Back to Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Records 1 to 50 of 200

Heritage Auctions Europe Sale: 77

Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Netherlands
Sale No: 77
Lot No: 281

image 5 Hawidkaarten Nederland wb. 90-101* (ondanks Certificaat dun plekje in 101), 99 postfris met Cert.(kreukjes)346-349*, 518-533**, 537**, LP 12*(2x) en 13*. Tevens iets gebruikt. (Image)

Low Estimate € 250

Closed..Jan-12-2023, 12:00:00 EST

Sale No: 77
Lot No: 282

image Nederland Postzegelboekjes 1935-1947. 7 postzegelboekjes deels wat roestige nietjes doch overig in goede kwaliteit: 22c2, 23c, 38, 49/51 en 54. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 77
Lot No: 283

image Nederland 1852. Nr. 1 (5x), 2 en 3 (2x) 1 ex. nr.1 met originele gom overig zonder gom. (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 77
Lot No: 284

image Mooi kavel Nederland, merendeels ongebruikt wb. beter materiaal tussen 1867-1940 wb. oa. 10, 27, 74, 77, 78, 165, 236-237 en 244-247. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No: 285

image Nederland **/*/0/ (*) op insteek bladen w.o. betere in diverse kwaliteiten, zie foto. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 77
Lot No: 286

Insteekboekje Nederland uit 1852-1952 met 1-3 gebruikt in goede kwaliteit, LP 12/13 gebruikt, div. series 20/30wer jaren etc.

Low Estimate € 90

Sale No: 77
Lot No: 287

Nederland 1993-1997. 9 officiële FDC's met velletjes van 10 wo. E313, 338, 350(beide), 361, 366(beide), 370 en 372.

Low Estimate € 90

Sale No: 77
Lot No: 289

Op de nrs. R 32 en R 74 na, complete gestempelde verzameling Roltanding op albumbladen in prima kwaliteit.

Low Estimate € 50

Sale No: 77
Lot No: 290

Klein stockboekje Nederland met div. beter genoteerd wo. 1-6 fr/z.fr. wat series etc.

Low Estimate € 40

Sale No: 77
Lot No: 291

6 oude kaarten + 1 omslag alle met kleinrondstempel wb. Goudriaan, Hagestein (3x), Rijswijk (N:B) en Meliskerke. Tevens 4 zegels 1852-1892 met stempel Vianen (div. types) en een vouwbrief 'Vianen 1846.

Low Estimate € 40

Sale No: 77
Lot No: 292

Rembrandt zegel NVPH B2435 en 2431 in velletje (uit PR 11). 24 stuks postfris Cat. E 600,-

Low Estimate € 30

Sale No: 77
Lot No: 293

Partij Nederland op albumbladen waarin 5 (gedeeltelijke) series*/** Hartz, Enface 518-33** en 536*

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 77
Lot No: 294

Gestempeld Nederland engros tussen 1867-1923 op 3 insteekbladen wb. diverse stempeltjes oa. kleinrond Herkingen, Puttershoek en Sommelsdijk.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 77
Lot No: 295

6 oude ansichtkaarten met div. stempelmateriaal w.o. langstempel 'Kloetinge Zl.', grootrondst. Legerplaats bij Harskamp (2x), kleinrondst. 'Hoedekenskerke (2x wv 1 zwak) en Kats (zwak).

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 77
Lot No: 296

Nederland FDC 100a (kindblok 1968) en 109a (Kindblok 1970) beide onbeschreven met gesloten klep tevens wat div. FDC's wb. 129a, 136a, 133 dubbele koe etc.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 77
Lot No: 297

Nederland 1921. Brandkastzegel 1,50 (nr. 4) met langebalkstempel "AMSTERDAM 2-12-21" (ZONDER GARANTIE).

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 77
Lot No: 298

10 Hawidkaartjes ongebruikt Nederland uit 1900-1948.

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00

Sale No: 77
Lot No: 299

Gestempelde Persoonlijke Postzegels; 6x € 0,29, 6x € 0,39 en 1x € 0,44 in diverse kwaliteit.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 77
Lot No: 300

Gestempelde verzameling Viszegels, 28 verschillende tussen 1976-1991, waarde tussen fl. 4,- en fl. 35,-

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 77
Lot No: 500

image Nederland 1852-2003 in 5 Davo de luxe albums. Collectie ongebruikt tot 1940 en nadien overwegend postfris tot 1900 met of zonder gom (wb. nagegomd) nadien meest in goede kwaliteit (wo. ook wat nagegomd) doch 98*(2x), 79-80*, 101*104-105*, 131 allen in goede kwaliteit en 344-347**, 518-537**(cert. 534-537), LP 12/13** etc. Tevens Roltanding ongebruikt(ex. R32), Port goed aanwezig*, 61b-61c* (elk 2x) etc. (Image)

