Netherlands and former colonies (former) Dutch Territories
Sale No: 250
Lot No: 1874
collectie 1864-1977 gestempeld, deels */** w.b. betere ex. en series (o.a. Jubileum 1923, 300 Jaar Gezag, Bernhardfonds) en Back of the Book (Port en Dienst) in 3 Davo albums
Closed..Sep-16-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No: 1875
collectie 1864-1975 gestempeld w.b. betere ex. en series (o.a. Curaçao 300 jaar Gezag, Van Konijnenburg, Bernhardfonds), beter port, dienst, luchtpost etc. deels in gemengde kwaliteit in Davo album
Sold...EUR 950.00
Sale No: 250
Lot No: 1876
collectie vanaf 1864 gestempeld w.b. betere ex. en series (o.a. 300 jaar Gezag, Bernhardfonds, vliegtuigserie) en Back of the Book deels in gemengde kwaliteit in 4 Davo albums in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1877
collectie 1864-1990 gestempeld, deels (*)/*/** w.b. betere ex. en series (o.a. Bernhardfonds), iets Dienst etc. in Davo album
Sale No: 250
Lot No: 1878
gespecialiseerde collectie emissies 1870 en 1873 op tanding zowel gestempeld als */** w.b. iets betere ex., proeven, puntstempels, doubletten etc. in klemband
Sale No: 250
Lot No: 1879
meest Nederlands Indië met betere ex. en doubletten w.b. iets poststukken, stempels etc. in 3 insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 1880
w.b. Curaçao, Nederlandse Antillen en Suriname, collectie 1873-2000 gestempeld, later */** w.b. iets betere series en Back of the Book in 3 Davo albums
Sale No: 250
Lot No: 1881
collectie postwaardestukken (ca. 300 ex.) meest gebruikt w.b. iets beter materiaal (o.a. vraag- en antwoordkaarten), briefkaarten, enveloppen, postbladen, verhuiskaarten, luchtpostbladen, stempels (o.a. kortebalk Meureudoe) etc. opgezet volgens Geuzendam in 3 ringbanden
Sale No: 250
Lot No: 1883
voorraad vanaf 1870 gestempeld, later */** w.b. Nederlands-Indië en Suriname tot 2000 in 2 insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 1884
meest ouder en klassiek in 3 albums
Sale No: 250
Lot No: 2034
proeven, collectie w.b. falsificaten (port Indië) op albumbladen
Sale No: 250
Lot No: 2035
proeven en specimen op 3 insteekbladen
Sale No: 250
Lot No: 2036
stempels met betere ex. en mooie afdrukken op 3 insteekbladen
Sale No: 250
Lot No: 2119
16 poststukken meest vooroorlogs
Sale No: 250
Lot No: 2200
met o.a. ouder materiaal, gestempelde voorraad Nederlands indië, */** Nederlandse Antillen en Aruba t/m 2009, voorraad Indonesie, iets nominaal, etc. in 18 insteekboeken en 2 mappen
Sale No: 250
Lot No: 2206
meest ouder en iets klassiek op groot aantal insteekkaarten, in zakjes en mappen in plastic bak
Sale No: 250
Lot No: 2231
collectie fdc's en automaatboekjes Suriname, Nederlandse Antillen en Aruba t/m 2000. Tevens voorraad Suriname gestempeld en */** in 9 albums en envelop
Sale No: 250
Lot No: 2260
collectie Nederlands-Indië, voorraad Antillen */** en iets fdc's in 6 albums/insteekboeken
DEI KPM cancellation
Sale No: 250
Lot No: 2699
M.S. Boissevain (ovaal stempel in zwart) op envelop uit Manila met getypt First Mail from Saigon en datumstempel 12-12-1938 op achterzijde naar New York, zeer fris pracht ex. (Image 1)(Image 2)
