Back to Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Records 1 to 2 of 2

Heritage Auctions Europe Sale: 77

Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Netherlands and (former)overseas territories - Cov
Sale No: 77
Lot No: 655

image Tentoonstellingscollectie: De Republiek der Zeven Verenigde Provincies tot 1795 onderverdeeld in: De Statenpost 1752-1795, De Franse bezetting 1795-1806, De Bataafse Republiek 1795-1806, Het Koninkrijk Holland 1806-1810, De inlijving bij Frankrijk 1810-1813, Het Koninkrijk der Nederlanden va. 1815, Het Gouvernement-Generaal van België en De Nederlanden vanaf 1815. Een prachtige collectie met vele bekroningen in Categorie 2 en 1 met een groot aantal zeer zeldzame postukken waaronder meerdere Driestuiver stempels, zeldzame grensstempel, V.O.C. Texelsche Post, 5 Stuiverstempel etc. etc. een uniek kavel met uitvoerige beschrijvingen. Voor uitgebreide foto's zie internet. (Image)

Low Estimate € 2000

Sold...EUR 7,500.00

Closed..Jan-12-2023, 12:00:00 EST
Sold For 7500
Sale No: 77
Lot No: 656

Dik insteekboek met wat Japanse bezetting/Voorlopige republiek, wat thema, iets guldenzegels etc. Zeer matig gevuld.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00