Records 1 to 50 of 57

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Album - Nederland en O.G.D.

O.G.D.
Sale No: 641
Lot No: 1737

image O.G.D., Scheepspost Ned.-Indië-Suriname, Engeland, etc., alsmede insteekboek met foto's van Kon. Marine, vooroorlogse Kruisers, Onderzeeboten, etc., in 2 insteekboeken (Image)

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 1738

image O.G.D. 1864-1975, Curaçao, Ned.-Indië en Suriname o/*/** in 3 Davo albums, waarbij diverse betere nrs. o.a. Curaçao 1/12, 75/81, 104/20, 178/81, Luchtpost compleet, Ned.-Indië 1, 2, 149/59, 160/66, 289, Suriname 37/40, 58a, 104/10 en Luchtpost 8/14. Mooie koop met hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 950.00

Sale No: 641
Lot No: 1739

image O.G.D. 1864-2009, o/*/** verzameling in 4 insteekboeken met o.a. Curaçao LP.82/88 en Suriname Do.X serie, tevens leuk modern gedeelte (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1740

image O.G.D. 1973-1968, Ned.-Indië en Suriname, o/*/** collectie in Davo album, met o.a. Ned.-Indië 1/2, 28/30, 58/59, 79/80, 166, leuk Port en Dienst, Suriname 1/16, 37/40, etc. Hoge cat.wrd.! (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1741

image O.G.D. 1973-1996, Curaçao, Antillen en Aruba, meest ongebruikte resp. postfrisse verz. met o.a. 1/12, 74b, 104/120, 178/81, Luchtpost compleet, leuk Port, etc., in Davo album en insteekboek (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1742

image O.G.D., engros o/*/** in 3 insteekboeken, wb. div. aardige series in soms grote aantallen (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1743

image O.G.D., Ned.-Indië, Curaçao en Suriname gebruikt in dik insteekboek, wb. aardig stempelmateriaal (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1744

image O.G.D., o/*/** verzameling in 3 insteekboeken waarbij aardig Ned.-Indië (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1745

image O.G.D. 1864-1975, o/*/** verzameling in Davo album w.o. Ned.-Indië met o.a. nrs.1/2, 80, 98, 165/66, Suriname 14/15, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1746

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, allerlei stempelsoorten w.o. punt, kleinrond, vierkant, grootrond, naam, kortebalk, langebalk, KPM, machine, nood (na 1945), Bestelhuis Koendoeran, etc. op losse zegels, met schaarse kantoren en mooie afdrukken, ongeordend maar spannend opgeborgen in insteekboek (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1747

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, insteekboek waarin losse zegels en enkele poststukken met punt-, kleinrond-, naam (lang)- en enkele andere stempels, w.o. diverse prachtige afstempelingen vooral van kleinrond, o.a. superbe Ternate 15-5-1893 (laat gebruik!) op 20c nr. 12, en een env. met Tebingtinggi-Deli en puntstempel 113 van 5-5-1893 (eveneens laat gebruik!) (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1748

image NED.- INDIË 1870-1908, verzameling zegels tussen nrs. 3-97 in aantallen met diverse stempels w.o. punt-, kleinrond-, vierkant-, halte- en veel naamstempels w.o. betere en mooie afdrukken, als ook enkele proeven type Veth en een paar poststukken, opgezet op bladen in Importa-album (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1749

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 2 insteekboeken waarin zeer uitgebreide collectie vierkantstempels van A t/m W (niet alle kantoren) op duizenden losse zegels van verschillende emissies en waarden, overzichtelijk op alfabetische volgorde gesorteerd, met talrijke luxe afstempelingen, doch hoofdzakelijk bedoeld als studieobject voor verschillende typen en daarbij horende gebruiksdata. Tevens enkele poststukken. In deze hoeveelheid zelden aangeboden, maanden uitzoekplezier! (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 641
Lot No: 1750

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, verzameling vierkant- en enkele naamstempels op losse zegels en op ca. 100 poststukken w.o. ook enkele met andere stempeltypen, keurig opgezet en beschreven op bladen met wat kaartjes in een klemband, en een restantje in een insteekboek (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1751

