Oostenrijk 1850-1937 in Leuchtturm ringband. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel klassiek (deels in gemengde kwaliteit en veel beter genoteerd jaren 20/30 overwegens ongebruikt wb. ook iets postfris. Voor impressie zie fotocollage! Mooie koop! (Image)
Low Estimate € 300
Closed..Feb-16-2019, 08:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 1036
Oostenrijk 1850-1999 in 3 Davo albums. Collectie gebruikt met oa. nr. 158 en va. 1947 zeer goed gevuld incl. luchtpost Vogels wb. tevens wat extra's en gebieden.
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 1037
Oostenrijk 1867-2006 in 4 Davo albums. collectie ongebruikt/postfris wo. betere series jaren 20/30* en veel modern postfris. Tevens aantal albumsupplementen Oostenrijk.
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 1038
Oostenrijk 1945-2000 in 4 Safe albums. Collectie zeer overwegend postfris met vrijwel alle betere jaren 50 aanwezig, wat moderne velletjes, Port en iets luchtpost.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 1039
Insteekboek gebruikt en postfris vanaf 2002 wb. veel frankeergeldig.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 1040
Oostenrijk 1945-1997 in 2 Davo albums. Collectie postfris, aardig gevuld en va. 1955 compleet aanwezig.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 61
Lot No: 1041
Collectie Oostenrijk 1916-1985, overwegend ongebruikt met div. beter genoteerd en va. 1945 vrijwel compleet. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1042
Oostenrijk 1945-1999 in album. Collectie postfris en goed gevuld in overwegend prachtkwaliteit. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1043
2 voorraadboeken Oostenrijk postfris uit 1960-2001.
Low Estimate € 70
Sale No: 61
Lot No: 1044
Oostenrijk (1947/2000) in 3 insteekboeken wb. enkel en in blok van 4 verzameld. Tevens iets VN.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1046
Insteekboek postfris Oostenrijk uit 1982-2001 vrijwel alle hoekrandstukken en wat blokken/velletjes.
Low Estimate € 40
Sale No: 61
Lot No: 1362
Doos Oostenrijk 1850-2014. Starcollectie postfris/(on)gebruikt in 4 ringbanden doch moderne deel va. 1981 in abonnement geleverd incl. velletjes en grotendeels nog in post-leveringen aanwezig.
Low Estimate € 400
Sold...EUR 550.00
Sale No: 61
Lot No: 1363
Doos Oostenrijk in 4 albums en 2 insteekboeken wo. postfris jaren 80. Tevens wat diversen.
Low Estimate € 30
Sale No: 61
Lot No: 1364
Doos Oostenrijk met startverzameling 1908-1977 in 2 albums en insteekboek gebruikt tot ca. 2000.