Back to Stamps Netherlands and Oversea - In albums and boo

Records 1 to 50 of 293

Heritage Auctions Europe Sale: 75

Stamps Netherlands and Oversea - In albums and boo

Sale No: 75
Lot No: 600

image Op enkele zegels na complete collectie Nederland 1852-1999 waarin dus alle betere hoofdnummers en heel veel Back of the Book incl. Brandkast, Luchtpost, Roltanding (R32 vals) Telegram compleet etc. kwaliteit is zonder gom, ongebruikt, postfris, nieuwe gom en iets gestempeld in 4 luxe Davo-albums met cassette. Prachtkoop met een zeer hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 4000

Opening EUR 4,000.00
Sold...EUR 7,000.00

Closed..Sep-08-2022, 11:59:00 EST
Sold For 7000

Sale No: 75
Lot No: 601

image Merendeels ongebruikte complete! collectie Nederland 1852-1979 in iets gemengde kwaliteit, waarin zich dus alle! betere nummers bevinden in een Schaubek album. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 1750

Opening EUR 1,750.00
Sold...EUR 3,251.00

Sold For 3251

Sale No: 75
Lot No: 602

Nederland 1950. Album FDC's met E1(6 stuks met befund/Attest H. Vleeming), E2(15 stuks meest befund/Attest H. Vleeming), E3(14x veel met attest H. Vleeming) en E4(15x meest met befund H. Vleeming) Tevens aantal valse FDC's uit E1/E4 wb. blokken van 4, onbeschreven etc.)

Starting Bid € 1500

Sold...EUR 3,100.00

Sold For 3100

Sale No: 75
Lot No: 603

Handelvoorraad FDC's uit E5/E28 in 5 albums wb. E5(20x), E6(15x), E7(16x), E8(18x), E9(21x), E10(24x), ITEP cover(11x), E12(28x), E13(31x), E14(15x), E15(25x), E16(24x) etc. t/m E28. Zeer veel FDC's met befund Vleeming alsmede wat Falsificaten, blokken van 4 en wat afwijkende FDC's (wo. Pestolozzi) Enorme cat. waarde!!

Starting Bid € 1250

Opening EUR 1,250.00
Sold...EUR 2,300.00

Sold For 2300

Sale No: 75
Lot No: 604

image Restantverzameling Nederland, postfris, nieuwe gom en ongebruikt tussen 1852-1944 in gemengde kwaliteit met veel beter materiaal en diverse back of the book in een luxe Davo-album met cassette. Mooie koop met een zeer hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 1250

Opening EUR 1,250.00
Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 75
Lot No: 605

Zeer mooie uitgebreide collectie plaatfouten*/**/o Mast en Wilgenburg (NVPH) tussen 1852-2011, waarin losse zegels maar ook paartjes en blokjes van 4 aanwezig zijn. Tevens is er Back of the Book en OR aanwezig. Zeer groot aantal zegels met een zeer hoge cataloguswaarde.

Starting Bid € 1250

Opening EUR 1,250.00
Sold...EUR 1,250.00

Sold For 1250

Sale No: 75
Lot No: 606

image Prachtige grote collectie PERFINS in 5 dikke insteekalbums, verzameld op zo veel mogelijk emissies en waarden! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 1000

Sale No: 75
Lot No: 607

image Vanaf 1869 verregaand complete collectie Nederland 1867-1996 in 2 Davo-albums met cassette waarin ongebruikt, nieuwe gom en postfris, deels in gemengde kwaliteit waarbij heel veel beter materiaal oa. 8, 13-18, 19-29, 30-33, 34-43, 45, 46, 56-76, 84-86, 90-99, 104-105, 121-131, 136-138, 144-162, 163-165, 177-198 346-349 en 534-537. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 1000

Sale No: 75
Lot No: 608

Voorraadboek met betere nummers Nederland*/**/o vanaf de eerste emissie maar waarin zich ook stempels, tandingen, afwijkingen, back of the book etc. bevinden. Prachtige koop voor de retailhandelaar. Zorgvuldige bezichtiging aanbevolen! Zie de foto voor een impressie.

