Stamps Netherlands and (former)overseas territorie Stamps Netherlands and (former)overseas territorie Netherlands-Indies
Sale No: 77
Lot No: 666
Nederlands Indië 1864-1948 in klemband. Collectie zeer overwegend ongebruikt (nr. 2 gebr.), in hoofdnummers compleet met div. extra's wo. Proevenboek 41 ( 18 verschillende kleuren) Luchtpost, Dienst 1-27*, Port 1*, 3*, 4*, 5-13*, 14/66*, Brandkast 1-7*, wat Japanse bezetting, Indonesie351/388* en Nederlands Nieuw Guinea 1950-1963. Zeer mooie koop in overwegend pracht kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 1000
Closed..Jan-12-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 77
Lot No: 667
Nederlands Indië/Indonesië 1864-1974 in album. Collectie postfris/(on)gebruikt met beter Indië w.o. 60/61*, 260**, 361**, RIS gebruikt en RIAU ongebruikt. Tevens wat NNG.
Low Estimate € 250
Sale No: 77
Lot No: 668
Nederlands Indië 1964-1948 in Davo albums. Collectie gebruikt/ongebruikt en iets postfris met beter materiaal alsmede Nederlands Nieuw Guinea compleet postfris incl. UNTEA. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 77
Lot No: 669
Stockboek Ned. Indië va. 1864 wb. 3 x nr. 1 (2 pr. ex) en 2 x nr. 2 (fr./Zr.) tevens divers stempelmateriaal en iets engros.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 670
Insteekboek met ruim 50 Covers/Postal stationary , meest Nederlands Indië.