Low Estimate € 2000

Sold...EUR 3,600.00

Sold For 3600

Sale No: 77
Lot No: 501

image Nederland 1852-2000 in 3 Schaubek klembanden. Collectie gebruikt en va. 1907 overwegend ongebruikt (na 1961 postfris) in hoofdnummers compleet wb. tevens Roltanding (compleet ex. R32), 61b/61c, Luchtpost, Port (compleet!, ongebruikt), Internering 1/2*, Postbewijs (gebr.) Brandkast 1/7*, Dienst (compl. gebr.) en Telegram (Ex. TG7 en TG12). Zeer mooie koop. Voor impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 1500

Sold...EUR 3,000.00

Sold For 3000

Sale No: 77
Lot No: 502

image Nederland 1852-2011 in 4 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en behoudens nr. 80 en 101 compleet aanwezig wb. wat stempels (Puntst. 118 op nr 17 gebreken) div. Roltanding, Dienst en Port alsmede Telegramzegels TG1*, TG3*, TG5(*) en TG8(z.g.) Tevens veel frankeergeldig met extra velletjes van 10, combinaties uit A's etc. (Image)

Low Estimate € 1500

Sale No: 77
Lot No: 503

image Nederland 1852-2001 in 4 Davo de luxe albums. Collectie gebruikt tot 1940 met alle nummers aanwezig (101 en 130 fr. ex.) v.a. 1941 onager/pfr. en na 51`overwegend postfris. Tevens 61b/c postfris (Cert. Vleeming met kleine bemerking) Roltanding gebr. compl. (Ex. R32), LP 12/13 verzoekstempel, Postbewijs, Internering 1/2*, Port 67/68 a/b*, Brandkast 1/7* en Dienst 1/8*. Kwaliteit beginjaren wat wisselend doch mooie koop! (Image)

Low Estimate € 1250

Opening EUR 1,250.00

Sale No: 77
Lot No: 504

image Nederland 1852-1966 in Lindner Falzlos album. Collectie ongebruikt (tot 1900 meest zonder gom) vrijwel compleet met ook div. postfris na 1950. Kwaliteit wat wisselend doch zeer hoge cat. waarde. (Image)

Low Estimate € 1250

Opening EUR 1,250.00
Sold...EUR 2,100.00

Sold For 2100

Sale No: 77
Lot No: 505

image Nederland 1852-2003 in 3 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt in hoofnummers compleet wb. cert. Moeijes voor nr. 80, 101, 130/131* en 61b/61c. Zeer overwegend goede kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 800

Sale No: 77
Lot No: 506

image Nederland 1852-2001 in 2 albums. Collectie gebruikt en op hoofdnummers compleet aanwezig wb. tot 1900 gevarieerde kwaliteit en nadien meest in goede kwaliteit incl. Roltanding (vrijwel compleet), Port (op hoofdnummers compl.) Armenwet, Postbewijs, en div. Telegram. Hoge cat. waarde! (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 77
Lot No: 507

image Nederland een verzameling FDC's in 2 Lindner multi banden inclusief E 1, 2 x E 2, 4 x E 3, 4 x E 4, 3 x E 5, 3 E 6, etc. tot E 28. E 17 met blok van 4 , alle met Aantekenstrookje en in aantallen. Zie foto. (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 77
Lot No: 508

image Nederland 1852-2006 in 4 Leuchtturm stiftbanden. Collectie geheel gebruikt en compleet in hoofdnummers ( Nr. 80 schaafplek) meest in goede kwaliteit in beginjaren deels meerdere malen aanwezig (gevar. kw.) alsmede modern deel goed gevuld incl. div. velletjes, combinaties daaruit, veel Port, Dienst, LP 12/13 en Internering 1. (Image)

Low Estimate € 700

Sale No: 77
Lot No: 509

image Nederland 1852-1989 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt in nogal wisselende kwaliteit met betere nummers (incl. ongebr.va. 1891) en na 1925 compleet op hoofdnummers. Tevens iets Port, Dienst en Roltanding. (Image)

Low Estimate € 650

Sale No: 77
Lot No: 510

image Nederland FDC's. Collectie FDC's in 2 albums wb. E1 (klein scheurtje links) en E2 t/m E50 compleet aanwezig doorlopend naar E 288 wb. tevens album met wat extra FDC's dubbel koe etc. (Image)

Low Estimate € 500

Sale No: 77
Lot No: 511

image Nederland 1852-1958 in Importa Juweel album. Collectie gebruikt en in hoofdnummers compleet met nr. 80 (2 certificaten), 101(certificaat), 130/131(certificaat) alsmede div. achterin wb. beter Port, div. Roltanding etc. (Image)

