Stamps Netherlands and Oversea - In covers Stamps Netherlands and Oversea - In covers
Sale No: 75
Lot No: 206
Verzameling Telegramzegels NVPH TG 4 t/m 10*(*) in diverse kwaliteit wb. met nieuwe gom, niettemin een mooie koop met een hoge cataloguswaarde. Zie foto. (Image)
Starting Bid € 750
Closed..Sep-08-2022, 11:59:00 EST
Sale No: 75
Lot No: 207
Complete Telegramserie TG. 1-12 op een albumblad, gedeeltelijk ongebruikt met originele gom en gedeeltelijk met nieuwe gom. Schaarse serie. Zie voor tanding foto. (Image)
Starting Bid € 750
Sale No: 75
Lot No: 208
Mooie partij van ruim 250 betere punstempels op insteekbladen tussen nr. 2-255 op verschillende emissies waarbij ook enkele valse exemplaren. Niettemin een mooie koop met een gigantische cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 400
Sale No: 75
Lot No: 209
Mooie verzameling van ruim 800 puntstempels op diverse waarden tussen nr. 1-247. Prachtkoop met een hoge cat. waarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 400
Sale No: 75
Lot No: 210
Mooie ongebruikt/postfrisse verzameling Portzegels 1881-1958 wb. heel veel beter materiaal en iets types en plaatfouten oa. 43f* 1 gulden de Ruyter port met streepje door de D, en 80a-105a**verticaal watermerk. Mooie koop met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 350
Sale No: 75
Lot No: 211
Leuk restant van een inzending waarin oa. nr. 100 postfris (tanding bijgewerkt) misdrukken, roltanding ongevraagde proeven Berger-Levrault, blokjes van 4 oa. 238/239 Goudse Glazen postfris en gestempeld etc. Zie de foto voor een impressie.
Starting Bid € 350
Sale No: 75
Lot No: 212
Verzameling Nederland*/** 1899-1940 (diverse series met befund Vleeming) waarin beter en Back of the Book.
Starting Bid € 250
Sale No: 75
Lot No: 214
Kinderbedankkaarten compleet van 1966 t/m 1978 uitgave van de Filatelistische Dienst.
Starting Bid € 200
Sale No: 75
Lot No: 215
Nederland 1852. nr. 1 (19x), 2 (10x) en 3 (15x) in verschillende kwalteiten w.b. pracht exemplaren. (Image)
Starting Bid € 200
Sale No: 75
Lot No: 216
Verzameling Nederland op albumbladen waarin beter postfris oa. Wilhelmina Hangend Haar en Bontkraag.
Starting Bid € 175
Opening EUR 175.00
Sale No: 75
Lot No: 217
Leuk kavel Nederland op insteekkaartjes wb. oa. Veth 169-198*, Legioen velletjes*, Juliana en face 534-537 nieuwe gom etc. etc.
Starting Bid € 160
Sold...EUR 221.00
Sold For 221
Sale No: 75
Lot No: 218
Nederland 1876-1938. Partijtje ongebruikt/postfris op insteekbladen wo. NVPH 30**(2x), 34**, 35**(3x), 70B**, 159** etc.
Starting Bid € 150
Sale No: 75
Lot No: 219
Complete verzameling Roltanding Kinderzegels, merendeels postfris met originele gom wb. 71-73 postfris met certificaat van Vleeming 2012 en Muis 2009. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 150
Sale No: 75
Lot No: 221
Behoudens R 32 complete (on)gebruikte collectie Roltanding in prima kwaliteit.
Starting Bid € 150
Sale No: 75
Lot No: 222
Complete verzameling van 14 verschillende complete velletjes op onbeschreven FDC's tussen E 304a en E 372a. Schaars!
Starting Bid € 140
Sale No: 75
Lot No: 224
Voorraad in zakjes met gestempelde paartjes, strippen en blokjes wb. veel Emissie Bontkraag.
