Back to Stamps Netherlands and Oversea - Single lots

Records 1 to 50 of 185

Heritage Auctions Europe Sale: 75

Stamps Netherlands and Oversea - Single lots

Sale No: 75
Lot No: 1

image 2q - ongebruikte 10 cent rood op dun poreus papier, plaat X pos.21, attest Vleeming 2012 (fris zegel zonder gebreken), pr.ex., catw. € 550++ (Image)

Starting Bid € 150

Closed..Sep-08-2022, 11:59:00 EST

Sale No: 75
Lot No: 2

image 3c - ongebruikte 15 cent oranje Willem III 1852, pos.14, attest Vleeming 2012 (fris zegel zonder gebreken), pr.ex., catw. € 1100 (Image)

Starting Bid € 200

Sale No: 75
Lot No: 3

image 4AIb - ongebruikte 5 cent blauw 1864 koning Willem III, Utrechtse druk met geretoucheerde linkerkaderlijn, attest Vleeming 2012 (met met minimale plakkerspoortjes, violet eigenaarsstempeltje VR in ovaal, fris zegel zonder gebreken), catw. € 375 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 4

image 5A - ongebruikte 10 cent rood 1864 koning Willem III, attest Vleeming 2012 (klein plakkerspoor, fris zegel zonder gebreken), catw. € 550 (Image)

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 75
Lot No: 6

image 11IA - ongebruikte 25 cent donkerviolet Willem III 1867, kamtanding 12¾:11¾ type I , cert. Muis 2010 (ongebruikt met orig. gom, zonder gebreken) & attest Vleeming 2013 (echt met orig. gom, enkele plakkerrestjes, keur Richter en rood eigendomsmerkje op az., zeer fris zegel zonder gebreken), pr.ex., catw. € 3300 (Image)

Starting Bid € 400

Sale No: 75
Lot No: 7

image 12IA - ongebruikte 50 cent goudkleur Koning Willem III 1867, type I kamtanding 12¾:11¾, cert. Muis 2007 (ongebruikt en zonder gebreken) & attest Vleeming 2013 (echt, gom origineel en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 3500 (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 75
Lot No: 8

image 13B - ongebruikte ½ bruin Wapenzegel 1869-73, kamtanding 13¼ kl.g. op dik papier, Befund Vleeming 2012 (gom origineel en postfris, zonder gebreken), catw. € 44 (Image)

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 75
Lot No: 9

image 15C - postfrisse 1 cent smaragdgroen Wapenzegel 1870-1875, kamtanding 13¼ kl.g. op dun papier, Befund Vleeming 2012 (gom origineel en postfris, enkele getinte tandjes ov. fris zegel), catw. € 330 (Image)

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 10

image 16D - ongebruikte 1½ cent roze Wapenzegel 1875-76, kamtanding 13¼ gr.g. op dun papier, Befund Vleeming 2012 (gom origineel en postfris, kleine oneffenheidjes ov. fris zegel), catw. € 225 (Image)

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 11

image 17C - postfrisse 2 cent bruingeel Wapenzegel 1870-1875, kamtanding 13¼ kl.g. op dun papier, attest Vleeming 2012 (zegels en tanding echt, gom origineel en postfris, zonder gebreken), catw. € 550 (Image)

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 12

image 18D - ongebruikte 2½ cent violet Wapenserie 1875-76, kamtanding 13¼ gr.g., pr.ex., catw. € 725 (Image)

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 13

image 23H - postfrisse 15 cent oranjebruin Willem III 1875-1889, kamtanding 12½:12 gr.g., attest Vleeming 2012 (zegel en tanding echt, gom origineel en postfris, 2 orig. gomstrepen, enkele bruine vlekjes ov. fris zegel), catw. € 7000 (Image)

