Mooie overcomplete gestempelde collectie Suriname 1873-1959 in een Lindner album waarin oa. nr. 32a verschoven opdruk en 32aD, beide met certificaat Vleeming. Tevens zijn alle portzegels en Luchtpostzegels aanwezig. Zie de foto voor een goede impressie. (Image)
Low Estimate € 700
Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 716
Prachtige merendeels ongebruikte ( maar ook beter postfris) collectie Suriname, in zeer overwegend mooie kwaliteit, op een enkel zegel na geheel compleet 1873-1979 wb. ook Luchtpost compleet aanwezig is en vrijwel alle Porten aanwezig zijn. Prachtkoop! Zie de foto voor een impressie. (Image)
Low Estimate € 450
Sold...EUR 950.00
Sale No: 69
Lot No: 717
Kwalitatief mooie merendeels postfrisse (of zoals gebruikelijk zonder gom) verzameling Suriname 1873-1975 in een Davo album met cassette wb. nr. 32a met certificaat Muis en diverse Luchtpost wb. de DO. X. Zie de foto voor een impressie. (Image)