Back to Stamps - Boxes

Records 1 to 50 of 333

Heritage Auctions Europe Sale: 75

Stamps - Boxes
Stamps - Boxes

Sale No: 75
Lot No: 2000

image GROTE partij FDC's, meest getypt of beschreven in diverse kwaliteit tussen E1 en E49 waarbij oa. 7x E1, 1x E1a, 1x E2, 2x E3, 9x E4, 2x E5 etc. allen met Certificaat of Befund, meest van Henk Vleeming. Prachtkoop met een hoge cat. waarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 1000

Sold...EUR 3,000.00

Closed..Sep-09-2022, 11:59:00 EST
Sold For 3000

Sale No: 75
Lot No: 2001

Interessant doosje Nederland*/**/o vanaf 1864 op kaartjes en in een insteekalbum waarin oa. Tandingen, 18*, Back of the Book wb. Telegram*/o Port*(**) en Dienst*

Starting Bid € 300

Sale No: 75
Lot No: 2002

Doos FDC's uit E7-E50 in 7 Importa-albums meest beschreven wb. ook gewist adres en wat jaren 60 blanco alsmede E1 t/m E 16 Vals.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 2003

Doos met ruim 1000 automaatboekjes wb. 1 (14x), 2(90x), 3(250x) 6fFq(180x), 9h(40x), 11(50x, 12a(100x) en 13a(150x) Tellingen zijn circa. Hoge cat. waarde.

Starting Bid € 250

Sold...EUR 290.00

Sold For 290

Sale No: 75
Lot No: 2004

Doos covers/FDC's maximumkaarten wb. veel beter genoteerd met oa. 5 x E6 (4x met befund), E21 onbeschreven(met befund Vleeming 2012, Itep 1952 in blokken van 4 met 1e dag stempel en aangetekend, onbeschreven FDC's beginjaren 60, ANVV op blad, Amphilexvelletjes op grootformaat FDC's, Sluis FDC Kind 1936 en 1937, gelegenheidsstempels etc.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 2005

Doos Nederland op insteekbladen ongebruikt/postfris wb. veel voor 1940 alsmede 8 x 1888-1889 in blokken van 8 met attesten H. Vleeming. Tevens div. zegels met Befund Vleeming. Mooie koop!

Starting Bid € 250

Sold...EUR 290.00

Sold For 290

Sale No: 75
Lot No: 2006

Mooie partij Nederland*/**/o op een groot aantal albumbladen wb. diverse voor 1940*/** diverse Legioen velletjes, Amphilex velletjes, Tralie series, Enface en Back of the Book.

Starting Bid € 250

Sale No: 75
Lot No: 2007

Verzameling onbeschreven FDC's Nederland E553 t/m E770 (2006-2018) deels nog in de verpakking in een doosje.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 2008

Doos met ruim 450 beschreven FDC's (meest) uit E10-E50. Gemengde kwaliteit.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 2009

Doos overwegend postfris op zwarte kaarten meest periode 1950-1960 wb. veel blokken van 4.

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 2010

Nederland gestempeld 2013-2019 en iets extra in jaarpakketten en op albumbladen wb. ook de velletjes!

Starting Bid € 150

Sale No: 75
Lot No: 2011

Doos diversen waarin oa. Jaarpakketten, PTT mapjes , Prestigeboekje PRA "Het Sterrenboek" en postfrisse Prestigeboekjes 1, 6(2x), 7(2x), 8-10 en 12 t/m 43.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 75
Lot No: 2012

Doos met 4 verschillende Nederland collecties tussen 1852-2004 gebruikt/ongebruikt en wat postfris. Volgens inzender cat. 7100.-

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 75
Lot No: 2013

Doos Automaat-/Postzegelboekjes uit 1-34 wb. 9b(3x), 9cF(6x), 9d(4x), 9f(3x), 9g(2x) en 9 gF(2x) etc.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 75
Lot No: 2014

Enkele retourkavels van de vorige veiling waarin oa. veel voor 1940 in zakjes wb. in veldeeltjes.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00

Sold For 125

Sale No: 75
Lot No: 2015

Complete postfrisse verzameling PTT mapjes nr. 1-368.

Starting Bid € 120

Sale No: 75
Lot No: 2016

Grote voorraad Nederland */(*)**en gebruikt, gesorteerd in zakjes in 4 volle schoenendozen vanaf 1869 wb. ook diverse Back of the Book.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2017

Leuke partij plaatfouten en druktoevalligheden in 10 ringbanden/insteekboeken.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2018

Leuke partij plaatfouten*/**/o in 7 mappen/insteekalbums.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2019

Mooie partij plaatfouten merendeels op FDC's, poststukken wb. 136-138 op brief, ansichtkaarten etc. in 5 albums.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2020

Leuke partij FDC's etc. met ca. 400 plaatfouten Mast, NVPH en (nog) niet gecatalogiseerde foutjes in een doosje.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2021

Nederland een doosje met post- en postwaardestukken w.o. met betere kleinrondstempels, eerste vluchten.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2022

Doosje met frankeergeldig wb. Prestigeboekjes en PTT mapjes.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2023

Leuk lot diverse stempeltjes op verschillende emissies op kaartjes en op insteekkaarten.

