Heritage Auctions Europe Sale: 61
DUTCH -ANTILLES / Nederlandse Antillen
Sale No: 61
Lot No: 472
Nederlandse Antillen 1950-2010 in Holland album. Complete collectie incl. 230/233 geheel ongebruikt in prachtkwaliteit.
Low Estimate € 300
Closed..Feb-15-2019, 08:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 473
Nederlandse Antillen 1953-1997** en Aruba 1986-1997** in 2 Davo albums. Vrijwel compleet aanwezig.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 474
Ringband postfris modern uit 2010-2017 wb. Saba, Bonaire, Aruba, St. Eustatius wb. 18 jaarcollecties.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 476
Nederlandse Antillen 1949-1985 in Erka album. Collectie ongebruikt en va. 1970 overwegend postfris, geheel compleet incl. 230/233*. Tevens Ned. Nieuw-Guinea ongebruikt compleet incl. UNTEA en iets Indonesië.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 477
Nederlandse Antillen 1949-1999. Collectie zeer overwegend postfris, va. 1952 vrijwel compleet in 2 Lindner albums.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 478
Insteekboek ongebruikt tot 1957 (wb. zonder gom) en nadien postfris en vrijwel compleet aanwezig t/m 1997.
Low Estimate € 40