Starting Bid € 1000

Sold...EUR 2,100.00

Sold For 2100

Sale No: 75
Lot No: 14

image 27J + 27H - gebruikte 50 cent geelbruin 1875-1884, gecombineerde tanding in horizontaal paar, bovenzijde tanding iets los, vr.pr.ex., niettemin zeldzaam, catw. € 400 (Image)

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 15

image 34-37 - postfrisse 3 t/m 10 cent Prinses Wilhelmina 1891-1892, pr.ex., catw. € 385 (Image)

Starting Bid € 90

Sale No: 75
Lot No: 16

image 39 - postfrisse 15 cent geelbruin Prinses Wilhelmina 1891, attest Moeijes 1992 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 550 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 17

image 42 - postfrisse 25 cent lila Prinses Wilhelmina 1891, attest Karssen 1996 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 825 (Image)

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 18

image 43b - ongebruikte 50 cent geelbruin Wilhelmina 1891-94, kamtanding 12½, attest Vleeming 2013 (gom origineel met minimaal plakkerspoor, rechts onder hoekvouwtje, ov. fris zegel), catw. € 750 (Image)

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 19

image 44 - postfrisse 1 gulden grijsviolet Wilhelmina 1891-94, attest Vleeming 2013 (gom origineel en postfris, gom licht getint, fris zegel zonder gebreken), catw. € 6500 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 20

image 46B - postfrisse 1 gulden bruin en olijfgroen Wilhelmina 1893-96, attest Vleeming 2013 (gom origineel en postfris, zeer fris zegel zonder gebreken), catw. € 1350 (Image)

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 21

image 47B - postfrisse 2½ gulden anilineroze en blauw Wilhelmina 1893-96, attest Vleeming 2013 (gom origineel en postfris, zonder gebreken, enkele orig. gomrimpels, fris zegel), catw. € 3750 (Image)

Starting Bid € 700

Sale No: 75
Lot No: 22

image 48C - ongebruikte 5 gulden bronsgroen en roodbruin Prinses Wilhelmina 1896-1898, lijntanding 11, enkele gomloze plekjes en deels licht getint, catw. € 1000 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 23

image 49 - ongebruikte 1 gulden blauwgroen Kroningsgulden 1898, uiterst miniem plakkerspoor, gom egaal bruinig (als gewoonlijk), pr.ex., catw. € 250++ (Image)

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 24

image 49 - ongebruikte Kroningsgulden 1898, met originele gom en plakkerrest, catw. € 250 (Image)

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 25

image 50-55 - postfrisse Cijferserie 1899, pr.ex., catw. € 75 (Image)

Starting Bid € 15

Opening EUR 15.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 75
Lot No: 26

image 56-76 - postfrisse serie Koningin Wilhelmina (Bontkraag) 1899-1921, alle kamtanding 12½, attest Vleeming 2013 (postfris en zonder gebreken), 50c bronsgroen en bruin gom licht getint ov.pr.ex., catw. €3960 (Image)

Starting Bid € 500

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 75
Lot No: 27

image 61b - postfrisse 7½ cent bruin Tête-Bêche 1924 zonder tussenstrook, pr.ex., catw. € 150 (Image)

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 28

image 61b-c - postfrisse 7½ cent bruin Tête-Bêche 1924 met en zonder tussenstrook, cert. Muis 2009 (zonder gebreken), 61c gevouwen geweest over perforatie, pr.ex., catw. € 1000 (Image)

Starting Bid € 200

Sale No: 75
Lot No: 29

image 61c - postfrisse 7½ cent Tête-Bêche met witte tussenstrook, blokpaar met ongevouwen gomvouw, pr.ex., catw. € 1700 (Image)

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 30

image 61c - ongebruikte 7½ cent Tête-Bêche met witte tussenstrook, catw. € 450 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 31

image 61c - gebruikte 7½ cent Tête-Bêche met witte tussenstrook, stempel niet controleerbaar, catw. € (1250) 450 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 32

image 61c, gebruikte keerdrukken, bovenste helft van blok, met echt stempel 'Voorburg 15 IV 1931', zonder gebreken, catw. € 1250, met certificaat Muis (Image)

