Oostenrijk 1935 / Michel nrs. 598-612 Luchtpost 5g t-m 10 Sh. enkel lage waardes miniem getint doch va. 25g alle postfris in pracht kwaliteit. 180,-
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 1533
Oostenrijk 1850-1918 in Lindner ringband. Sterk gespecialiseerde collectie zeer overwegend gebruikt wb. types, tandingen (w.o. privé tanding), Krantenzegels (wb. 6ND/9ND*), stempels, papiersoorten, K.u.K. Feldpost, Levant en Lombardije-Venetië. Tevens 13 post(waarde)stukken. Bezichtiging aanbevolen. (Image)
Low Estimate € 1000
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 69
Lot No: 1534
Bosnië-Herzegowina 1906-1918 in klemband. Gespecialiseerde collectie gebruikt/ongebruikt (deels beiden aanwezig) wb. tandingen, ongetand, stempels, opdrukvarianten en wat proefdrukken.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1535
Verzameling Oostenrijk 1850-1999 in 3 Davo-albums met cassette, het oude gedeelte gestempeld en vanaf 1958 t/m 1999 compleet postfris aanwezig.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1536
Gestempelde verzameling Oostenrijk tussen 1922-2001 en vanaf 1933 vrijwel compleet aanwezig, inclusief alle series uit jaren '50 dus ook de Vogelserie uit 1950-1953 in 2 Zonnebloemalbums - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1537
Verzameling Oostenrijk tussen 1850-1991 in 6 Safe albums wb. veel gestempeld klassiek met doubletten, poststukken en goed jaren '50 postfris.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1538
Partij postfris Oostenrijk in 2 stockboeken wb. veel velletjes van 10, ook uit de € periode. Cataloguswaarde vlgs. inzender € 1.600,-
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 1539
Partij Oostenrijk*/**/gebruikt tot 2015 in 4 insteekalbums wb. ook veel ouder materiaal en portzegels. (Image)
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 1540
Voorraad Oostenrijk wb. veel gestempeld klassiek materiaal in een insteekalbum. Tevens een plastic hoes met postfris VN Wenen.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1541
Merendeels postfrisse verzameling Oostenrijk op Leuchtturm albumbladen tussen 1945-1998 wb. ook enkele brieven.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1542
2 Mappen oud Oostenrijk op bladen wb. Lombardije-Venetië, Bosnië-Herzegowina, Roemenië etc. wb. div. stempels en tandingen.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1544
2 albums Oostenrijk wb. startverzameling postfris/(on)gebruikt 1945-1976 en postfrisse verzameling 1974-1989 (postfris compleet) wb. tevens deels gebruikte zegels aanwezig in Lindner-T album.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1545
Vrijwel complete postfrisse verzameling Oostenrijk waarbij ook enkele minisheets tussen 1966-2000 in 2 insteekalbums.
Low Estimate € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 69
Lot No: 1546
Partij Oostenrijk in 3 insteekalbums vanaf 1850 tot de jaren '90. Veel zegels.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 1547
Oostenrijk 1967-1996 postfris in blanco album.
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 1549
Restantverzameling Oostenrijk 1863-1980 in een Kabe-album.
Postfrisse jaarpakketten 2002, 2003, 2004, 2005, 2008, 2010, 2011 en iets diversen in mappen.
Low Estimate € 100
Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 2206
Meest gestempelde voorraad Oostenrijk vanaf klassiek in 5 insteekboeken waarbij Porto en K.U.K Feldpost.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 2776
Oostenrijk 1858-1918. Verhuisdoos stempel materiaal in 6 insteekboeken w.b. tevens ca. 2000 briefkaarten (stempels) en wat literatuur desbetreffend. Tevens 4 albums ansichtkaarten (gelopen/ongelopen) ca 1890-1945 en map vrachtbrieven/nota's en fiscaalformulieren.
Low Estimate € 500
Sale No: 69
Lot No: 2777
Verhuisdoos Oostenrijk wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1945-1984 in album met veel beter genoteerd en 9 insteekboeken/banden doubletten/ETB's etc.