Records 1 to 28 of 28

Heritage Auctions Europe Sale: 69

BELGIUM / België

Sale No: 69
Lot No: 946

Diverse België in gemengde kwaliteit wb. klassiek gestempeld wb. in paartjes en beter ongebruikt/postfris uit de jaren '20-'50 wb. enkele complete velletjes uit de staalhelmserie, blok 1, 4 en 24 etc. Tevens iets andere landen.

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 947

Gestempeld partijtje Spoorwegzegels en Port op Schaubekbladen tussen1879-1968.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 69
Lot No: 1115

image België 1849-1999 in 3 Excellent albums. Zeer mooie collectie gebruikt en vrijwel compleet aanwezig wb. tevens Blokken, Spoorwegen, Telegram, bezette gebieden, reclamepubs etc. Prachtkoop! (Image)

Low Estimate € 1250

Opening EUR 1,250.00

Sale No: 69
Lot No: 1116

image België 1849-1999 in 4 Davo-albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en na 1913 zeer overwegen ongebruikt/postfris met veel beter genoteerde series/blokken in overwegend goede kwaliteit en periode 1958-1999 compleet en postfris aanwezig. Tevens valse Orval serie 1933. (Image)

Low Estimate € 850

Opening EUR 850.00

Sale No: 69
Lot No: 1117

image Zeer goed gevulde collectie België*/**/gestempeld in 5 Davo-albums met cassette tussen 1849-2010 met heel veel betere zegels, blokjes en Back of the Book. Mooie koop met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie! (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 69
Lot No: 1118

Leuke collectie België Back of the Book, meest on(gebruikt) vanaf 1870 wb. Blokjes, Dienst, Spoorweg, Krantenzegels, Duitse Bezetting etc. wb. veel beter.

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1119

Mooie postfrisse verzameling Pre'os; serie 1 t/m 65 (1938-1984) in een insteekalbum. Cataloguswaarde OCB 2014 € 2.436,-

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1120

image Verzameling België tussen 1865-1949 in een Davo-album met beter materiaal oa. 89-99*, 287*, 235-243*, 305-313*, 314*, 315-321*, 366-372 en diverse blokjes. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1121

Mooie goed gevulde verzameling België gestempeld 1849-1999 in 2 Davo-albums wb. veel betere series, Krantenzegels, Luchtpostzegels Spoorwegzegels en Blok 1 postfris!! ( kreukjes in de velrand) niettemin een prachtkoop met een hoge cataloguswaarde.

Low Estimate € 200

Sold...EUR 290.00

Sold For 290

Sale No: 69
Lot No: 1122

België 1849-1979 in klemband. Collectie postfris/(on)gebruikt en goed gevuld met name na 1945 doch in wisselende kwaliteit.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1123

Gestempelde verzameling pubs/samenhangende, tete beche etc. tussen 1927-1972 met oa. pubs 1/120 en 143-170, KT 1-2 en Puc 4.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1124

Mooie meest ongebruikte verzameling Back of the Book in een Davo-album met cassette tussen 1871-1945 waarin oa. Luchtpost, Timbre Taxe, Service, Spoorweg en Telegram. Cataloguswaarde vlgs. inzender OCB 2016 € 2.735,-

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1125

Meest ongebruikte verzameling/partij België vanaf klassiek tot ca. eind 1950 in een insteekalbum waarbij betere zegels!

Low Estimate € 175

Opening EUR 175.00
Sold...EUR 175.00

Sold For 175

Sale No: 69
Lot No: 1126

image Partij België t/m 2000 in 2 insteekboeken wb. een flink deel postfris na 1980. Tevens wat back of the book. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1127

België 1849-1996 in 2 insteekboeken. Voorraad gebruikt/ongebruikt/postfris met o.a. OBP 135-149* (wb.147* 2x), veel langlopende zegels Heraldieke Leeuw** en Koning Boudewijn*/** met blokken van 4 en rolstrippen, div. postzegelboekjes alsmede wat voorafstempelingen en iets Belgisch Congo.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1128

image België (on)gebruikt in een Davo-album en een Schaubek-album tussen 1849-1963 wb. beter oa. klassiek en de nrs. 366-372* (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1129

image Partij postfrisse vellen, veldelen veelal voor 1945 in een Safe album. (Image)

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1130

image Verzameling België*/**/gebruikt 1849-1970 in een Davo-album. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1131

Verzameling België*/**/gebruikt in een insteekalbum wb. beter postfris jaren ´50. cataloguswaarde vlgs. inzender ruim 1.300,-.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1132

Gestempelde verzameling België in een dik insteekalbum met enkele doubletten tussen 1863-2008 waarbij ook Spoorwegzegels aanwezig zijn.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 69
Lot No: 1133

Kleine verzameling België*/**/gebruikt tussen 1950-1986 in 2 Davo-albums.

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 1134

Collectie België, 1970-2000, in 3 SAFE albums.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 69
Lot No: 2081

Grote voorraad België*/**/gestempeld in aantallen tussen nr. 1-4200 in 7 (32 bladige) Mandor insteekboeken, meest eenvoudig materiaal doch ook wat beter oa. blok 4* en blok 5**(fraai)

Low Estimate € 100

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 2082

Leuke uitzoekpartij België*/**/gebruikt vanaf het begin tot in de € periode in 5 insteekalbums.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 2083

Voornamelijk postfrisse verzameling België in 5 Luxe Davo albums (en een lege band deel I) met cassette tussen 1951-2000 en vanaf 1961 vrijwel compleet aanwezig.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 2084

Partij/verzameling België*/**/gestempeld in albums en insteekboeken.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 2085

Zeer overwegend gestempelde partij België vanaf klassiek tot modern en Spoorwegzegels in 8 insteekboeken.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 2086

Partij postzegels België wb. ook Treinzegels, FDC's en Reklamebriefkaarten in stockboeken, FDC albums en een schoenendoos.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00