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 33

image 65d - postfris in luxe hoekblok van 4 met drukkersteken 21 rood en 63 blauw, oplage H, schaars (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 34

image 70-72 - postfrisse waardes 1891 Koningin Wilhelmina bontkraag, pr.ex., catw. € 160 (Image)

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 35

image 73 - postfrisse 40 cent Bontkraag 1899 in blokken van 4, pr.ex., catw. € 500 (Image)

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 75
Lot No: 36

image 77A - postfrisse 1 gulden blauwgroen Wilhelmina 1899-1905, lijntanding 11, attest Lipsius (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 550 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 37

image 77D - postfrisse 1 gulden blauwgroen 1906 Koningin Wilhelmina in blok van 4 met velrand, lijntanding 11½, pr.ex., catw. € 2200+ (Image)

Starting Bid € 600

Sale No: 75
Lot No: 38

image 78C - postfrisse 2½ gulden grijsviolet 1906 Koningin Wilhelmina, lijntanding 11x11½, attest Vleeming 2013 (postfris zonder gebreken), pr.ex., catw. € 375 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 39

image 79D - postfrisse 5 gulden wijnrood Koningin Wilhelmina 1906, lijntanding 11½, cert. Muis 1998 & attest Vleeming 2012 (postfris zonder gebreken), catw. € 925 (Image)

Starting Bid € 200

Sale No: 75
Lot No: 40

image 80 - postfrisse 10 gulden oranje 1905 Koningin Wilhelmina, attesten Moeijes 1993 & Vleeming 2013 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 2250 (Image)

Starting Bid € 600

Sale No: 75
Lot No: 41

image 81 - postfrisse 10 cent grijs Koningin Wilhelmina 1922 met wijde arcering in blok van 4, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Starting Bid € 80

Sale No: 75
Lot No: 42

image 81 & 82-83 - postfrisse 10 cent grijs met wijde arcering & Koningin Wilhelmina 1923, pr.ex., catw. € 122 (Image)

Starting Bid € 20

Sale No: 75
Lot No: 43

image 84-86 - postfrisse serie 1906 Tuberculose, attest Vleeming 2012 (postfris en zonder gebreken), vrijwel zonder de normale gomkreukjes, pr.ex., catw. € 700 (Image)

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 44

image 84-86 - postfrisse serie 1906 Tuberculose, pr.ex., catw. € 700 (Image)

Starting Bid € 170

Sale No: 75
Lot No: 45

image 98B - postfrisse 1 gulden wijnrood Jubileum 1913, lijntanding 11½, attest Vleeming 2013 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 350 (Image)

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 46

image 99A - postfrisse 2½ gulden donkerviolet Jubileum 1913, lijntanding 11½x11, attest Vleeming 2013 (orig. zwart papierpuntje, ov. postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 475 (Image)

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 75
Lot No: 47

image 100B - postfrisse 5 gulden geel op roomkleur Jubileum 1913, attest Vleeming 2012 (orig. papiervezeltje, ov. fris zegel zonder gebreken), goed gecentreerd, pr.ex., catw. € 740 (Image)

Starting Bid € 175

Opening EUR 175.00

Sale No: 75
Lot No: 49

image 102-103 - postfrisse serie Hulpuitgifte 1919, Befund Vleeming 2012 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 300 (Image)

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 50

image 102-103 - postfrisse serie Hulpuitgifte 1919, pr.ex., catw. € 300 (Image)

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 51

image 104-105 - postfrisse serie Opruimings-uitgifte 1920, attest Vleeming 2012 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800 (Image)

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 52

image 107-109 - postfrisse Cijferserie 1921-1922 incl. nr.108a, attest Vleeming 2013 (postfris en zonder gebreken), pr.ex., catw. € 325 (Image)

Starting Bid € 60