Back to Topicals

Records 1 to 29 of 29

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Topicals
Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 2079

MOTIEF: Schepen, verzameling 'Beroemde Schepen', klippers, enz., postfrisse blokken en velletjes en speciaal-covers, in 2 banden en los

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 2086

DIVERSEN, o/*/**/Fdc waarbij aardige blokken, leuk motief, etc., etc., in 34 albums/insteekboeken en iets los, in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 641
Lot No: 2109

MOTIEF: Auto's en Treinen, postfrisse verzameling zegels en Fdc's in 5 insteekboeken en ringband

Sale No: 641
Lot No: 2153

MOTIEF: Fauna, Vissen en Schelpen, meest postfrisse verzameling in 2 dikke insteekboeken

Sale No: 641
Lot No: 2182

image MOTIEF: Vulkanisme-Geologie-Bergen, prachtig opgezette en beschreven verzameling o/*/**, met vele brieven en kaarten. Een levenswerk om dit zo bij elkaar te verzamelen, in 10 dikke albums, insteekboek, 2 mapjes en doos, totaal in 2 verhuisdozen (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2185

MOTIEF: Vogels 1970-1997, verz. o/*/** in 2 Leuchtturm albums

Sale No: 641
Lot No: 2201

MOTIEF: Vlinders, meest postfrisse verzameling in 2 dikke insteekboeken

Sale No: 641
Lot No: 2203

MOTIEF: Royal Wedding, postfrisse verzameling in 2 albums

Sale No: 641
Lot No: 2212

MOTIEF: Dieren, verzameling o/*/** in 11 albums, het geheel in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2229

GEHELE WERELD, o/*/**/Fdc, in 22 albums/insteekboeken en gelopen rondzendboekjes, wb. diverse aardige nummers en series, leuk postfris motief, etc., etc., in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2249

MOTIEF: Vissen, verzameling o/*/** van diverse gebieden met Fdc's in 15 albums, 6 insteekboeken en los in doosje, in 2 verhuisdozen

Sale No: 641
Lot No: 2279

MOTIEF: Vogels, verzameling o/** in 5 insteekboeken

Sale No: 641
Lot No: 2284

image MOTIEF: Treinen, uitgebreide verzameling o/*/**, met veel goede nrs. en series in 25 meest dikke insteekboeken, in 2 dozen (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2299

MOTIEF: Flora en Fauna, grote partij o/*/** in 45 goed gevulde insteekboeken/albums, wb. grote voorraadstock A/Z. Ideaal om te detailleren, in 3 verhuisdozen

Sale No: 641
Lot No: 2315

MOTIEF: Schepen, o/*/** verzameling met veel documentatie in 76 multo-bandjes en 1 insteekboek met o.a. veel Engelse Koloniën, in 3 verhuisdozen

Sale No: 641
Lot No: 2332

MOTIEF: Vissen, prachtverzameling o/*/** met veel verschillende gebieden in 18 insteekboeken

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 641
Lot No: 2334

MOTIEF: Sport, verzameling postfrisse en gebruikte series en blokken van buiten Europese landen in 28 insteekboeken

Sale No: 641
Lot No: 2339

MOTIEF: divers waarbij Rotary, Golfsport, Wijn, Ruimtevaart, Voetbal, etc. waarbij veel postfris en diverse betere series

Sale No: 641
Lot No: 2366

GEHELE WERELD, o/*/** in 14 insteekboeken, 1 album en 1 doosje, veelal motief, o.a. Treinen, Dieren, etc., wb. diverse aardige nummers

Sale No: 641
Lot No: 2383

MOTIEF: Schepen, o/*/** verzameling in dik insteekboek en album

Sale No: 641
Lot No: 2395

MOTIEF: Brandweer, uitgebreide verz. o/*/** in 11 ringbanden en 2 insteekboeken, met brieven, kaarten, speciale stempels, etc. Wordt zelden zo aangeboden, het geheel in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2432

MOTIEF: Runderen, o/*/** verzameling in 31 insteekboeken en 1 doosje, wb. aardige nummers en nieuwtjes t/m 2008. Leuk geheel van dit niet alledaagse thema

Sale No: 641
Lot No: 2441

MOTIEF: Schaken, o/*/** verzameling met Fdc's en veel betere blokken, wb. ongetand, in cassette en doosje

Sale No: 641
Lot No: 2445

MOTIEF: Dieren, meest postfrisse verzameling in 3 dikke insteekboeken

Sale No: 641
Lot No: 2449

image MOTIEF: Vogels, uitgebreide verzameling o/*/** in 20 meest dikke insteekboeken, met vele betere nrs. en series. Enorme uitzoekklus in 2 dozen (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2466

MOTIEF: Honden, meest postfrisse verzameling in 4 Davo albums

Sale No: 641
Lot No: 2482

MOTIEF: Schilderkunst, uitgebreide verz. o/*/**/Fdc in 38 albums en 15 insteekboeken, vaak vakkundig beschreven en wb. div. aardige series en blokken, in 5 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 641
Lot No: 2483

WERELD, enorme partij o/*/** waarbij veel motief, alles veelal door elkaar, in maar liefst 62 albums/insteekboeken, zeer geschikt voor detaillering voor bv. internet! In 5 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 641
Lot No: 2484

image WERELD, grote partij o/*/**, goed gevulde insteekboeken, geheel door elkaar verzameld, wb. veel motief, ook postfris modern materiaal aanwezig, het geheel in 66 veelal dikke insteekboeken. Grote uitzoekklus in 6 verhuisdozen (Image)