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, vierkantstempels op losse zegels w.o. veel prachtige afdrukken in diverse typen op verschillende emissies en waarden, in zwart, violet, blauw en rood (Indragiri), ook van gezochte en zeldzame stempels als Batam (blauw), Kotabaroe, Kwandang, Oenarang, Paloppo, Pampenoea, Poeloe(raija), (S)ablimbin(gan), Sampang (zwart en violet), Sanoer, Seorabaja, Siak, etc. opgezet op bladen met lokatie-aanduiding, in 2 ringbanden. Prachtig object om voort te zetten! (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 641
Lot No: 1752

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, insteekboek waarin uitgebreide collectie kortebalkstempels 1908-19 e.v. van A t/m W op losse zegels, soms nog op briefstukje, min of meer op alfabetische volgorde, in uitgezochte kwaliteit, met talrijke schaarse en zeldzame stempels (geen spoorweg) van o.a. Atapoepoe, Bagan-Si Api Api, Belawan, Geser, Kalisetail, Kaliwoengoe, Karimondjawa, Mamoedjoe, Manindjau, Moearaboengo, Padang-Oelak Tanding, Rondeng, Tangoelangin, etc. en indien mogelijk/bestaand verzameld met zowel smalle als brede datumbalk, verschillende schrijfwijzen, biffagerand, etc. De meeste afstempelingen zijn in een niet of moeilijk verder te verbeteren kwaliteit. Voor de verzamelaar een prachtobject om op te zetten, verdere typen te zoeken en op jacht te gaan naar de moeilijke manco´s (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1753

image NED.- INDIË, stempels op losse zegels en zegels op knipsels, meest typen KB, KBU en LB, met doubletten in 3 insteekboeken (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1754

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, insteekboek waarin zeer bijzondere collectie langebalkstempels 1917-42 van A t/m W op losse zegels, soms nog op briefstukje, min of meer op alfabetische volgorde, waarbij boven alles de uitzonderlijke kwaliteit opvalt, met talrijke schaarse en zeldzame stempels van o.a. Anjer, Anjerlor, Bajoenglentjir, Bangsalsari, Bataviacentrum met driehoekje (afgebeeld in SvL blz. 149), Haoergeulis, Kotobaharoe, Lahewa, Srengat, Takalar, Tjilatjap S2, Wanaradja, etc. en indien mogelijk/bestaand verzameld met zowel smalle als brede datumbalk, verschillende schrijfwijzen, aaneen of verdeeld boven en onder de datumbalk, etc. Talrijke afstempelingen vooral op lichtkleurige zegels (veel nr. 180) omdat zij daarop mooi uitkomen, veelal in een niet verder te verbeteren kwaliteit. Voor de verzamelaar een superobject om op te zetten, verdere typen te zoeken en op jacht te gaan naar de moeilijke manco´s (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

Sale No: 641
Lot No: 1755

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, langebalkstempels op losse zegels w.o. veel prachtige afdrukken in verschillende typen op diverse emissies en waarden, ook iets uit de periode 1945-49, keurig alfabetisch gerangschikt, in dik insteekboek (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1756

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, insteekboek waarin collectie langebalkstempels met nummer (LBnr) 1931-42 van A t/m T inclusief de zeldzame Balikpapan/1 en Kediri/1 alsmede de zeer zeldzame Soerabaja 28, 29, 30, 33, 34 en 35, op losse zegels (veel oranjekleurig als nr. 180), soms nog op briefstukje, op alfabetische volgorde, waarbij boven alles de uitzonderlijke kwaliteit opvalt (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1757

image NED.- INDIË/INDONESIË, stempelverzameling A t/m W uit 1947-ca. 1958 op losse zegels w.o. veel kleine hulppostkantoren en uitgebreid Batavia/Djakarta met de talrijke bijpostkantoren en segmentnummers, met mooie afstempelingen, op alfabetische volgorde opgezet in 5 insteekboeken (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1758

image NED.- INDIË/INDONESIË, stempelverzameling type ZWP.25 = Bu.NL11 zonder en met segmentnummers van A t/m W uit 1947-ca. 1957 op losse zegels w.o. bijpostkantoren en kleine hulppostkantoren als Alabio, Baä, Geser, Koba, Masamba, Pleihari, Rantjah, Rappang, Soë, etc. en veel mooie afstempelingen, op alfabetische volgorde opgezet in 2 insteekboeken (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1760

