Records 1 to 7 of 7

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Album - Overige landen gehele Wereld

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1941

image EGYPTE, verzameling o/*/** tot 1968 in Borek klemband, tevens 4 kaartjes met Fiscaalzegels (Image)

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 1942

image IRAK 1918-1982, o/* verzameling in 2 insteekboeken waarbij 1/14, alsmede aardig Dienst (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1944

image ISRAËL 1949-2000, meest postfrisse en goed gevulde verzameling in 2 Davo albums, met o.a. nr.18, 41, 57/61, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1945

image MOTIEF: Antarctica, verzameling van ruim 3000 brieven, kaarten en Fdc's, van div. landen, keurig opgezet met landkaarten in 3 ringbanden, vele verschillende stempels en Expedities, wb. met handtekening. Mooie koop voor de specialist! (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1954

image MOTIEF: Vogels, omvangrijke collectie in maar liefs 90 (!) Victoria klein albums, keurig alfabetisch opgezet, meest postfris en iets gebruikt wb. tal van betere series zoals, Andorra, Angola, Australië, Frankrijk, en Franse Gebieden met zeer goed T.A.A.F., Engelse Koloniën, Oostenrijk, Monaco, Nederland, USA, etc., etc. Een globale telling van de inzender volgens Stanley Gibbons catalogus ruim £.68.000. Een uitzonderlijke prachtkoop! (Image)

Opening EUR 4,000.00
Sold...EUR 6,500.00

Sold For 6500

Sale No: 641
Lot No: 1961

image WERELD ca.1840-1915, verzameling gebr./ongebr. van diverse landen in Schaubek Permanent album,waarbij vele betere nrs., echter in sterk wisselende kwaliteit (waarbij vast geplakt). Zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Sold For 2800
Sale No: 641
Lot No: 1962

image WERELD, verzameling o/(*)/* tot ca. 1940 van Noord-, Midden- en Zuid-Amerikaanse landen en Afrika, hier en daar nog aardig gevuld maar ook vastgeplakt, in oud Schaubek-album (Image)