s.s. v. Imhoff (langstempel in blauw) op Cijfer ½ cent violet (4x) en 3 cent bruingeel op prentbriefkaart via Makasser 20-6-1923 naar Hoensbroek, pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012) (Image 1)(Image 2)
S.S. de Klerk (langstempel in zwart) op scheepjestype 12½ cent rood op firma envelop van Waingapoe 16-10-1928 via Bima naar Makassar, pracht ex. (Image 1)(Image 2)
M.S. Makian (ovaal stempel in zwart) op scheepjestype 35 cent op envelop van Amahai via Amboina 11-11-1937 naar Batavia, pracht ex. (enkele kreukjes) (Image 1)(Image 2)
Sale No: 250
Lot No: 2706
Symbol: Cat No: 111, 113
M.S. Mandar (ovaal stempel in zwart) op Cijfer 5 cent groen en 7½ cent op kleinformaat envelop van Singaradja naar Batavia 2-9-1929, pracht ex. (Image 1)(Image 2)
Sale No: 250
Lot No: 2707
Symbol: Cat No: 248, 251
M.S. Maros (ovaal stempel in violet) op Karbouw 2½ cent (2x) en 5 cent op gecensureerde firma envelop van Tambilahan via Singapore 14-9-1939 naar Batavia, zeer fris pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012) (Image 1)(Image 2)
S.S. Mossel (langstempel in zwart) op scheepjestype 12½ cent blauw op firma envelop uit Bindjei 20-7-1922 via Weltevreden naar Buitenzorg, vrijwel pracht ex. (enkele kreukjes) (Image 1)(Image 2)
S.S. Reyniersz (ovaal stempel in blauw) op Straits Settlements George V 12 cents op firma envelop van Singapore naar Samarinda 6-11-1926 met stempel Ontoereikend in kastje en beport met 15 cent lichtrood, vrijwel pracht ex. (boven iets ingekort) (Image 1)(Image 2)
S.S. Singkep (ovaal stempel in zwart) op Hulpuitgifte 12½ op 20 cent op envelop via Medan 23-11-1931 en Tandjong Balei naar Den Haag, fris pracht ex. (miniem bruin tandje) (Image 1)(Image 2)
M.S. Straat Soenda (ovaal stempel in zwart) op ongedateerde envelop uit Beira (Mozambique) naar Hong Kong, vrijwel pracht ex. (bovenzijde wat ruw geopend) (Image 1)(Image 2)
Sale No: 250
Lot No: 2717
Symbol: Cat No: 188, 204
M.S. Tinombo (langstempel in violetblauw) op Karbouw 2½ cent en Kreisler 42½ cent op envelop van Pakanbaroe 1-5-1937 naar Wiesbaden (Duitsland), pracht ex. (Image 1)(Image 2)
M.S. Toboali (ovaal stempel in zwart) op Kreisler 12½ cent op firma envelop van Bagan Si Api Api via Singapore 1-7-1937 naar Soerabaja, zeer fris pracht ex. Herkomst: collectie Verkuil (2012) (Image 1)(Image 2)
M.S. Tohiti (langstempel in zwart) op hulpuitgifte 12½ op 20 cent op firma envelop van Makassar via Bandjermasin 21-7-1931 naar Tarakan, fris pracht ex. (Image 1)(Image 2)
1 jaar Posterijen, Proef 4 sen t/m 1 rupiah bruin in 2 strippen van 5 (postbode met lange respectievelijk korte broek), 1 ex. origineel vezeltje in gom en beide 2 nietgaatjes in linker velrand. Zie Dai Nippon pagina 237. (Image 1)(Image 2)
Verenigde Naties 5 rupiah donkergroen en donkerblauw in ministervelletje, 2 nietgaatjes links in velrand. Niet vermeld in Dai Nippon! (Image 1)(Image 2)
10 sen brown (2x) together with fiscal stamp 15 sen with ORI overprint on postcard Bu. no. RJ15 from Moentilan 16-7-1947 to Loemadjang, fine/very fine (Image 1)(Image 2)
Revolutionary issue 3 sen red imperforated in strip of 3 together with Dancer 2 sen red on Japanese field post card from Malang 5-2-1947 to Bondowoso, fine/very fine (Image 1)(Image 2)