Nederland FDC's jaren 50 w.o. 4 x E 2, 2 x 3, 9 x E 4, 2 x E 5, 11 x E 6, etc. van mooi tot zeer fraai met Aantekenstrookje, vnl. met getypt adres. Catalogus waarde € 19857, 00, zie foto. (Image)
Low Estimate € 1000
Closed..Jan-13-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 77
Lot No: 1601
Collectie gestempeld Nederland met de zegels EN de velletjes uit de € periode, nog in de Post NL verpakking t/m 2021 !
Low Estimate € 300
Sale No: 77
Lot No: 1602
Postfrisse partij Nederland uit de jaren '90-'2000 nog in de verpakking waarin € 700,- frankeergeldig.
Low Estimate € 250
Sale No: 77
Lot No: 1603
Doos met 6 collecties en 4 voorraadboeken Nederland en O.G. postfris/(on)gebruikt wb. telegram en wat cijfer 1876 gespecialiseerd.
Low Estimate € 150
Sale No: 77
Lot No: 1604
Doosje modern gestempeld Nederland, alleen uit de € periode, nog in de originele Post NL verpakking.
Low Estimate € 130
Sale No: 77
Lot No: 1605
Verzameling FDC's Nederland 1953 t/m kerst 2011 en vanaf 1959 vrijwel compleet in 5 albums.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No: 1606
Doos Nederland wb. goedgevulde startcollectie gebruikt va. 1852 (na 1925 vrijwel compl.) in album, 3 insteekboeken doubletten etc. alsmede 5 albums PTT mapjes(Fl.)
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No: 1607
Nederland ** 8 vellen mappen met vellen, veldelen, blokken uit de jaren 70 - 80, enorme nominale waarde Guldens.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No: 1608
Engrospartij postfris Gulden-nominaal in stockboeken, zakjes, mapjes etc. Teven ca 1 Kg. complete vellen.
Low Estimate € 100
Sold...EUR 290.00
Sold For 290
Sale No: 77
Lot No: 1609
Doos met ruim 400 FDC's uit 1955-1965 allen aangetekend verzonden.
Low Estimate € 100
Sale No: 77
Lot No: 1610
48 postfrisse Provincievellen à € 4,68 frankeergeldig.
Low Estimate € 90
Sale No: 77
Lot No: 1611
Klein doosje met ruim 30 verschillende postfrisse Prestigeboekjes.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 1612
Doos diversen waarin oa. iets buitenland en Nederland FRANKEERGELDIG in jaarpakketten, PTT mapjes en een insteekboek.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 1613
Doos Nederland in 6 albums postfris/(on)gebruikt met (deel)collecties tussen 1945-2006.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 1614
Doos met 5 (rest)collecties in albums postfris/(on)gebruikt uit 1852-2001 wo. mooie nr. 3 gebruikt etc.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 1615
Verhuisdoos Nederland in 17 albums/insteekboeken wb. Automaat/postzegelboekjes(oa. 6c en 9d) diverse collecties (wb. 2 x Importa Juweel) 1940-1995, wat gespecialiseerde tandingen in stockboek startcollectie N.O.G. met UNTEA*, vellen Germaanse symbolen etc.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 1616
Doos PTT mapjes 1 t/m 316 in 9 albums.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 1617
Soort startverzameling Nederland 1876-2010, deels los in albums, wb. frankeergeldig in 2 Davo albums.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 1618
Doos beschreven FDC's uit periode 1959-1965. Ca 400 stuks wb. veel Kinder- en Zomerseries. Allen aangetekend verzonden.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 1619
Nederland **/*/0 in 5 Luxe Davo albums periode 1852 - 1973 w.o. betere, automaatboekjes, combinaties.
Low Estimate € 70
Sale No: 77
Lot No: 1620
Nederland ** in 9 stockboeken en vellenmap jaren 60 - 90 w.o. blokken van 4 ook iets euro's.
