Doos motief Religie/Madonna etc. in 8 insteekboeken wo. veel postfris en div. beter genoteerd (oa. Portugese koloniën bloc 1/2**)
Low Estimate € 150
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1003
Cyprus 1963. Padvinderblok postfris( kopstaand wm) en gebruikt , beide in Pracht kwaliteit. Michel block 1, "Scouting" Michel € 420,- (Image)
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 1004
Klein lotje postfrisse motief series en blokjes Disney.
Low Estimate € 20
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 1700
Zéér uitgebreide postfrisse verzameling thema Golf van veel landen in 8 dikke Leuchtturm insteekboeken waarin ook diverse postzegelboekjes, minisheets, zilveren-en gouden zegels etc. etc.
Low Estimate € 1000
Sale No: 69
Lot No: 1701
Voornamelijk postfrisse uitgebreide themaverzameling Popsterren en Filmsterren in 7 dikke Importa banden met meer dan 1.200 verschillende series, blokjes, boekjes en minisheets.
Low Estimate € 500
Sale No: 69
Lot No: 1702
Uitgebreide postfrisse verzameling Lions in 4 dikke Leuchtturm insteekboeken wb. ongetand, gutterpairs en zilveren-en gouden zegels etc. Mooie koop met een hoge aanschaf-en cataloguswaarde.
Low Estimate € 400
Sale No: 69
Lot No: 1703
Uitgebreide gestempelde verzameling Thema Sport, Zuid/Midden Amerika en USA tussen 1932-2017 in 7 albums in een verhuisdoos waarin veel beter materiaal en ook diverse minisheets, postzegelboekjes en ongetand. Tevens een FDC van Brazilië 28-11-1969 met handtekening van Pelé - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 350
Sale No: 69
Lot No: 1704
Mooie uitgebreide gestempelde verzameling Engelse Koloniën, Thema Sport, in 8 Davo banden en 1 UE band in een verhuisdoos - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 350
Sale No: 69
Lot No: 1705
Mooie gestempelde verzameling Oost Europa, Thema Sport, waarin veel beter jaren '30, minisheets en ongetand in 7 EU banden in een verhuisdoos - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 350
Sale No: 69
Lot No: 1706
Collectie 'Olympische Spelen/Sport 1896-1958' (on)gebruikt/postfris met beter Griekenland 1896 en 1906 gebruikt, Tsjechoslowakije 1932*, D. Reich 1936**, Uruguay 1924**+1928**, Z. Korea 1948**, Monaco 1952** etc. Mooie koop! (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 69
Lot No: 1707
Prachtige gestempelde verzameling Sport tussen 1948-2010 in 5 albums met voornamelijk landen uit het Midden Oosten.
Low Estimate € 250
Sale No: 69
Lot No: 1708
Motief Fauna in 2 dikke insteekboeken en zeer overwegend postfris met beter genoteerd en veel WWF series.
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No: 1709
Prachtige gestempelde verzameling Sport met veel betere zegels en blokjes in mooie kwaliteit in een album tussen 1924-2019 van Frans Andorra, Frankrijk en Monaco, wb. diverse betere series jaren '40-'50 en niet uitgegeven blokjes oa. Olympische Spelen 1964, Voetbal 1978, Olympische Spelen 1980, 1991, 1992, 1994 etc. - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1710
Prachtige uitgebreide gestempelde verzameling Griekenland, Thema Sport, tussen 1896-2018! in een Davo band wb. de nrs. 96-107, 144-157, minisheets, postzegelboekjes, prestigeboekjes etc. alles in prima kwaliteit. Zie de foto - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’ (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1711
Voornamelijk gestempelde verzameling Franse Koloniën met thema Sport in 4 albums wb. ongetand en zilveren/ gouden zegels - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1712
Zeer uitgebreide postfrisse verzameling Olympische Spelen1964 in 2 dikke Leuchtturm album wb. veel ongetand.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1713
Mooie zeer uitgebreide postfrisse verzameling Olympische Spelen 1968 in 2 dikke Leuchtturm albums wb. ongetand en minisheets.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1714
Mooie merendeels gestempelde verzameling Thema Sport uit Afrikaanse landen in 4 albums wb. ook boekjes, velletjes en gouden/zilveren zegels/blokjes - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 69
Lot No: 1715
Thema Vogels in twee insteekboeken met een uitgebreide voornamelijk postfrisse collectie van diverse landen. (Image)
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 69
Lot No: 1716
Collectie 'Vlinders' zeer overwegend postfris in 2 insteekboeken.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1717
Insteekboek motief 'Zeeleven' zeer overwegend postfris met series en blokken.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1718
2 insteekboeken motief 'Katten'' zeer overwegend postfris en veel modern.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1719
