Topicals Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 2079
MOTIEF: Schepen, verzameling 'Beroemde Schepen', klippers, enz., postfrisse blokken en velletjes en speciaal-covers, in 2 banden en los
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 2086
DIVERSEN, o/*/**/Fdc waarbij aardige blokken, leuk motief, etc., etc., in 34 albums/insteekboeken en iets los, in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 641
Lot No: 2109
MOTIEF: Auto's en Treinen, postfrisse verzameling zegels en Fdc's in 5 insteekboeken en ringband
Sale No: 641
Lot No: 2153
MOTIEF: Fauna, Vissen en Schelpen, meest postfrisse verzameling in 2 dikke insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2182
MOTIEF: Vulkanisme-Geologie-Bergen, prachtig opgezette en beschreven verzameling o/*/**, met vele brieven en kaarten. Een levenswerk om dit zo bij elkaar te verzamelen, in 10 dikke albums, insteekboek, 2 mapjes en doos, totaal in 2 verhuisdozen (Image)
Sale No: 641
Lot No: 2185
MOTIEF: Vogels 1970-1997, verz. o/*/** in 2 Leuchtturm albums
Sale No: 641
Lot No: 2201
MOTIEF: Vlinders, meest postfrisse verzameling in 2 dikke insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2203
MOTIEF: Royal Wedding, postfrisse verzameling in 2 albums
Sale No: 641
Lot No: 2212
MOTIEF: Dieren, verzameling o/*/** in 11 albums, het geheel in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2229
GEHELE WERELD, o/*/**/Fdc, in 22 albums/insteekboeken en gelopen rondzendboekjes, wb. diverse aardige nummers en series, leuk postfris motief, etc., etc., in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2249
MOTIEF: Vissen, verzameling o/*/** van diverse gebieden met Fdc's in 15 albums, 6 insteekboeken en los in doosje, in 2 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No: 2279
MOTIEF: Vogels, verzameling o/** in 5 insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2284
MOTIEF: Treinen, uitgebreide verzameling o/*/**, met veel goede nrs. en series in 25 meest dikke insteekboeken, in 2 dozen (Image)
Sale No: 641
Lot No: 2299
MOTIEF: Flora en Fauna, grote partij o/*/** in 45 goed gevulde insteekboeken/albums, wb. grote voorraadstock A/Z. Ideaal om te detailleren, in 3 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No: 2315
MOTIEF: Schepen, o/*/** verzameling met veel documentatie in 76 multo-bandjes en 1 insteekboek met o.a. veel Engelse Koloniën, in 3 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No: 2332
MOTIEF: Vissen, prachtverzameling o/*/** met veel verschillende gebieden in 18 insteekboeken
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 641
Lot No: 2334
MOTIEF: Sport, verzameling postfrisse en gebruikte series en blokken van buiten Europese landen in 28 insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2339
MOTIEF: divers waarbij Rotary, Golfsport, Wijn, Ruimtevaart, Voetbal, etc. waarbij veel postfris en diverse betere series
Sale No: 641
Lot No: 2366
GEHELE WERELD, o/*/** in 14 insteekboeken, 1 album en 1 doosje, veelal motief, o.a. Treinen, Dieren, etc., wb. diverse aardige nummers
Sale No: 641
Lot No: 2383
MOTIEF: Schepen, o/*/** verzameling in dik insteekboek en album
Sale No: 641
Lot No: 2395
MOTIEF: Brandweer, uitgebreide verz. o/*/** in 11 ringbanden en 2 insteekboeken, met brieven, kaarten, speciale stempels, etc. Wordt zelden zo aangeboden, het geheel in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2432
MOTIEF: Runderen, o/*/** verzameling in 31 insteekboeken en 1 doosje, wb. aardige nummers en nieuwtjes t/m 2008. Leuk geheel van dit niet alledaagse thema
Sale No: 641
Lot No: 2441
MOTIEF: Schaken, o/*/** verzameling met Fdc's en veel betere blokken, wb. ongetand, in cassette en doosje
Sale No: 641
Lot No: 2445
MOTIEF: Dieren, meest postfrisse verzameling in 3 dikke insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2449
MOTIEF: Vogels, uitgebreide verzameling o/*/** in 20 meest dikke insteekboeken, met vele betere nrs. en series. Enorme uitzoekklus in 2 dozen (Image)
Sale No: 641
Lot No: 2466
MOTIEF: Honden, meest postfrisse verzameling in 4 Davo albums
Sale No: 641
Lot No: 2482
MOTIEF: Schilderkunst, uitgebreide verz. o/*/**/Fdc in 38 albums en 15 insteekboeken, vaak vakkundig beschreven en wb. div. aardige series en blokken, in 5 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 641
Lot No: 2483
WERELD, enorme partij o/*/** waarbij veel motief, alles veelal door elkaar, in maar liefst 62 albums/insteekboeken, zeer geschikt voor detaillering voor bv. internet! In 5 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 641
Lot No: 2484
WERELD, grote partij o/*/**, goed gevulde insteekboeken, geheel door elkaar verzameld, wb. veel motief, ook postfris modern materiaal aanwezig, het geheel in 66 veelal dikke insteekboeken. Grote uitzoekklus in 6 verhuisdozen (Image)