Stamps Netherlands and (former)overseas territorie Stamps Netherlands and (former)overseas territorie Netherlands and (former)overseas territories
Sale No: 77
Lot No: 641
4 voorraadboeken Nederland en O.G. w.b. Ned. Antillen t/m 2009** en wat frankeergeldig Nederland.
Low Estimate € 100
Closed..Jan-12-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 77
Lot No: 642
Startrestverzameling Nederland en O.G. in oud Importa album met divers beter genoteerd w.o. LP 12/13 gebruikt, Ned. Indië 149-159* (Bandoeng 1922) en Surinam Port 41-46**. Nederland deels dubbel aanwezig.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No: 643
Nederlandse Antillen ** verzameling in Davo Luxe album met cassette incl. Curacao, Sint Maarten, Caribisch Nederland 2007 - 2014.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No: 644
Startverzameling Nederland en O.G. (incl. Indonesië) va. 1852 w.b Ned. Indië 104 gebr. en RIS 20-25 ongebruikt.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 646
(Former)overseas territories **/*/0 in 4 Davo Luxe albums met cassette OGD 1 - 4, vnl simpel materiaal.
Low Estimate € 60
Sale No: 77
Lot No: 647
Verzameling NOR in 2 albums tussen 1852-1959 waarbij volledig stempel Wageningen A op nr. 1 op briefstukje.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 648
Nederland ** in 2 Davo Luxe albums met cassette 1945 - 1969 2 maal dezelfde periode incl. lage waarden enface, Amphilex velletjes.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 649
2 insteekboeken O.G. van Nederland w.o. Repoeblik uitgaven Indonesië*, Brugparen Antillen en Surinam**, wat modern Indonesië**, Nederland 101 (vals) en internering 1/2(vals), wat ouder Ned. Indië (w.b Dienst) etc.
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No: 650
Surinam **/*/0 collectie in Davo Luxe album tot 1975
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No: 651
Nederland **/* een eenvoudig verzameling in Leuchtturm album 1934 - 1974 en een Davo album Curaçao - Nederlandse Antillen **/*/0 1892 - 1985.
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No: 652
(Former)overseas territories **/*/0 in 2 Davo albums met Nederlands Indië, Curacao, Nederlandse Antillen tot 2002.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 653
Surinam verzameling in Davo-album tot 1975 op Importa bladen, xx/x/o rest tot 1994 xx.
Low Estimate € 20
Sold...EUR 38.00
Sold For 38
Sale No: 77
Lot No: 654
Nederland en Overzee **/*/0 een begin verzameling in Holland album tot 1965, 2 stockboeken 1923 - 1985 w.o. iets Antillen.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
Netherlands and (former)overseas territories - Cov
Sale No: 77
Lot No: 655
Tentoonstellingscollectie: De Republiek der Zeven Verenigde Provincies tot 1795 onderverdeeld in: De Statenpost 1752-1795, De Franse bezetting 1795-1806, De Bataafse Republiek 1795-1806, Het Koninkrijk Holland 1806-1810, De inlijving bij Frankrijk 1810-1813, Het Koninkrijk der Nederlanden va. 1815, Het Gouvernement-Generaal van België en De Nederlanden vanaf 1815. Een prachtige collectie met vele bekroningen in Categorie 2 en 1 met een groot aantal zeer zeldzame postukken waaronder meerdere Driestuiver stempels, zeldzame grensstempel, V.O.C. Texelsche Post, 5 Stuiverstempel etc. etc. een uniek kavel met uitvoerige beschrijvingen. Voor uitgebreide foto's zie internet. (Image)
Low Estimate € 2000
Sold...EUR 7,500.00
Sold For 7500
Sale No: 77
Lot No: 656
Dik insteekboek met wat Japanse bezetting/Voorlopige republiek, wat thema, iets guldenzegels etc. Zeer matig gevuld.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Netherlands and (former)overseas territoriess Terr
Sale No: 77
Lot No: 301
Nederlands Indië 1864-1948. Collectie gebruikt/ongebruikt op albumbladen met betere nummers (NVPH 166 papierresten op achterzijde) meest in goede kwaliteit incl. Port, Dienst en Brandkast. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 77
Lot No: 302
(Former)overseas territories op insteek kaartjes **/*/0, w.o. ouder materiaal van Surinam, Curacao, Nederlands Indië, catalogus volgens inzender 2100,00 euro.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 303
Nederlands Indië 1882-1909, 10 briefkaarten en 6 omslagen wb. Boerenoorlog correspondentie, bijfrankeringen en stempels. (Image)