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 27 gevarieerde poststukken 1874-1911 w.o. met naamstempels, R-brief met VK Taroetoeng, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1761

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, Incoming Mail, 41 poststukken 1891-1941 naar Indië uit Brits Noord-Borneo, Bulgarije, Egypte, India, Japan, Hongarije, Roemenië, Rusland (bezet Polen), Straits Settlements, Uruguay, USA en Zuid-Afrika, alsmede 37 prentbriefkaarten uit diverse, merendeels Europese landen, met zegels aan beeldzijde, in 1926 verzonden naar Semarang, in ringband. Schaars materiaal in doorgaans goede kwaliteit (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1764

image NED.- INDIË & INDONESIË, ruim 75 poststukken w.o. Interim en ruim 90 moderne prentbriefkaarten die veel van het schoons uit de Archipel laten zien, in 2 ringbanden (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1765

image NED.-INDIË 1864-1948, vrijwel geheel gebruikte verzameling in Leuchtturm klemband met o.a. nrs.1/2, 149/59, 166, 260 (ongebr.), 287 (onleesbaar stempel), 289, Brandkast 1/7 met verzoekstempel, etc. Hoge cat.wrd. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1766

image NED.-INDIË 1864-1962, o/*/** verzameling in Davo album met o.a. 149/59, 166, Brandkast 1/7, 'Ris-serie', Nw. Guinea met Untea, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1768

image NED.- INDIË, o/* iets op typen, tandingen en plaatfouten gespecialiseerde verzameling portzegels 1882-1946 w.o. 3 poststukken met noodportstempels en mooi couvert waarop Makasser-noodporten, in Lindner ringband (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1769

image JAPANESE OCCUPATION & REPUBLIK INDONESIA 1945-1949, SUMATRA, stock book filled with stamps on piece, showing a variety of overprints and cancellations from the East Coast (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1770

image NED.-INDIË JAPANSE BEZETTING, prachtpartij met veel beter materiaal, variëteiten, alsmede vroege proeven Indonesië wb. met attest. Zeer hoge waarde! (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 2,000.00

Sale No: 641
Lot No: 1771

image JAPANESE OCCUPATION & REPUBLIK INDONESIA 1945-1949, stock book filled with stamps, some on piece, with several types of overprints, definitive issues, and all cancelled, some with nice and scarce pmk such as Alahan-/Pandjang, Bajah, Bandjaran, Haoergeulis, Matoer, Pendopo, Plered-/Krawang, Salem, Salam, Sapat, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1772

image REPUBLIK INDONESIA 1945-1949, stockbook filled with used (some c.t.o.) but mainly mint and unused stamps of provisional and General issues, new designs or with Republican overprints, perforated and imperforated, single, parts of sheets, full sheets and many in larger quantities (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 641
Lot No: 1773

image UNTEA, collectie bestaande uit postfrisse losse zegels, zegels op knipsels, briefkaarten (meest naar de RONG, al dan niet bijgefrankeerd), postbladen, poststukken w.o. niet-filatelistisch, post naar Mr George J. Janecek (Chief Administrative Officer UNTEA), militaire post van o.a. Pakistaanse VN-force, stortingsbiljetten, postvolmacht, postwissels, adreskaarten, UNTEA-enveloppen volgeplakt met zegels w.o. typen I, II en III, enkele verschoven opdrukken, stempels, etc. in 2 ringbanden. Prachtobject om uit te zoeken, uw collectie uit te breiden of om op te zetten (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 641
Lot No: 1774

image INDONESIË 1949-1999, uitgebreide postfrisse verzameling (oudere jaren zegels met licht getinte gom) met veel (rand)blokken, ongetande zegels en series, kleur- en tandingvariëteiten, foutdrukken, opdrukfouten, blocs, velletjes, port, dienst, boekjes met diverse combinaties, RIAU, etc. opgezet in 7 insteekboeken, alsmede Davo-album met NNG 34 landkaartenveloppen etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1775

image INDONESIË 1974-2006, postfrisse verzameling in 2 Leuchtturm albums (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1776