Vlinders en Insecten. Uitgebreide collectie gebruikt alfabetisch opgezet in 5 insteekboeken
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1720
Collectie Mineralen in 4 albums met cassette waarin 340 series en blokken*/**/gebruikt en covers en FDC's.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1721
Gestempelde verzameling Sport in een album tussen 1947-2016 wb. veel beter Japan uit de jaren '40-'50, Israël en Indonesië wb. betere blokjes en zeer modern - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 1722
The world of Disney on postage stamps' Collectie Disney postfris en deels CTO in 2 speciale albums.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1723
Mooie gestempelde verzameling Thema Sport in een Davo band van oa. Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR tussen 1935-2019 wb. beter materiaal - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1724
Mooie verzameling Midden Oosten met thema Sport in 2 albums wb. veel op brief afgestempeld - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1725
Gestempelde verzameling Europese landen tussen 1930-2018 in een Davo band met thema Sport wb. beter Liechtenstein en Oostenrijk wb. F.I.S 1932! - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’ (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1726
Dik insteekboek ongebruikt en veel postfris alles motief wo. Beroemde personen, Religie, Communicatie, Militair en internationale organisaties.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1727
Leuke beschreven verzameling Muziek*/**/gestempeld in 5 dikke ordners en een insteekalbum met moderne postfrisse uitgaven. (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1728
Voornamelijk postfrisse verzameling Treinen met series en blokjes op bladen en in 2 stockboeken.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1729
Mooie postfrisse verzameling Endangered Wildlife in een album met ca. 150 series.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1730
Verzameling Olympische Spelen tussen 1920-1976, veel postfris, in 2 albums wb. ongetand en " Gouden zegels"
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 1731
Postfrisse verzameling Olympische Spelen tussen 1960-1972 in 3 albums.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 1732
Voorraad met 590 postfrisse series en blokken met oa. thema Koningshuis, Sport, Treinen Dieren en Bloemen veelal van St. Vincent, Grenadine en Barbuda in 2 stockboeken.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 1734
Gestempelde verzameling Thema Sport met oa. Macau, Zaire, Thailand, Soedan, Somalië etc. wb. ook postzegelboekjes en Minisheets - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’ (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1735
Gestempelde verzameling Thema Sport van Kampuchea en Noord- en Zuid Korea tussen 1948-1992 wb. ongetand en blokjes - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1736
Gestempelde verzameling Thema Sport van oa. Liberia, Libië, Mongolië en de Filipijnen wb. minisheets en ongetand - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1737
Gestempelde verzameling Thema Sport van de Benelux landen tussen 1920-2017 in een Davo band - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1738
2 insteekboeken motief 'Zeeleven/Vissen' overwegend gebruikt wb. ook iets postfris.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1739
Royal Wedding 1981 postfris in 2 speciale Borek-albums en insteekboek.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1740
Postfrisse verzameling Internationaal jaar van het Kind 1979 in 3 speciale albums.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1741
Verzameling WWF met postfrisse series en FDC's in 4 albums met cassette.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1743
Motief Sport in 2 insteekboeken wb. veel postfrisse series en blokjes waarin veel thema Voetbal en achterin iets diverse landen.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1744
Partij WWF postfris en gestempeld in een album en een insteekboek met een groot aantal series en blokjes.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1745
Merendeels gestempelde verzameling Sport ('Gouden Zegels' ongebruikt) in een album met veel Guinee, Oppervolta en Burkina Faso - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1746
Meest gestempelde verzameling thema Sport waarin oa. zegels uit Turkije en Portugal tussen 1928-2015 in een Davo band - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1747
Gestempelde verzameling Italië, zones en koloniën met thema Sport tussen 1933-2018 in een album - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1748
Postfrisse verzameling Ruimtevaart met een groot aantal series en blokjes in een insteekalbum.