Low Estimate € 500

Sold...EUR 950.00

Sale No: 77
Lot No: 512

image Nederland 1852-1944 in Lindner Falzlos album. Collectie gebruikt (met vele doubletten) op enkel topnummers na compleet w.b tevens goed Roltanding, LP 12/13, Port en Dienst. (Image)

Low Estimate € 500

Sale No: 77
Lot No: 513

image Nederland 1852-1955 in Davo album. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. beginperiode deels dubbel aanwezig va. 1926 veel ongebruikt en veel postfris na 1945 (w.b. 535-536). Tevens Port gebruikt en LP 12/13 gebr. (Image)

Low Estimate € 450

Sale No: 77
Lot No: 514

Merendeels ongebruikte/postfrisse verzameling Nederland tussen 1852-2010 in 5 Leuchtturm albums met betere zegels en series en een flink deel frankeergeldig.

Low Estimate € 400

Sold...EUR 550.00

Sale No: 77
Lot No: 515

Nederland 1872-2013 in 5 Davo albums. Tot 1940 zeer matig gevulde collectie postfris/(on)gebruikt doch aardig deel frankeergeldig (ca. 900 w.o. 350 x 1).

Low Estimate € 400

Sold...EUR 550.00

Sale No: 77
Lot No: 516

Nederland 1907 - 1940 in aantallen ogenschijnlijk postfris helaas alles nagegomd met hoge catalogus waarde.

Low Estimate € 400

Sale No: 77
Lot No: 517

image FDC's 1950-2009 in 5 albums. Collectie FDC's tussen E1 en E 599 wb. E1 t/m E 25 compleet aanwezig. M eest beschreven en later ook div. onbeschreven. E1 en E2 beide in goede kwaliteit met open klep. (Image)

Low Estimate € 350

Sale No: 77
Lot No: 518

'Vogels in Nederland' Speciaalcollectie persoonlijke postzegels (74 velletjes v. 10, tarief 1)

Low Estimate € 350

Sale No: 77
Lot No: 519

Verzameling Nederland **/*/0 in 3 importa juweel albums, 1852 - 2009 w.o. Legioen velletjes, 1- 6, 7 -12, etc. diverse betere voor 1940.

Low Estimate € 300

Sale No: 77
Lot No: 520

image Collectie FDC's van E1 (fraai. ex) t/m E761 in 6 albums wb. E3 met dagtekenstempel en nadien compleet en va. E55 overwegend onbeschreven. (Image)

Low Estimate € 300

Sold...EUR 550.00

Sale No: 77
Lot No: 521

image Nederland 1852-1945 en 1981-2001. Vrijwel complete collectie frankeerzegels Nederland gebruikt/ongebr./postfris in wat gemende kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 77
Lot No: 522

image Nederland 1852-1964 in Safe dual album. Collectie gebruikt/ongebruikt en na 1955 veel postfris. (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 77
Lot No: 523

image Nederland een gebruikte verzameling roltanding los, in paren, blokjes van 4, catalogus waarde € 3290,00, luchtpost en port, zie foto. (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 77
Lot No: 524

image Mooie collectie Perfins, 380 verschillende kantoren, ruim 1.900 perfins op verschillende emissies, beginnend bij emissie 1872 Koning Willem III in 2 stockboeken. Prachtkoop! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 77
Lot No: 525

Nederland 1852-2007 in 3 Importa albums. Collectie postfris/(on)gebruikt zonder top doch overig heel aardig gevuld met ruim € 300.- frankeergeldig.

Low Estimate € 200

Sale No: 77
Lot No: 526

image Nederland 1852-1958 in Importa juweel album. Collectie postfris/(on)gebruikt met o.a 1-48, 104-105*, 84** en 136-138**. Deels gevarieerde kwaliteit doch aardig koop. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 77
Lot No: 527

Nederland 1937-2004 in 4 insteekboeken. Soort verzameling met doubletten postfris/(on)gebruikt wb. 346-349 luxe postfris, 356-373**, 474-489** en veel jaren 50 postfris + ongebruikt aanwezig.

Low Estimate € 200

Sale No: 77
Lot No: 529

image Nederland */0 een verzameling in blanco importa album 1852 - 1981, deels getint doch hoge cat. zie foto. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 77
Lot No: 530

image Nederland 1852-1976 in Importa Juweel album. Collectie postfris/(on)gebruikt in nogal wisselende kwaliteit tot 1900 en nadien meest in goede kwaliteit va. 1941 overwegen ongebruikt/postfris wb. 402B/403B*, 518-537* en iets back of the book. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 77
Lot No: 531

image Nederland 1940-1952. Stockboek met kleine verzameling postfris wb. 356-373, 356a/d 474-489 en 517-537 (Image)

Low Estimate € 200