image INDONESIË, grote partij misdrukken, kleur- en tandingvariëteiten waarbij goed en hooggenoteerd materiaal, ongetande uitgiften, etc., etc., in dikke 2 insteekboeken. Ideaal voor Ebay-detaillist! (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1777

image INDONESIË, ruim 540 postwisselformulieren jaren ´60 waarvan veel met frankeerzegels en niet alleen Soekarno, met afstempelingen van diverse kantoren w.o. zeer kleine, administratieve notities, port betaald (= porto dibajar), stempels (veel Malang) en enkele etiketten w.o. expresse, 1 adreskaart en 1 betalingsbevestiging (roze kaart X3), in 6 insteekboeken (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1778

image CURAÇAO/NED. ANT. POSTHISTORIE, 41 poststukken 1941-55 veelal met (series) luchtpostzegels w.o. LP18/25 op envelop en mooie (enkel)frankeringen, bestemmingen, div. censuurkenmerken, incl. 5 max.kaarten nrs. 248/252, in insteekboek (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1779

image CURAÇAO 1873-1948, verzameling o/*/** in insteekboek met goede zegels en series waarbij leuk postfris o.a. LP.18/25 en 82/88, tevens proeven 1e emissie en Luchtpostbrief met Do.X serie van Suriname (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1780

image ARUBA en NEDERLANDSE ANTILLEN 1985-2007, postfrisse verzameling in 3 Leuchtturm albums (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1781

image ARUBA 1986-2016, geheel postfrisse vrijwel complete verz. in Davo album (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1782

image SURINAME Stempels, groot aantal van verschillende kantoren, typen, routestempels, spoorweghaltes en treinpost, etc. veel zeldzame en mooie afstempelingen op losse zegels van verschillende emissies en waarden in insteekboek. Prachtobject om uit te zoeken en op te zetten (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 950.00

Sale No: 641
Lot No: 1783

image SURINAME Voorfilatelie, 43 brieven/briefomslagen 1795-1874 zonder postmerken of met poststempels (diverse typen), inclusief enkele brieven naar Suriname, vanuit Suriname naar bestemmingen in Nederland en Groot-Brittannië, 3 wisselbrieven 1853 en 2 prentbriefkaarten, veel extra documentatie w.o. posthistorisch en transcripties van de briefinhoud, etc. in Safe-ringband (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1784

image SURINAME Postwaardestukken vanaf 1876, verzameling ongebruikte en gebruikte ex. waarvan meerdere in aantallen, in 3 Importa-albums (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1785

image SURINAME, ruim 400 poststukken ca. 1879-1975 met stempels, scheepspost, luchtpost, (enkel)frankeringen, bestemmingen, aangetekend (o.a. 2 op rivierbootdienst), censuur, etc. in 3 Lindner-ringbanden (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1786

image SURINAME Briefkaarten 1876-1948, GI, G1-45, ongebruikte en verzonden ex. met diverse variëteiten, Specimen, bijfrankeringen, stempels, bestemmingen, etc. keurig gedocumenteerd opgezet voor tentoonstelling, met veel extra informatie, in 2 ordners (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1787

image SURINAME, ruim 600 poststukken 1891-1975 meest uit Paramaribo, met postzegels gefrankeerd w.o. mooie enkel- meng- en combinatie-frankeringen, tarieven, aangetekend, luchtpost, veel zakelijke post maar ook filatelistische (vooral na 1950), in 4 Lindner-ringbanden (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 641
Lot No: 1788

image SURINAME, ruim 80 poststukken 1892-1962 geheel of gedeeltelijk gefrankeerd met opdrukzegels w.o. veel mooie (enkel)frankeringen, alsmede hulpuitgifte 1912, in Importa-ringband (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1790

image SURINAME, ca. 110 dienststukken jaren ´40-´80 waarop ronde, violette stempels van diverse officiële instanties, portvrij verzonden of met zegels gefrankeerd w.o. aangetekend (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1791

image SURINAME Censuurpost Tweede Wereldoorlog, bijzonder goed gedocumenteerde en beschreven, geheel intact gelaten collectie van ca. 300 poststukken, meest vanuit Suriname, enkelen naar Suriname, met een grote verscheidenheid aan censuurstempels en stroken, frankeringen, etc. op bladen in 5 ordners (Image)