Starting Bid € 100

Sale No: 75
Lot No: 2024

Leuke verzameling Maximumkaarten wb. ouder in 5 albums.

Starting Bid € 90

Sale No: 75
Lot No: 2025

Grote partij postfrisse automaatboekjes, ruim 900 stuks tussen nr. 1-47 in 2 dozen, gesorteerd per boekje.

Starting Bid € 90

Sale No: 75
Lot No: 2026

Partij gestempeld Nederland engros, merendeels voor 1940 in zakjes en in doosjes.

Starting Bid € 90

Sale No: 75
Lot No: 2027

Voorraad gestempeld Nederland tussen 1899-1962 gesorteerd in zakjes waarin veel emissie Bontkraag.

Starting Bid € 90

Sale No: 75
Lot No: 2028

Doosje met 47 postfrisse Prestigeboekjes tussen nrs. 1-28.

Starting Bid € 80

Sale No: 75
Lot No: 2029

Doos div. Nederland w.o. poststukken, FDC's (jaren 50 wb. met gewist adres) wat onbeschreven jaren 60, FDC's met plaatfouten, Kinderbedankkaarten en wat zegels.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2030

Doos Nederland in albums en insteekboeken meest va. 1945 wb. veel postfris.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2033

Groot aantal postfrisse jaarpakketten uit de guldenperiode ( tot 5x) en in enveloppen, bijzondere covers en frankeergeldig op albumbladen.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2034

Doos met een flink aantal postfrisse vellen en veldelen uit de jaren '70-'80.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2035

Doos FDC's Nederland in albums en doosje wb. E2 (klep minder mooi), E5 t/m E9, E11 etc. Tevens FDC's Indonesië 2000/2001, wat diverse covers wb. UNTEA en Davo de luxe album 1945-1969 (ledig en als nieuw).

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2037

Verzameling FDC's E3 + E5 t/m E 411 (in gemengde kwaliteit) waarbij ook bijzondere uitgaven aanwezig zijn in 4 Davo albums.

Starting Bid € 75

Sale No: 75
Lot No: 2038

Verzameling Nederland tussen 1872-1999 waarin veel postfris en een verzameling automaatboekjes in 6 Luxe Davo albums waarvan 5 met cassette.

Starting Bid € 70

Sale No: 75
Lot No: 2039

Doosje met onbeschreven FDC's 536 t/m 705 waarin enkele doubletten. In totaal 218 enveloppen.

Starting Bid € 70

Sale No: 75
Lot No: 2040

Leuke doos diverse Nederland in insteekboeken, los en in FDC albums waarin oa. FDC E 100a, Kinderbedankkaarten jaren '50-'70, Port 80-106** in blokjes van 4 etc.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2041

Doos Nederland*/**/0 met 8 stockboeken waarin ouder materiaal, 2 postfrisse sets Amphilex velletjes,roltanding, rolzegels, langlopende emissies, een doosje postfrisse postzegelboekjes, en een doosje FDC's.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2042

Doos Nederland waarin oa. 3 stockboeken engros** wb. 474-489 ( Hartz) in blokjes van 4, set van 12 Provincievellen** en diverse NL en Buitenland in stockboekjes en los.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2043

Nederland in 7 boeken w.o. 2002 - 2004 ** in een collect album en diverse restantjes ook iets Buitenland.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2044

Verzameling Nederland*/**/o 1945-1969 in een luxe Davo album met cassette, album automaatboekjes, combinaties op albumbladen, wereld in zakjes wb. beter België en Engeland en een stockboek motief*/**/o.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2045

Nederland **/*/0 w.o. FDC's in doosjes, 5 stockboeken met jaren 70/80, ouder materiaal, div. doosjes met munten w.o. zilver.

Starting Bid € 60

Sale No: 75
Lot No: 2046

Doos diverse Nederland wb. Persoonlijke Postzegels en frankeergeldig in mappen en albums.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2047

Doos divers Nederland wb. covers/FDC's, set provincievelletjes gebruikt, div. ongebruikt/postfris etc.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2048

Doosje Automaatboekjes meest uit 1-11, deels in aantallen wb. ook 6b en 6d.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2050

Doosje met postfrisse jaarpakketten uit de guldenperiode, kinderbedankkaarten en een flink aantal frankeergeldige kindervelletjes € 0,39 0,44 en tarief I

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2051

Nederland vnl. gebruikt in zakjes w.o. nog af te weken, een postzegeltas, ijsdoosje met mooi gebruikt, wat beter materiaal o.a. hoge waarden Veth *. Nijntje engros en nog veel meer.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2052

Leuke doos diversen NOR en buitenland waarin oa. postwaardestukken, dienstenveloppen 2e WO, fiscaalzegels, blokjes Duitse Rijk etc. in zakjes, doosjes , mapjes en los.

Starting Bid € 50

Sale No: 75
Lot No: 2053

Gedeeltelijk dubbele verzameling FDC's tussen E 13 en E 426 in 6 albums.

Starting Bid € 50