914B - postfris Rode Kruisboekje 'Prinses Josephine-Charlotte' 1953 met voorrang Nederlandse tekst, vr.pr.ex. (linkerzegels deels aan kaftjes gehecht), catw. € 220 (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00
Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST
Sold For 5
Sale No: 61
Lot No: 850
Belgisch Congo 1886-1959 in 2 mappen. Collectie gebruikt/ongebruikt met div. beter genoteerd in overwegend goede kwaliteit wb. tevens wat Ruanda Urundi.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 851
België 1849-1866. 11 stuks gebruikt uit nrs. 1-19 meest in goede kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 903
België 1849-2002 in 4 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en va. 1954 zeer veel postfris en vrijwel compleet (blokken va. 1964).
Low Estimate € 250
Sale No: 61
Lot No: 904
België 1849-2003 in 2 Davo insteekboeken. Collectie postfris/(on)gebruikt met div. beter jaren 20/30 ongebruikt (wo. Michel nrs. 235/249, 270/275, 305/313 en 347/353*), blok 4**, blok 21/22**, div beter jaren 50 (va. 1955 overwegend postfris) en veel mode
Low Estimate € 250
Sale No: 61
Lot No: 905
België 1849-1940 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt met oa. OBP nrs. 342/350*, 351/352, en blok 1*, 2*, 3*, 4*(fr/z.fr.), 5* en 6*.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 908
Insteekboek België meest type 'Heraldieke Leeuw' wo. zegels uit automaatboekjes en 13 stuks ongetand (wb. 1370 op wit papier).
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 909
België 1958-1990. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Ka-Be klembanden.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 910
België 1906-1966 in 2 insteekboeken. ca. 2250 voorafstempelingen met doubletten.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 911
FDC album met ruim 100 briefkaarten meest 'Heraldieke Leeuw' wb. veel reclame briefkaarten.
Low Estimate € 40
Sale No: 61
Lot No: 1303
België 1969-1991 in 3 Davo albums. Collectie postfris en goed gevuld (zegels en blokken) wb. tevens ouder Dienst en Spoorwegen incl. modern Spoorwegen ongebruikt/postfris.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 1304
Doos België met oa. 4 insteekboeken en 1 album diversen wo. ruim € 100 frankeergeldig, moderne hoekblokken gebruikt, boekjes, Pubs, voorafstempelingen etc. Tevens partij FDC's en OBP catalogus 2014.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1306
Doos België postfris/(on)gebruikt in 7 insteekboeken/albums kistje en 1 doosje wb. veel postfris jaren 60 incl. motief van Belgisch Congo en Ruanda Urundi alsmede zegels uit 1996-2002 bestemd voor publicaties (ontwaard dmv. cirkel), automaatboekjes, wat k
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 1307
Doos België jaren 70/80 wb. FDC's in kleine aantallen en postfrisse blokken van of paren.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 61
Lot No: 1308
Doos Begië meest oud gebruikt wb. veel stempelmateriaal.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 61
Lot No: 1664
Verhuisdoos België 1849-2012 in 9 Davo albums. Zeer uitgebreide collectie postfris/(on)gebruikt veel zowel gebruikt als ongebruikt/postfris (en deels ook o/*/**) incl. div. betere nrs. als. 76 (2x), 127A*, 157A(2x) en goed achterin wo. betere spoorwegen, (Image)
Low Estimate € 1500
Sale No: 61
Lot No: 1665
Verhuisdoos België in 13 Davo albums wb. collectie gebruikt/ongebruikt 1851-1999, coll. gebruikt/ongebruikt 1849-1996 en coll. ongebr./postfris 1894/1999. Kwaliteit nogal wisselend.