Lot betere blokken van Portugal waarbij blok 2** (kreukjes) 7**, 10**, 14** en enkele blokjes met papier op de gomzijde.
Low Estimate € 80
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1555
Verzameling Portugal 1855-1999 in 4 Davo banden, deel I is spaarzaam gevuld doch met veel betere postfrisse blokjes! oa. blok 2, 3, 4, 7, 8, 10, 13 en 14 Tevens de series 730-737** en 792-806** Vanaf 1969 t/m 1999 is alles postfris en op één serie en één blokje na compleet aanwezig!
Low Estimate € 400
Sale No: 69
Lot No: 1556
Voornamelijk postfrisse voorraad Portugal, Madeira en Azoren meest uit de jaren '80-'99 maar ook iets ouder wb. blok 10 postfris.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1557
Redelijk tot goed gevulde postfrisse verzameling Portugal tussen 1973-2000 in 2 Safe albums met cassette en een insteekalbum.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1558
Voorraad Portugal, Azoren en Madeira*/**/gebruikt in 4 insteekalbums tussen 1858-2012. (Image)
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 1559
Complete postfrisse verzameling Portugal 1995-1999 in een Davo band.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1560
Gestempelde verzameling Portugal wb. klassiek. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1561
Meest gestempelde partij Portugal en Portugese Koloniën wb. ouder materiaal in 5 insteekboeken.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1562
Overwegend gestempelde verzameling Portugal tussen 1856-1986 in een Abria album, waarin diverse blokjes postfris oa. blok 7.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 2207
Doosje waarin 3 sigarenkistjes en enveloppe met postfrisse postzegelboekjes en mapjes van Portugal, Madeira en Azoren, veelal uit de jaren '80-'90.