Back to Stamps Netherlands and Oversea - In covers

Records 1 to 46 of 46

Heritage Auctions Europe Sale: 75

Stamps Netherlands and Oversea - In covers

Sale No: 75
Lot No: 206

image Verzameling Telegramzegels NVPH TG 4 t/m 10*(*) in diverse kwaliteit wb. met nieuwe gom, niettemin een mooie koop met een hoge cataloguswaarde. Zie foto. (Image)

Starting Bid € 750

Closed..Sep-08-2022, 11:59:00 EST

Sale No: 75
Lot No: 207

image Complete Telegramserie TG. 1-12 op een albumblad, gedeeltelijk ongebruikt met originele gom en gedeeltelijk met nieuwe gom. Schaarse serie. Zie voor tanding foto. (Image)

Starting Bid € 750

Sale No: 75
Lot No: 208

image Mooie partij van ruim 250 betere punstempels op insteekbladen tussen nr. 2-255 op verschillende emissies waarbij ook enkele valse exemplaren. Niettemin een mooie koop met een gigantische cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 400

Sale No: 75
Lot No: 209

image Mooie verzameling van ruim 800 puntstempels op diverse waarden tussen nr. 1-247. Prachtkoop met een hoge cat. waarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 400

Sale No: 75
Lot No: 210

image Mooie ongebruikt/postfrisse verzameling Portzegels 1881-1958 wb. heel veel beter materiaal en iets types en plaatfouten oa. 43f* 1 gulden de Ruyter port met streepje door de D, en 80a-105a**verticaal watermerk. Mooie koop met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 350

Sale No: 75
Lot No: 211

Leuk restant van een inzending waarin oa. nr. 100 postfris (tanding bijgewerkt) misdrukken, roltanding ongevraagde proeven Berger-Levrault, blokjes van 4 oa. 238/239 Goudse Glazen postfris en gestempeld etc. Zie de foto voor een impressie.

Starting Bid € 350

Sale No: 75
Lot No: 212

Verzameling Nederland*/** 1899-1940 (diverse series met befund Vleeming) waarin beter en Back of the Book.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 214

Kinderbedankkaarten compleet van 1966 t/m 1978 uitgave van de Filatelistische Dienst.

Starting Bid € 200

Sale No: 75
Lot No: 215

image Nederland 1852. nr. 1 (19x), 2 (10x) en 3 (15x) in verschillende kwalteiten w.b. pracht exemplaren. (Image)

Starting Bid € 200

Sale No: 75
Lot No: 216

Verzameling Nederland op albumbladen waarin beter postfris oa. Wilhelmina Hangend Haar en Bontkraag.

Starting Bid € 175

Opening EUR 175.00

Sale No: 75
Lot No: 217

Leuk kavel Nederland op insteekkaartjes wb. oa. Veth 169-198*, Legioen velletjes*, Juliana en face 534-537 nieuwe gom etc. etc.

Starting Bid € 160

Sold...EUR 221.00

Sold For 221

Sale No: 75
Lot No: 218

Nederland 1876-1938. Partijtje ongebruikt/postfris op insteekbladen wo. NVPH 30**(2x), 34**, 35**(3x), 70B**, 159** etc.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 219

image Complete verzameling Roltanding Kinderzegels, merendeels postfris met originele gom wb. 71-73 postfris met certificaat van Vleeming 2012 en Muis 2009. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 221

Behoudens R 32 complete (on)gebruikte collectie Roltanding in prima kwaliteit.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 222

Complete verzameling van 14 verschillende complete velletjes op onbeschreven FDC's tussen E 304a en E 372a. Schaars!

Starting Bid € 140

Sale No: 75
Lot No: 224

Voorraad in zakjes met gestempelde paartjes, strippen en blokjes wb. veel Emissie Bontkraag.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 225

Complete postfrisse velletjes van 25 Juliana en profil; 2x nr. 639 plaatnr. 13 en 2x plaatnr. 15 en nr. 640 met plaatnr. 7

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 226

Koningin Juliana en profil de nrs. 639 in een compleet postfris velletje van 25 met plaatnummer 16 en nr. 640 met plaatnummer 8.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 227

Nederland 1869-1913. Insteekkaart met 40 div. stempels wb. veel kleinronden wat div. stempels.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 228

Complete postfrisse Pakketzegelboekjes uit 1996-1997 nr. 6 en 17, elk met 10 velletjes per boekje.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 229

