Records 1 to 50 of 110

Heritage Auctions Europe Sale: 69

DUTCH -ANTILLES / Nederlandse Antillen

Sale No: 69
Lot No: 209

image 230-233 - postfrisse hoge waarden En Face 1950, pr.ex., catw. € 425 (Image)

Low Estimate € 60

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 210

image 798-801 - postfrisse ongetande serie Fauna 1985, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 211

image 802-803 - postfrisse ongetande keerdruk 200 jaar loge De Vergenoeging 1985, pr.ex., zeer schaars (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 212

image 802-804 - postfrisse ongetande serie 200 jaar loge De Vergenoeging 1985, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 213

image 805-809 - postfrisse ongetande serie Sport 1985, 807 en 808 gomzijde iets getint ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 214

image 810-812 - postfrisse ongetande serie Cultuur1985, 812 knipje linksboven ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 215

image 813-814 - postfrisse ongetande serie 40 jaar VN 1985, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 216

image 815-816 - postfrisse ongetande serie Papiamentu 1985, nr.816 tropische plekjes ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 217

image 815a-816a - postfrisse ongetande keerdrukken met tussenstrook Papiamentu 1985, tropische plekjes ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 218

image 817-821 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1985, gomzijde iets getint ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 219

image 822 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1985, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 220

image 823-828 - postfrisse ongetande serie Flora 1985, nr.825 klein tropisch plekje op gomzijde ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 221

image 831-831 - postfrisse ongetande serie 125 jaar Raadhuis 1985, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 222

image 836-839 - postfrisse ongetande serie Sport 1986, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 223

image 840-842 - postfrisse ongetande serie Cultuur 1986, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 224

image 843-845 - postfrisse ongetande serie 25 jaar Amnesty International 1986, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 225

image 846-849 - postfrisse ongetande serie Postbussen 1986, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 226

image 849 - postfrisse ongetande kleurproef(?) Postbussen 1986, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00
Sold...EUR 15.00

Sold For 15

Sale No: 69
Lot No: 227

image 850-853 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1986, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 228

image 854 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1986, tropische plekjes, ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 229

image 855-857 - postfrisse ongetande serie 100 jaar Fraters van Tilburg op Curaçao 1986, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 230

image 864-866 - postfrisse ongetande serie Cultuur 1987, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 231

image 871-874 - postfrisse ongetande serie Bolivar 1987, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 232

image 875-877 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1987, 875 tropisch plekje ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 233

image 878 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1987, tropische plekjes, ov.pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 234

image 879-881 - postfrisse ongetande serie Fauna 1987, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 235

image 882-883 - postfrisse ongetande serie 175 jaar Curaçaosche Courant 1987, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 236

image 897-898 - postfrisse ongetande serie Conferentie Grote Steden in Amerika 1988, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 237

image 929-931 - postfrisse ongetande serie Int. Postzegeltentoonstelling 1989, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 238

image 932 - postfris ongetand blok Int. Postzegeltentoonstelling 1989, tropische plekjes (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 239

image 1008-1012 - postfrisse ongetande serie Verdienstelijke Personen 1992, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 240

image 1013-1015 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1992, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 241

image 1016 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1992, klein tropisch plekje op gomzijde (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 242

image 1017-1019 - postfrisse ongetande serie Koperen Regeringsjubileum Beatrix en Bezoek Antillen 1992, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 243

image 1020-1021 - postfrisse ongetande serie Decemberzegels 1992, tropische plekjes op gomzijde (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 244

image 1023-1024 - postfrisse ongetande zegels uit Floraserie 1993, tropische plekjes op gomzijde (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 245

image 1026-1029 - postfrisse ongetande serie Cultuur 1993, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 246

image 1030-1033 - postfrisse ongetande serie Honden 1993, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 247

image 1034-1036 - postfrisse ongetande serie Brasiliana 1993, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 248

image 1037-1038 - postfrisse ongetande serie Cultuur 1993, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 249

image 1039-1041 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1993, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 250

image 1042 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1993, enkele tropische plekjes op gomzijde (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 251

image 1043-1045 - postfrisse ongetande serie 200 jaar Consulaat-Generaal van de VS 1993, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 252

image 1046-1047 - postfrisse ongetande serie Decemberzegels 1993, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 253

image 1048-1051 - postfrisse ongetande serie Honden 1994, nr.1050 tropische plekjes op gomzijde (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 254

image 1052-1055 - postfrisse ongetande serie Fauna 1994, nr.1050/1052 tropische plekjes (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 255

image 1056-1059 - postfrisse ongetande serie Verdienstelijke Personen 1994, tropische plekjes op gomzijde (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 256

image 1060-1062 - postfrisse ongetande serie WK Voetbal 1994, tropische plekjes op gomzijde (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 257

image 1063-1065 - postfrisse ongetande serie 75 jaar ILO 1994, tropische plekjes op gomzijde (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 258

image 1066-1069 - postfrisse ongetande serie PHILAKOREA 1994, tropische plekjes op gomzijde (Image)

Low Estimate € 40