Low Estimate € 60
Sale No: 77
Lot No: 1621
Diverse gestempeld en postfris Nederland in 3 ringbanden en 2 ringbanden met VE** tussen 1956-1992 waarin Luxemburg 1956** en 3 x de E27 van Nederland.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 1622
Verhuisdoos FDC's Nederland in 4 albums met veel moderne FDC's t/m ca. E-750 almede wat diverse landen in insteekboekjes.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 1623
Doos Nederland in vier stockboeken wb. vooroorlogs ongebruikt/postfris doch veel vastgeplakt, eveneens wat beter Bundespost doch ook vastgeplakt. Tevens albums covers/FDC's/1e vluchten, meest Nederland doch ook wat div. landen. kavel dient bekeken te worden.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 1624
Diverse betere zegels **/*/0 w.o. met bemerking en 1 met certificaat 347-349 op insteekkaartjes.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 1625
Doos Nederland 1876-2010 postfris/(on)gebruikt wb. startcollecties, engros en modern gebruikt wb. eveneens wat frankeergeldig.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 1626
Doos Nederland op insteekkaartjes postfris/(on)gebruikt wb. Port 12* en Port 13/27*.
Low Estimate € 50
Sold...EUR 162.00
Sold For 162
Sale No: 77
Lot No: 1628
Doos Nederland wb. covers, ansichtkaarten en FDC's, postfrisse Rolzegels en jaren 80/90 gestempeld.
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No: 1629
Doosje modern Nederland wb. frankeergeldige Decemberzegels.
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No: 1630
Doos modern Nederland(Fl.) in aantallen/veldeeltjes/PTT mapjes/FDC's, div. aantallen Kindblocs doch ook Legioenvelletjes* en Amphilex**.
Low Estimate € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 77
Lot No: 1631
Nederland ** doos w.o. jaarsets, insteekkaartjes met blokken, zakjes, periode 1980 - 1995.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 1632
Nederland ** in 10 stockboeken vnl gulden periode w.o. blokken.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 1633
Doos met FDC's, PTT mapjes, 3 stockboeken , los materiaal, vnl. Nederland.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 1634
Nederland **/*/0 engros uit de gulden periode vnl in zakjes, doosjes, rondzend boekjes, etc.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 1635
Nederland automaatboekjes en combinaties **/0 in 4 stockboeken, 2 doosjes en een zak, doosje met zakjes combinaties uit blok.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 1636
Enorm aantal merendeels postfrisse Kinderblokken wb. met plaatfouten 1970-1988 in 8 insteekalbums.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 1637
Diversen in stockboeken, kistjes, frankeergeldig etc.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 77
Lot No: 1638
Box met 12 postfrisse Provincievellen.
Low Estimate € 20
Sold...EUR 28.00
Sold For 28
Sale No: 77
Lot No: 1639
Doos met 2 insteekboeken postfris modern (Fl.) en enkele 100den Automaatboekjes.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 1640
Nederland ** doosje met postzegel boekjes, blokken, zakjes, etc. vnl. na 1980.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 1641
Nederland een verhuisdoos met 15 FDC's albums w.o. euro periode.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 1642
Doos met gulden periode engros, PTT jaarsets, Rolzegels engros, **/*/0.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 1643
Doos Nederland tot 2000 in 3 insteekboeken w.b stads/regiopost.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 1644
Nederland FDC's vanaf 1952 tot in de jaren 70 met adres.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 1645
Nederland in 24 grote en 15 kleine rondzendboekjes **/*/0 w.o. ouder materiaal.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 1646
Doos Nederland **/*/0 met 3 boeken, diverse zakjes, insteek bladen, w.o. Legioen blokken, FDC's, Covers/Postal stationary .
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 1647
Doos met een groot aantal postfrisse zegels uit de guldenperiode, veelal nog in de verpakking!
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No: 1648
Nederland ** doos met ongeveer 40 jaarsets en diverse postzegelboekjes uit de gulden periode.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No: 1649
Nederland 7 hartberger FDC albums met gelegenheids enveloppen o.a. Soesterberg, Stadspost, de W enveloppen, etc.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No: 1650
Doos veldelen postfris meest Germaanse symbolen en Zeehelden alsmede wat divers.