Postfris prestigeboekje PRA Het Sterrenboek 1999 cat. waarde € 175,-

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 230

Partijtje frankeergeldig Nederland.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 231

14 postfrisse Provincievellen a € 4,68 nominaal.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 28.00

Sold For 28

Sale No: 75
Lot No: 232

Prestigeboekje PRA Het Sterrenboek jaar 1999 cat. waarde € 175,-

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 75
Lot No: 233

NVPH nrs. 469-473 in complete postfrisse vellen van 100

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 75
Lot No: 234

Nr. 637 Koningin Juliana en profil in een compleet postfris vel van 100 met plaatnummer 42. Schaars!

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 75
Lot No: 235

Partijtje frankeergeldig in een enveloppe.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 75
Lot No: 237

image Nederland 1915-1922. 4 Postbewijsformulieren 2½c en 3c. gebruikt. (Image)

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 38.00

Sold For 38

Sale No: 75
Lot No: 238

Nr. 639, 5 Gld. Juliana en profil in 2 velletjes van 25 zegels** met resp. plaatnr. 15 en 16.

Starting Bid € 20

Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 75
Lot No: 239

2 aangetekende waardebrieven met bontkraagfrankering 1913 en 1914.

Starting Bid € 20

Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 75
Lot No: 240

Partijtje Puntstempels en Langstempels wb. ook Tandingen en plaatfoutjes, voornamelijk op nr. 19

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 75
Lot No: 241

Nederland Dienst. 80 cent Dienstzegel 3x op 3 C.I.J. couverts alle verzonden in het jaar 2000 van s-Gravenhage -Vredespaleis naar Amsterdam.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00

Sold For 5

Sale No: 75
Lot No: 242

Klein lotje gestempelde Persoonlijke Postzegels wb. oa. 1x € 0,29 en 2x €0,39

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00

Sold For 13

Sale No: 75
Lot No: 243

Klein lotje stempels wb. oa. Kleinrond Woudbrugge op nr. 67 en Grootrond Goedereede op nr. 92.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 75
Lot No: 244

Postzegeldoosje in (Duits) Zilver met 3 ongebruikte bontkraag zegels.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00

Sold For 13

Sale No: 75
Lot No: 245

Gouden' zegel voor aangetekende post Nederlands Indië "75 jaar Bevrijding" in cassette.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 15.00

Sold For 15

Sale No: 75
Lot No: 246

Nederland druktoevalligheid nr. 23 met witte vlek en nr. 26 met paarse strepen aan bovenzijde zegel.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00

Sold For 13

Sale No: 75
Lot No: 247

Diverse Port ongebruikt wb. beter Nederland oa. 1-2* Curacao en Suriname oa. Port 3* en 15-16* op 2 insteekbladen.

Starting Bid € 175

Opening EUR 175.00

Sale No: 75
Lot No: 248

image Interessant kavel Nederlands Nieuw Guinea waarin diverse hele- en halve vellen, zegels met druktoevalligheden, dubbeldruk, kopstaand etc. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 75
Lot No: 249

Nederlandse Antillen 234-238 in strippen van 3, 239-243 blokken van 4 en 248-252 (14x) alle postfris. Tevens Curaçao Port 31-33** (No 33 bruin vlekje) Ca. 1500.- cat.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 250

image Curaçao 1916-1933. NVPH nrs. 68A t/m 70D. Ongebruikt in pracht kwaliteit. NVPH Cat. 385.- (Image)

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 252

image Nederlands Indië 8-27 Indië Dienst. 8-26 postfris ( nr. 27 met nieuwe gom) (Image)

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 253

Nederlandse Antillen 60x 206-208 Ojeda, meest met (iets) getinte gom. Cat. waarde € 1.080,-

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 38.00

Sold For 38

Sale No: 75
Lot No: 254

Nederland en OR wb. oa. postbuskaartjes, Rode Kruis, prentbriefkaarten, Ned. Indië wb. verhuisbriefkaarten, luchtpost en diverse buitenland.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 75
Lot No: 255

Klein lotje oude poststukken wb. aardig Nederland.

Starting Bid € 20

Sold...EUR 38.00

Sold For 38
Sale No: 75
Lot No: 256

Aardig lotje oude brieven, postbuskaartjes, oude kinderzegelzakjes etc. etc. De opbrengst komt ten goede aan het Rode Kruis.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00