Starting Bid € 1000

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

Sale No: 75
Lot No: 609

image Zeer goed gevulde collectie Nederland*(*)/**/o 1852-2008 in gemengde kwaliteit waarbij alle betere zegels aanwezig zijn en diverse betere Back of the Book in 6 Davo-albums met cassette. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 850

Opening EUR 850.00

Sale No: 75
Lot No: 610

image Op hoofdnummers complete! merendeels (on)gebruikte collectie Nederland 1852-2008 in 4 luxe Davo-albums incl. cassette waarin zich dus alle betere topnummers bevinden; 48 (met cert. Muis) 80, 101*, 104-105*, 130, 131*, 136-138, Legioen velletjes* etc. en veel beter Back of the Book! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 800

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 75
Lot No: 611

image Goed gevulde merendeels postfrisse verzameling Nederland in 4 luxe Davo-albums met cassette tussen 1852-1999 waarin veel beter materiaal oa. 130*, 131** cert. Vleeming, 136-138**, 164-165**, 535-537** cert. Moeijes, diverse Kind series voor 1940 en diverse Back of the Book. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 750

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 75
Lot No: 612

image Mooie complete collectie Nederland, meest (on)gebruikt 1852-1978 op albumbladen waarin dus alle betere hoofdnummers aanwezig zijn maar ook Back of the Book incl. Brandkast, Dienst en Luchtpost. Prachtkoop met een hoge cat. waarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 750

Sale No: 75
Lot No: 613

image Op hoofdnummers op nr. 49 na, complete collectie Nederland*/**/o 1852-2004 in 4 luxe Davo-albums met cassette waarin zich dus alle betere nrs. bevinden oa. 48, 80, 101, 104-105, 121-131(nieuwe gom) etc. maar ook diverse Back of the Book wb. LP 12-13* Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 750

Sale No: 75
Lot No: 614

image Op nr. 101 na (over)complete verzameling Nederland*/**/o 1852-1974 in een Unie album waarin dus veel beter materiaal en een sterke afdeling Back of the Book maar geen roltanding, Brandkast 1-6, (nr. 7 fl. 7,50 manco) Port, Dienst en Luchtpost. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 750

Sale No: 75
Lot No: 615

image Zeer overwegend postfrisse collectie Nederland 1923-2001 (deels in gemengde kwaliteit oa. 346-349 nieuwe gom en 518-536 in div. kwaliteit) na 1925 vrijwel compleet en deels dubbel verzameld en er is tevens diverse Roltanding en Luchtpost 12-13. Dit alles in 4 luxe Importa albums met cassette. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 750

Sale No: 75
Lot No: 616

Zeer uitgebreide verzameling Nederland*/**/o tussen 1852-2010 incl. doubletten in 17 Lindner-albums in 2 verhuisdozen waarin oa. blokjes van 4, (luchtpost)brieven, oude(re) maximumkaarten, postwaardestukken, tandingen, stempeltjes, back of the book etc. etc.

Starting Bid € 750

Sale No: 75
Lot No: 617

image Op hoofdnummers complete collectie Nederland 1852-2005 in 2 Unie albums waarin dus alle ! betere nrs. 48, 80, 101 1405-105, 130-131 etc. Tot ca. 1955 (on)gebruikt daarna t/m 2005 postfris. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 700

Sold...EUR 950.00

Sale No: 75
Lot No: 618

Uitgebreide verzameling Nederland*/**/o tussen 1852-2014 in 12 luxe Davo-albums, deels dubbel, zowel (on)gebruikt/postfris verzameld waarin Back of the Book en heel veel combinaties uit (kinder)velletjes.

