Heritage Auctions Europe Sale: 69
DUTCH -ANTILLES / Nederlandse Antillen
Sale No: 69
Lot No: 209
230-233 - postfrisse hoge waarden En Face 1950, pr.ex., catw. € 425 (Image)
Low Estimate € 60
Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 210
798-801 - postfrisse ongetande serie Fauna 1985, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 211
802-803 - postfrisse ongetande keerdruk 200 jaar loge De Vergenoeging 1985, pr.ex., zeer schaars (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 212
802-804 - postfrisse ongetande serie 200 jaar loge De Vergenoeging 1985, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 213
805-809 - postfrisse ongetande serie Sport 1985, 807 en 808 gomzijde iets getint ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 214
810-812 - postfrisse ongetande serie Cultuur1985, 812 knipje linksboven ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 215
813-814 - postfrisse ongetande serie 40 jaar VN 1985, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 216
815-816 - postfrisse ongetande serie Papiamentu 1985, nr.816 tropische plekjes ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 217
815a-816a - postfrisse ongetande keerdrukken met tussenstrook Papiamentu 1985, tropische plekjes ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 218
817-821 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1985, gomzijde iets getint ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 219
822 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1985, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 220
823-828 - postfrisse ongetande serie Flora 1985, nr.825 klein tropisch plekje op gomzijde ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 221
831-831 - postfrisse ongetande serie 125 jaar Raadhuis 1985, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 222
836-839 - postfrisse ongetande serie Sport 1986, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 223
840-842 - postfrisse ongetande serie Cultuur 1986, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 224
843-845 - postfrisse ongetande serie 25 jaar Amnesty International 1986, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 225
846-849 - postfrisse ongetande serie Postbussen 1986, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 226
849 - postfrisse ongetande kleurproef(?) Postbussen 1986, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 15
Opening EUR 15.00
Sold...EUR 15.00
Sold For 15
Sale No: 69
Lot No: 227
850-853 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1986, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 228
854 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1986, tropische plekjes, ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 229
855-857 - postfrisse ongetande serie 100 jaar Fraters van Tilburg op Curaçao 1986, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 230
864-866 - postfrisse ongetande serie Cultuur 1987, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 231
871-874 - postfrisse ongetande serie Bolivar 1987, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 232
875-877 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1987, 875 tropisch plekje ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 233
878 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1987, tropische plekjes, ov.pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 234
879-881 - postfrisse ongetande serie Fauna 1987, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 235
882-883 - postfrisse ongetande serie 175 jaar Curaçaosche Courant 1987, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 236
897-898 - postfrisse ongetande serie Conferentie Grote Steden in Amerika 1988, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 237
929-931 - postfrisse ongetande serie Int. Postzegeltentoonstelling 1989, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 238
932 - postfris ongetand blok Int. Postzegeltentoonstelling 1989, tropische plekjes (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 239
1008-1012 - postfrisse ongetande serie Verdienstelijke Personen 1992, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 240
1013-1015 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1992, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 241
1016 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1992, klein tropisch plekje op gomzijde (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 242
1017-1019 - postfrisse ongetande serie Koperen Regeringsjubileum Beatrix en Bezoek Antillen 1992, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 243
1020-1021 - postfrisse ongetande serie Decemberzegels 1992, tropische plekjes op gomzijde (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 244
1023-1024 - postfrisse ongetande zegels uit Floraserie 1993, tropische plekjes op gomzijde (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 245
1026-1029 - postfrisse ongetande serie Cultuur 1993, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 246
1030-1033 - postfrisse ongetande serie Honden 1993, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 247
1034-1036 - postfrisse ongetande serie Brasiliana 1993, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 248
1037-1038 - postfrisse ongetande serie Cultuur 1993, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 249
1039-1041 - postfrisse ongetande serie Kinderzegels 1993, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 250
1042 - postfris ongetand blok Kinderzegels 1993, enkele tropische plekjes op gomzijde (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 251
1043-1045 - postfrisse ongetande serie 200 jaar Consulaat-Generaal van de VS 1993, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 252
1046-1047 - postfrisse ongetande serie Decemberzegels 1993, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 253
1048-1051 - postfrisse ongetande serie Honden 1994, nr.1050 tropische plekjes op gomzijde (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 254
1052-1055 - postfrisse ongetande serie Fauna 1994, nr.1050/1052 tropische plekjes (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 255
1056-1059 - postfrisse ongetande serie Verdienstelijke Personen 1994, tropische plekjes op gomzijde (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 256
1060-1062 - postfrisse ongetande serie WK Voetbal 1994, tropische plekjes op gomzijde (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 257
1063-1065 - postfrisse ongetande serie 75 jaar ILO 1994, tropische plekjes op gomzijde (Image)
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 258
1066-1069 - postfrisse ongetande serie PHILAKOREA 1994, tropische plekjes op gomzijde (Image)
Low Estimate € 40