Back to Stamps - Large lots - cannot be shipped

Records 1 to 50 of 327

Heritage Auctions Europe Sale: 75

Stamps - Large lots - cannot be shipped

Sale No: 75
Lot No: 2400

Grote partij vellen en veldelen Nederland tussen de jaren '40-'80 in 4 ordners en 2 vellenmappen.

Starting Bid € 600

Closed..Sep-09-2022, 11:59:00 EST

Sale No: 75
Lot No: 2402

FDC verzameling Nederland in 10 Importa albums, E12-E167 (on)beschreven niet compleet, maar vanaf E168 geheel compleet en onbeschreven t/m E743 = t/m 2016. Tevens aanwezig PBZ 1-17. Mooie koop met een hoge cat. waarde.

Starting Bid € 200

Sale No: 75
Lot No: 2403

Collectie FDC's in 5 Davo albums waarin E6-7 en E9 t/m E726B (Januari 2016) compleet en vanaf de E 140 geheel onbeschreven. Tevens aanwezig 2 albums met bijzondere enveloppen, album met maximumkaarten en wat diverse.

Starting Bid € 200

Sale No: 75
Lot No: 2404

Verzameling Nederlands Koningshuis in 17 speciale albums in 2 verhuisdozen.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 2405

Collectie FDC's Nederland in 15 albums, periode 1964 t/m 2011, 2 tot 6x verzameld en tevens postfrisse zegels in blokjes van 10 en halve vellen, periode 1983-1993, tevens diversen wb. Kerstzegels ( wb. iets frankeergeldig) in 2 verhuisdozen.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 2406

Partij FDC's in 13 Importa albums tussen E1 (geen garantie) en E426.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 2407

Verhuisdoos Nederland wb. Collectie o/*/** 1867-1996 in 3 Davo albums, Collectie Automaatboekjes wb. 9b,9c en 9d, 2 albums FDC's uit E12--E399, album dubbele FDC's en Kinderbedankkaarten wb. 1950 en 1951, wat FDC Suriname en wat velletjes in omslag.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 75
Lot No: 2408

Verhuisdoos FDC's in 8 albums beschreven/onbeschreven uit E36-E537 met engrospostjes tot ca. E70, Amphilexvelletjes op grootformaat FDC's en ca. 150 kleinformaat FDC met kindblokken v.a. E76a (vrijwel alle met gekopieerde stempels) Tevens W-covers, blokken v. 4 etc.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2409

Verhuisdoos Nederland **/*/o 1945-1993 in 6 albums en 5 insteekboeken wb. deelcollecties en voorraadboeken.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2410

Verhuisdoos met insteekalbums en (restant)verzamelingen tussen 1852 tot in de jaren '90.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2411

HELE KAR met dozen waarin oa. oudere dc's Nederland, Nederland oud engros, verzamelingen België, Nederland, Duitse Rijk, enkele Muntsetjes, Hawidstroken etc.etc. - kijken!

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2413

Verhuisdoos met diverse Nederland oa. een verzameling FDC's vanaf E 39 tot in de € periode in 4 Davo albums, diverse wb. ouder in zakjes en een stockboek waarin oa. roltanding 86-89**

Starting Bid € 80

Sale No: 75
Lot No: 2414

Verzameling FDC's Nederland, vrijwel compleet tussen E46-E642 en bijzondere FDC's/enveloppen oa. W FDC's (tot 2011) in 8 Davo albums waarvan 6 luxe.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2415

Verhuisdoos met 3 à 4000 onbeschreven FDC's uit E83-E588 wb. tevens ca. 85 FDC's met Kindblokken (vals gestempeld!) uit E81a/E129a.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2416

Verhuisdoos FDC's in 7 albums + doos wb. beschreven/onbeschreven uit E50-E100(engros) en nadien overwegend onbeschreven tot E628 met doubletten alsmede aantallen van E129a, E136a, E144a en E153a. Tevens wat diverse covers.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2417

Verhuisdoos FDC's uit E100-E582 meest onbeschreven in 11 Grote en 8 kleine FDC albums wb. veel kindblokken op FDC (meest stempels vals).

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2418

Verhuisdoos onbeschreven FDC's uit E49-E681 in 11 nette albums.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2420

Verhuisdoos FDC's/Covers beschreven onbeschreven wb. beter jaren 50 va. E12 in 14 albums.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2421

Verhuisdoos Nederland, OR en automaatboekjes in 11 insteekboeken en 2 albums waarbij startcollecties, voorraadboeken** 1965-1999 etc.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2422

Verhuisdoos Nederland postfris/(on)gebruikt in 12 insteekboeken/albums/mappen meest na 1945 wo. voorraad(boeken).