Starting Bid € 700

Sale No: 75
Lot No: 619

image Mooie collectie Nederland, gestempeld t/m 1940 met veel beter materiaal, daarna postfris t/m 1960 (531-537 nieuwe gom) en diverse Back of the Book met betere stukken. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 600

Sale No: 75
Lot No: 620

image Gebruikte collectie Nederland in een Davo met cassette, deels in gemengde kwaliteit, 1852-1990, compleet! op hoofdnummers waarbij dus de nrs. 48 ,80, 101, 104-105, 121-131 etc. maar waarin ook veel tandingen! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 75
Lot No: 621

Mooie partij postfris Nederland in een insteekalbum met alleen beter materiaal los, in paartjes en in blokjes van 4 waarin oa. veel kinderseries, zomerseries, 136-138 tentoonstellingserie1924 in hoekblokjes (gomzijde licht getint en van de 138 is rechts de tanding los) 518-537 in paartjes etc. Zie de foto voor een impressie.

Starting Bid € 500

Sale No: 75
Lot No: 622

Mooie postfrisse EN gestempelde verzameling Nederland, 2005 t/m 2012 inclusief velletjes in 4 luxe Davo-albums met cassette. De opbrengst van dit kavel komt ten goede aan het Rode Kruis!

Starting Bid € 500

Sale No: 75
Lot No: 623

image Nederland in 3 Davo-albums periode 1852 - 2002 met vele betere nummers, ook back of the book, zie foto. (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 75
Lot No: 624

image Op de nrs. 80, 97, 101 en 131 na complete merendeels (on)gebruikte collectie Nederland 1852-2000 in 3 Davo-albums waarin tevens beter Back of the Book! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 75
Lot No: 625

image Op de nummers 48, 80 en 101 na complete collectie Nederland*/**/o 1852-1999 in 3 luxe Davo-albums met cassette in iets gemengde kwaliteit. Het eerste gedeelte meest gestempeld, daarna ongebruikt maar ook enkele series postfris van voor 1940. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 75
Lot No: 626

image Zeer goed gevulde, deels zowel*/** als gestempelde verzameling Nederland incl. diverse back of the book in gemengde kwaliteit tussen 1852-2001 in 4 Kabe-albums met cassette. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 75
Lot No: 627

image Op de top na complete verzameling Nederland*/**/gestempeld 1852-1993 in 2 Davo-albums met cassette waarbij ook diverse Back of the Book aanwezig is. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 450

Sale No: 75
Lot No: 628

Complete onbeschreven verzameling FDC's Nederland E372-E812 in 5 albums waarin ook de W enveloppen aanwezig zijn t/m nr. 317!

Starting Bid € 400

Sale No: 75
Lot No: 630

Nederland 1852-1976 in 2 dikke insteekboeken met collectie/voorraad gebruikt/**/* wb. wat roltanding, 346/349**356-373**, 474-489**(2x), 518-533** (wb. 533 blok v. 4**), jaren 50 postfris wb.. blokken van 4 en gebruikte series in aantallen alsmede 2 insteekboeken Kinderzegels (wb. roltanding) en Zomerzegels tot ca. 2001.

Starting Bid € 400

Sale No: 75
Lot No: 631

image Nederland een gebruikt voorraad in 6 stockboeken, eerste emissie met vele platen zie foto, w. o. beter materiaal blokjes van 4, port, roltanding, etc. tot 2013. (Image)

Starting Bid € 400

Sale No: 75
Lot No: 632

Verzameling Back of the Book*/(*)/** in diverse kwaliteit waarin Luchtpost, Dienst en veel Roltanding in een Davo-album met cassette. Mooie koop met een hoge cataloguswaarde.

Starting Bid € 400

Sale No: 75
Lot No: 633

Grote partij puntstempels op diverse emissies en waarden, waarin beter tussen nr. 1-250 in een insteekalbum.

