Records 1 to 21 of 21

Heritage Auctions Europe Sale: 69

AUSTRIA / Oostenrijk

Sale No: 69
Lot No: 985

Oostenrijk 1935 / Michel nrs. 598-612 Luchtpost 5g t-m 10 Sh. enkel lage waardes miniem getint doch va. 25g alle postfris in pracht kwaliteit. 180,-

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1533

image Oostenrijk 1850-1918 in Lindner ringband. Sterk gespecialiseerde collectie zeer overwegend gebruikt wb. types, tandingen (w.o. privé tanding), Krantenzegels (wb. 6ND/9ND*), stempels, papiersoorten, K.u.K. Feldpost, Levant en Lombardije-Venetië. Tevens 13 post(waarde)stukken. Bezichtiging aanbevolen. (Image)

Low Estimate € 1000

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 69
Lot No: 1534

Bosnië-Herzegowina 1906-1918 in klemband. Gespecialiseerde collectie gebruikt/ongebruikt (deels beiden aanwezig) wb. tandingen, ongetand, stempels, opdrukvarianten en wat proefdrukken.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1535

Verzameling Oostenrijk 1850-1999 in 3 Davo-albums met cassette, het oude gedeelte gestempeld en vanaf 1958 t/m 1999 compleet postfris aanwezig.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1536

Gestempelde verzameling Oostenrijk tussen 1922-2001 en vanaf 1933 vrijwel compleet aanwezig, inclusief alle series uit jaren '50 dus ook de Vogelserie uit 1950-1953 in 2 Zonnebloemalbums - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1537

Verzameling Oostenrijk tussen 1850-1991 in 6 Safe albums wb. veel gestempeld klassiek met doubletten, poststukken en goed jaren '50 postfris.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1538

Partij postfris Oostenrijk in 2 stockboeken wb. veel velletjes van 10, ook uit de € periode. Cataloguswaarde vlgs. inzender € 1.600,-

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1539

image Partij Oostenrijk*/**/gebruikt tot 2015 in 4 insteekalbums wb. ook veel ouder materiaal en portzegels. (Image)

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1540

Voorraad Oostenrijk wb. veel gestempeld klassiek materiaal in een insteekalbum. Tevens een plastic hoes met postfris VN Wenen.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1541

Merendeels postfrisse verzameling Oostenrijk op Leuchtturm albumbladen tussen 1945-1998 wb. ook enkele brieven.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1542

2 Mappen oud Oostenrijk op bladen wb. Lombardije-Venetië, Bosnië-Herzegowina, Roemenië etc. wb. div. stempels en tandingen.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1544

2 albums Oostenrijk wb. startverzameling postfris/(on)gebruikt 1945-1976 en postfrisse verzameling 1974-1989 (postfris compleet) wb. tevens deels gebruikte zegels aanwezig in Lindner-T album.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1545

Vrijwel complete postfrisse verzameling Oostenrijk waarbij ook enkele minisheets tussen 1966-2000 in 2 insteekalbums.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 1546

Partij Oostenrijk in 3 insteekalbums vanaf 1850 tot de jaren '90. Veel zegels.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1547

Oostenrijk 1967-1996 postfris in blanco album.

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 1549

Restantverzameling Oostenrijk 1863-1980 in een Kabe-album.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 10.00

Sold For 10

Sale No: 69
Lot No: 2203

Doos ouder postwaardestukken Oostenrijk wb. tevens ringband briefkaarten Bosnië.

Low Estimate € 100

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 2204

Postfrisse jaarpakketten 2002, 2003, 2004, 2005, 2008, 2010, 2011 en iets diversen in mappen.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 2206

Meest gestempelde voorraad Oostenrijk vanaf klassiek in 5 insteekboeken waarbij Porto en K.U.K Feldpost.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 2776

Oostenrijk 1858-1918. Verhuisdoos stempel materiaal in 6 insteekboeken w.b. tevens ca. 2000 briefkaarten (stempels) en wat literatuur desbetreffend. Tevens 4 albums ansichtkaarten (gelopen/ongelopen) ca 1890-1945 en map vrachtbrieven/nota's en fiscaalformulieren.

Low Estimate € 500

Sale No: 69
Lot No: 2777

Verhuisdoos Oostenrijk wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1945-1984 in album met veel beter genoteerd en 9 insteekboeken/banden doubletten/ETB's etc.

Low Estimate € 100