHISTORIE, vrij omvangrijke verzameling ongebruikte/verzonden postwaardestukken in 7 albums

Sale No: 641
Lot No: 2006

WERELD, vele honderden poststukken van o.a. Nederland, België, Duitsland, met FDC´s, gelegenheidscovers, ook wat oud en censuur, etc.

Sale No: 641
Lot No: 2011

NEDERLAND POSTHISTORIE, poststukken ca.1880-1951, w.o. postbuskaartjes, drukwerkenvelopjes, stempels, bestemmingen, wat incoming mail en O.G.D., ca.50 oudere prentbriefkaarten

Sale No: 641
Lot No: 2018

PRENTBRIEFKAARTEN, Scheepvaart, ruim 300 meest oudere ex. van oceaanstomers, binnenscheepvaart, ponten, bruggen, etc.

Sale No: 641
Lot No: 2020

BELGIË POSTHISTORIE, ruim 400 poststukken meest ongebruikt, allen met reclame

Sale No: 641
Lot No: 2021

NEDERLAND FISCAAL, ca. 150 kwitanties in wat gevarieerde kwaliteit w.o. met fiscaalzegels, meest gefrankeerd met nrs. 19 of 35, ook met 21 (4x) en 60 (1x), merendeels naar Valkenburg (Limburg)

Sale No: 641
Lot No: 2022

NED.- INDIË. UIVERVLUCHTEN. Tentoonstellingscollectie ´The Glory and the Tragedy of PH-AJU Uiver Flights´ bestaande uit 84 poststukken w.o. London-Melbourne Air Race, meerdere rampstukken, keurig en gedocumenteerd beschreven in het Engels, daarnaast nog 34 extra Uiver-(ramp)poststukken. Aardige collectie om uit te breiden en opnieuw op te zetten

Sale No: 641
Lot No: 2026

NED.- INDIË POSTHISTORIE, partijtje wat ruw geopende enveloppen w.o. grootformaat en voorzijden 1920-1950 met roodfrankeringen, etc.

Sale No: 641
Lot No: 2027

NED.- INDIË POSTHISTORIE, vele honderden en stempels op losse zegels, allemaal op knipsels, vooral kortebalk en langebalk, een spannende uitzoekpartij en vondsten zeker niet uitgesloten!

Sale No: 641
Lot No: 2028

NED.- INDIË POSTHISTORIE, honderden poststukken vanaf ca. 1875 met diverse stempeltypen, grote en kleine kantoren w.o. schaarse, frankeringen, bestemmingen, etc. Ideaal voor de internetverkoper

Sale No: 641
Lot No: 2029

BELGIË POSTHISTORIE, Stempels op vele honderden poststukken, merendeels 1875-1915, alfabetisch opgezet w.o. veel kleine kantoren, in 4 ordners

Sale No: 641
Lot No: 2030

NEDERLAND, enkele duizenden ongebruikte postwaardestukken

Sale No: 641
Lot No: 2031

ZWITSERLAND POSTHISTORIE, Stempels op vele honderden poststukken, merendeels 1875-1915, alfabetisch opgezet w.o. veel zeer kleine kantoren, in 5 ordners

Sale No: 641
Lot No: 2033

NEDERLAND POSTHISTORIE, omvangrijke partij postwaardestukken, meest ongebruikt, diverse andere soorten poststukken, ook iets Ned.- Indië, etc. in 12 albums

Sale No: 641
Lot No: 2035

WERELD, verhuisdoos met duizenden poststukken, veel naoorlogs, ook iets oud, van allerlei landen en gebieden, o.a. leuk voor frankeringen en thema's

Sale No: 641
Lot No: 2036

WERELD, o/*/** partij divers materiaal in 24 insteekboeken/mappen, alsmede in zakjes en doosjes, waarbij goed Luxemburg in 4 boeken. Leuke uitzoekklus!

Sale No: 641
Lot No: 2038

NEDERLAND POSTHISTORIE, enige honderden opdrukbriefkaarten 1916-1921, merendeels ongebruikt, w.o. schaarse ex.

Sale No: 641
Lot No: 2041

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 65 poststukken ca. 1816-1950 in wat gevarieerde kwaliteit w.o. betere stempels, waardebrieven, censuur, verbroken verbindingen, alsmede foto´s en diversen (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2042

NEDERLAND POSTHISTORIE ZEELAND, ca. 470 poststukken meest 1874-1945 met een grote verscheidenheid aan kantoren w.o. zeer kleine, allerlei stempeltypen o.a. kleinrond, grootrond, kortebalk, langebalk, spoorwegtrajectstempels met klein- en grootrond en blokstempels, dienstbriefkaarten, tevens wat zegels op knipsels met mooie afstempelingen, etc. etc. Prachtkoop voor de liefhebber van Zeeuwsche postgeschiedenis

Sale No: 641
Lot No: 2045

image PRENTBRIEFKAARTEN, 165 stuks gebr./ongebr., waarbij leuke oude ex. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2046

NEDERLAND POSTHISTORIE, partijtje betere post(waarde)stukken meest 1871-1945 w.o. fraaie bk. G1 eerste dag Helmond 1-1-1871 (3 gaatjes), postbewijzen, arbeidslijsten, formulieren, IAC''s, particulier bedrukte briefkaarten, Specimen-opdrukken, censuur, variëteiten, etc. Interessant!

Sale No: 641
Lot No: 2048

NEDERLAND POSTHISTORIE, ruim 580 gebr./ongebr. poststukken, wb. Port

Sale No: 641
Lot No: 2049

1e en 2e WERELDOORLOG, enkele honderden brieven en post(waarde)stukken, waarbij betere kaarten, Feld- en Censuurpost, etc. Hoge waarde!

Sale No: 641
Lot No: 2051

EERSTE WERELDOORLOG, Prentbriefkaarten waarbij Oorlogstaferelen, Fotokaarten, Humor, etc. tevens enkele oude albumpjes

Sale No: 641
Lot No: 2054

DEUTSCHE FELDPOST, 1e en 2e Wereldoorlog waarbij interessant materiaal

Sale No: 641
Lot No: 2055

NEDERLAND POSTHISTORIE, uitgebreide verzameling van in hoofdzaak ongebruikte geïllustreerde/foto briefkaarten keurig opgeborgen in 8 albums

Sale No: 641
Lot No: 2056

WERELD, partij brieven en Fdc's in 21 albums/mappen en veel los materiaal, wb. Nederland, in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 641
Lot No: 2057

MOTIEF: Vogels, o/*/** verzameling in 23 banden met Fdc's, WWF, België met type 'Buzin', etc. het geheel in 2 verhuisdozen

Sale No: 641
Lot No: 2058

image NEDERLAND en O.G.D. 1852-1999, o/*/** in 10 Davo albums en 3 insteekboeken, wb. 48, 80, 101, 104/05, 130/31, aardig Back of the Book, etc., etc. (Image)