Starting Bid € 350

Sale No: 75
Lot No: 634

image Merendeels (on)gebruikte collectie Nederland tussen 1852-1997 in 3 Kabe ringbanden waarin beter ook beter Port en Luchtpost. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 300

Sale No: 75
Lot No: 635

Nederland 1852-1954 in Davo-album. Een merkwaardige "verzameling" gebruikt en va. 1869 ongebruikt/postfris niet chronologisch geordend en bovendien met doubletten wb. div. beter genoteerd inclusief Port (wb. 67a/68b*) Dienst etc.

Starting Bid € 300

Sale No: 75
Lot No: 637

Stockboek met ca. 850 volledige/goed leesbare kleinrondstempels op verschillende emissies in zeer overwegend prima kwaliteit.

Starting Bid € 300

Sale No: 75
Lot No: 638

image Verzameling Nederland */(*)/** tussen 1891-1980 waarin veel beter materiaal wb. ook iets met nieuwe gom. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 300

Sale No: 75
Lot No: 639

image Verzameling Nederland tussen 1852-1986 in 6 Kabe-albums waarin oa. de nrs. 1-48, 99*, 136-138*, 132-133*, 177-198* Legioen blokjes ** (fraai) etc. en iets OR. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 300

Sale No: 75
Lot No: 640

Verzameling postfrisse Prestigeboekjes in 4 Davo-albumpjes, nr. 1 t/m85 en 87- 89 = Juni 2020 en diverse Persoonlijke Prestigeboekjes.

Starting Bid € 300

Sale No: 75
Lot No: 641

Goed gevulde collectie Nederland */**/o 1852-1991, vanaf nr. 102 compleet op hoofdnummers in een Importa album waarin oa. 1-18, 29, 34-48, 104-105, 136-138*, Legioen velletjes**, Interneringszegels 1-2* etc.

Starting Bid € 275

Opening EUR 275.00

Sale No: 75
Lot No: 642

Album met modern postfris Nederland waarin een flink deel frankeergeldig.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 643

Insteekalbum met een voorraad Port (op type uitgezocht) Roltanding en Luchtpost, merendeels (on)gebruikt wb. beter, in gemengde kwaliteit. Niettemin een mooie koop met een hoge cat. waarde.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 644

Mooie verzameling druktoevalligheden (nog niet gecatalogiseerde fouten) tussen 1867-2008, ruim 1.400 verschillende wb. Back of the Book en iets OR.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 645

Nederland 1945-1969. 3 voorraadboeken zeer overwegend postfris meest in blokken van 4, en veldeeltjes wb. veel beginjaren 50. Mooie koop met hoge cat. waarde.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 646

Nederland 1945-1990 in 4 voorraadboeken. Partij overwegend postfris met veel blokken van 4 jaren 40/50 (meerdere malen aanwezig) meest in pracht kwaliteit.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 647

image Nederland verzameling in 6 luxe Importa albums met cas. E 1 - E 663 met en zonder adres. Zie foto. (Image)

Starting Bid € 250

Sold...EUR 550.00

Sale No: 75
Lot No: 648

image Op de top na goed gevulde leuke gestempelde verzameling Nederland 1852-2013 in 6 Davo-albums waarin extra's oa. velletjes, combinaties uit velletjes en diverse Back of the Book. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 649

image Verzameling FDC's Nederland incl. enkele doubletten tussen E1-E545 in gemengde kwaliteit in 5 Davo-albums en 2 Importa albums, vanaf E 65 vrijwel geheel onbeschreven aanwezig. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 650

Verzameling Nederland met een hoge cat. waarde tussen 1869-1999 ongebruikt, deels zonder gom en postfris in 3 Luxe Davo-albums waarin beter Port.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 651

Verzameling Nederland** met beter materiaal tussen 1869-2001 (voor 1940 veel met nieuwe gom) waarin ook iets Back of the Book aanwezig is in 5 Safe albums.

Starting Bid € 250

Sold...EUR 550.00