Starting Bid € 60
Sale No: 75
Lot No: 225
Complete postfrisse velletjes van 25 Juliana en profil; 2x nr. 639 plaatnr. 13 en 2x plaatnr. 15 en nr. 640 met plaatnr. 7
Starting Bid € 50
Sale No: 75
Lot No: 226
Koningin Juliana en profil de nrs. 639 in een compleet postfris velletje van 25 met plaatnummer 16 en nr. 640 met plaatnummer 8.
Starting Bid € 40
Sale No: 75
Lot No: 227
Nederland 1869-1913. Insteekkaart met 40 div. stempels wb. veel kleinronden wat div. stempels.
Starting Bid € 40
Sale No: 75
Lot No: 228
Complete postfrisse Pakketzegelboekjes uit 1996-1997 nr. 6 en 17, elk met 10 velletjes per boekje.
Starting Bid € 30
Sale No: 75
Lot No: 229
Postfris prestigeboekje PRA Het Sterrenboek 1999 cat. waarde € 175,-
Starting Bid € 30
Sale No: 75
Lot No: 230
Partijtje frankeergeldig Nederland.
Starting Bid € 30
Sale No: 75
Lot No: 231
14 postfrisse Provincievellen a € 4,68 nominaal.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 28.00
Sold For 28
Sale No: 75
Lot No: 232
Prestigeboekje PRA Het Sterrenboek jaar 1999 cat. waarde € 175,-
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 75
Lot No: 233
NVPH nrs. 469-473 in complete postfrisse vellen van 100
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
Sale No: 75
Lot No: 234
Nr. 637 Koningin Juliana en profil in een compleet postfris vel van 100 met plaatnummer 42. Schaars!
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 75
Lot No: 235
Partijtje frankeergeldig in een enveloppe.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 75
Lot No: 237
Nederland 1915-1922. 4 Postbewijsformulieren 2½c en 3c. gebruikt. (Image)
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 38.00
Sold For 38
Sale No: 75
Lot No: 238
Nr. 639, 5 Gld. Juliana en profil in 2 velletjes van 25 zegels** met resp. plaatnr. 15 en 16.
Starting Bid € 20
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
Sale No: 75
Lot No: 239
2 aangetekende waardebrieven met bontkraagfrankering 1913 en 1914.
Starting Bid € 20
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 75
Lot No: 240
Partijtje Puntstempels en Langstempels wb. ook Tandingen en plaatfoutjes, voornamelijk op nr. 19
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 75
Lot No: 241
Nederland Dienst. 80 cent Dienstzegel 3x op 3 C.I.J. couverts alle verzonden in het jaar 2000 van s-Gravenhage -Vredespaleis naar Amsterdam.
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00
Sold For 5
Sale No: 75
Lot No: 242
Klein lotje gestempelde Persoonlijke Postzegels wb. oa. 1x € 0,29 en 2x €0,39
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 75
Lot No: 243
Klein lotje stempels wb. oa. Kleinrond Woudbrugge op nr. 67 en Grootrond Goedereede op nr. 92.
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 75
Lot No: 244
Postzegeldoosje in (Duits) Zilver met 3 ongebruikte bontkraag zegels.
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 75
Lot No: 245
Gouden' zegel voor aangetekende post Nederlands Indië "75 jaar Bevrijding" in cassette.
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 15.00
Sold For 15
Sale No: 75
Lot No: 246
Nederland druktoevalligheid nr. 23 met witte vlek en nr. 26 met paarse strepen aan bovenzijde zegel.
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 75
Lot No: 247
Diverse Port ongebruikt wb. beter Nederland oa. 1-2* Curacao en Suriname oa. Port 3* en 15-16* op 2 insteekbladen.
Starting Bid € 175
Opening EUR 175.00
Sale No: 75
Lot No: 248
Interessant kavel Nederlands Nieuw Guinea waarin diverse hele- en halve vellen, zegels met druktoevalligheden, dubbeldruk, kopstaand etc. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 75
Lot No: 249
Nederlandse Antillen 234-238 in strippen van 3, 239-243 blokken van 4 en 248-252 (14x) alle postfris. Tevens Curaçao Port 31-33** (No 33 bruin vlekje) Ca. 1500.- cat.