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2423

Verhuisdoos Nederland in 13 insteekboeken albums meest postfris modern na 1960 wb. Kindblokken engros, veldeeltjes blokken van 4 etc. etc.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2425

Verhuisdoos diverse Nederland waarin oa. ongebruikt voor 1940 in een Davo album.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2426

Verhuisdoos diverse wb. postzegelboekjes, jaren '80 gestempeld engros, album Franrijk**, prentbriefkaarten etc. etc. leuke koop!

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2427

Gestempelde voorraad Nederland vanaf 1867 tot modern in 15 dikke insteekalbums.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2428

Verhuisdoos onbeschreven FDC's uit E50-E630 in 7 albums en op losse FDC bladen. Alles in goede kwaliteit.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2429

Verhuisdoos onbeschreven FDC's uit E128-E507 in 13 albums.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2430

Verhuisdoos beschreven/onbeschreven FDC's/covers ca. 3 a 4000 stuks wb. beter jaren 50.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2431

Flinke partij gestempeld materiaal in 19 insteekalbums waarbij veel voor 1940 en diverse perfins.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2432

Verhuisdoos FDC's in 13 Davo albums met diverse collecties FDC's uit E102/E600. Zeer overwegend onbeschreven.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2433

Verhuisdoos met ca. 2000 onbeschreven FDC's uit E60-E600

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2435

Verhuisdoos onbeschreven FDC's uit E109-E549 in 13 albums.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2437

Volle verhuisdoos met zegels NOR en iets buitenland in 2 doosjes en insteekalbums wb. betere postfrisse automaatboekjes, oa. 9B, leuke stempeltjes, frankeergeldig 50 x tarief I etc. etc.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2438

Bomvolle verhuisdoos waarin ook ouder materiaal met diverse Nederland en buitenland in een groot aantal stockboeken, een Davo album en een fdc album.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2439

Verhuisdoos Nederland in albums en stockboeken waarin oa. moderne gestempelde velletjes.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2441

Doos diversen waarin oa. een verzameling automaatboekjes in een luxe Davo album, FDC's, wat buitenland waaronder postfris China uit de jaren '90 etc.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2442

Verhuisdoos Nederland in 9 insteekboeken wb. gebruikt en postfris meest na 1955 alsmede wat PTT mapjes en jaarcollecties (FL0 en mapje met wat frankeergeldig.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2443

2 (on)beschreven verzamelingen Nederland, 1 verzameling E 19-E508 en 1 verzameling E 134-508 in 8 albums.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 2444

Leuke uitzoekverhuisdoos waarin oa. klassiek Nederland in zakjes

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 2446

Volle verhuisdoos Nederland wb. frankeergeldig.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 2447

Zeer goed gevulde verhuisdoos Nederland en iets buitenland in albums en stockboeken waarin oa. diverse postfrisse waarden van de Enface serie.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 2448

Goed gevulde verhuisdoos Nederland en Buitenland in zakjes, doosjes, op kaartjes en in insteekalbums.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 2449

Verhuisdoos met diverse landen wb. verzameling gestempeld Nederland vanaf 1852, België, Canada, Scandinavië etc. in ca. 20 stockboeken, een album en op insteekbladen

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 2450

Doos diverse Nederland waarin veel postfrisse vel(delen) uit de jaren '80-'2000 in mappen en insteekboeken.

Starting Bid € 40

Sale No: 75
Lot No: 2451

Verzamelingen FDC's Nederland E124-419 en E 25-434 in 5 albums en diverse eenvoudig Nederland en Wereld in 3 stockboeken en een ordner.

Starting Bid € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 75
Lot No: 2452

Verhuisdoos met oa. een verzameling FDC's wb. uit de € periode, verzameling Suriname, automaatboekjes wb. frankeergeldig in een luxe Davo met cassette en wereld in zakjes in een doos.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 2453

Verhuisdoos diverse Nederland en buitenland in (fdc) albums, stockboeken en enveloppen.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 2454

Groot aantal postfrisse PTT mapjes uit de guldenperiode in 6 fdc albums, verzameling ECU brieven 1-18 in een Davo album met cassette en een schaars gevulde verzameling "100 jaar Vorstinnen" in een luxe Davo album met cassette.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 2455

Verhuisdoos diverse Nederland*/**/o en iets buitenland ( oa. jaarsets Noorwegen) tussen 1869-2017 in album, stockboeken een doosje en los.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 2456

Nederland in verhuisdoos met albums en stockboeken w.o. album kaarten mooi Nederland,2 boeken postwaarden,2 Lindner albums 1852 - 1970, stockboeken, **/*/0.

Starting Bid € 30

Sale No: 75
Lot No: 2457

Doos diversen Nederland waarin enkele oudere FDC's en prentbriefkaarten.

Starting Bid € 30

Sold...EUR 38.00

Sold For 38